6 zábavných způsobů použití esenciálních olejů pro děti

0 06/07/2022 - Děti, Produkty YL, Všechny příspěvky

Když přijde na esenciální oleje, společnost Young Living chápe důležitost vytvoření produktů, které si může užít celá rodina. Pokud sami rádi používáte oleje, možná budete chtít představit kolekci Young Living vašim nejmenším. V tomto článku vás tedy provedeme některými našimi oblíbenci z řady KidScents® od Young Living vhodné pro děti, zatímco vám vysvětlíme způsoby bezpečného používání zředěných esenciálních olejů pro děti.

1. Oslaďte jejich večerní režim díky kuličkovému aplikátoru KidScents® DreamEase Roll-On

Pokud hledáte směs esenciálních olejů, která pomůže dodat mírumilovnou vůni během večerního režimu vašich dětí, kuličkový aplikátor KidScents® DreamEase Roll-On je pro vás možná tím pravým. Tuto exkluzivní směs, kterou tvoří oleje, jako například olej z levandule (Lavender)heřmánku římského (Roman Chamomile), lze snadno natřít na chodidla či hrudník vašich dětí pro poskytnutí utěšující a zklidňující vůně, která jim bude dělat perfektní společnost při večerním uvolnění. Díky směsi DreamEase můžete zavést klidný večerní režim pro vás i vaše nejmenší s vědomím, že se uklidní s úsměvem na tváři.

2. Podpořte psaní domácích úkolů díky kuličkovému aplikátoru KidScents® GeneYus Roll-On

Když přemýšlíme o nejlepších esenciálních olejích pro děti, jen několik jich přijde na mysl tak rychle jako náš kuličkový aplikátor KidScents® GeneYus Roll-On. Pokud se snažíte zamezit povyku při psaní úkolů, zkuste nanést tuto snadno přenosnou a praktickou směs olejů na zápěstí či ramena vašich dětí. Směs KidScents GeneYus je kombinací více než 15 různých esenciálních olejů. Je vytvořena tak, aby uspokojila potřeby dětí a poskytla jim veselou vůni, jež pomáhá vytvořit bystré, svěží prostředí, které je perfektní pro opětovnou koncentraci mysli, když se soustředí na domácí úkoly.

Esenciální olej KidScents® DreamEase a kuličkový aplikátor KidScents® GeneYus Roll-On s pastelkami a dítětem v kostýmu

3. Ujistěte a zklidněte díky kuličkovému aplikátoru KidScents® KidCare Roll-On

Bez ohledu na to, jak velké se vaše děti mohou zdát, je vždy dobré mít po ruce přívětivou vůni, především pokud jste v pohybu a užíváte si venkovní aktivity. Tento produkt obsahuje oleje, jako je olej z kajeputu (Tea Tree)elemi. Náš kuličkový aplikátor KidScents® KidCare Roll-On poskytuje hluboce ujišťující a zklidňující vůni a podle potřeby ho lze nanést na pokožku. Pro nejlepší výsledky doporučujeme potom děti pořádně obejmout!

4. Nechte vaše nejmenší rozpoutat jejich vnitřní sílu díky kuličkovému aplikátoru KidScents® KidPower Roll-On

Když přijde na lokální aplikaci pro děti, máme rádi vůni našeho kuličkového aplikátoru KidScents® KidPower Roll-On a také pocit odvahy, sebedůvěry a pozitivity, které pomáhá vytvořit prostřednictvím jeho jedinečné vůně. Naši směs olejů KidScents KidPower, která obsahuje například olej z pomeranče (Orange)pelargonie (Geranium), lze nanést na zápěstí vašich dětí, což jim pomůže nalézt jejich vnitřní sílu, když čelí výzvám doma, ve škole nebo na hřišti!

Esenciální olej KidScents® KidCare a kuličkový aplikátor KidScents® KidPower Roll-On s dítětem v rozkvetlém poli

5. Zmírněte pocity znepokojení díky kuličkovému aplikátoru KidScents® Refresh Roll-On

Když se vaše malé děti nudí, sáhněte po našem kuličkovém aplikátoru KidScents® Refresh Roll-On a užijte si jeho relaxační vůni. Tuto jemnou směs oleje z eukalyptu (Eucalyptus), březule vonné (Palo Santo) a směsi Young Living R.C.® lze nanést přímo na hrudník nebo krk, aby veselá, osvěžující vůně pomohla zmírnit pocity znepokojení, zatímco podpoří pocit normálního, klidného dýchání.

6. Vytvořte zklidňující a utěšující atmosféru díky kuličkovému aplikátoru KidScents® TummyGize Roll-On

Pokud vaši nejmenší prožívají chvíle znepokojení, sáhněte po kuličkovém aplikátoru KidScents® TummyGize Roll-On. Tuto směs tvoří řada esenciálních olejů, které mohou pomoci podpořit příjemnou atmosféru prostřednictvím jejich zklidňujících vůní. Lze ji nanést přímo na bříško. Směs KidScents TummyGize obsahuje například olej z máty peprné (Peppermint), mandarinky (Tangerine)zázvoru (Ginger) a zaručuje, že když jsou děti v pohodlí, každý prožívá větší klid.

Esenciální olej KidScents® Refresh a kuličkový aplikátor KidScents® TummyGize Roll-On s matkou a dítětem v objetí

Na závěr je důležité poznamenat, že když vašim dětem představujete esenciální oleje, je třeba zvážit bezpečnost esenciálních olejů, správné zředění a citlivost na slunce. Před použitím nových esenciálních olejů se prosím podívejte na jednotlivé etikety, kde najdete návod k použití, a kontaktujte lékaře, než u vašich nejmenších zařadíte lokální aplikaci.

Už jste vyzkoušeli některé z našich nových kuličkových aplikátorů KidScents®? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com.

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.