Mineral Sunscreen Lotion: Chraňte vaši pokožku, chraňte planetu

0 26/05/2020 - KRÁSA, Péče o pokožku

Můžete sedět na horkém letním slunci nebo chytat odražené paprsky ze zasněžených kopců – je jedno, jak si slunce užíváte, jedna věc je nepostradatelná: ochrana vaší pokožky. Pokud máte opalovací mléko, na které se můžete spolehnout, užijete si venku více zábavy.

Jak opalovací mléko funguje?

Opalovací mléko Young Living Mineral Sunscreen Lotion SPF 50 chrání vaši pokožku po celý rok. Pro úplnou analýzu se podívejte na toto video a níže si přečtěte naše zjednodušené vysvětlení.

Vysvětlení opalovacího mléka:

Mnoho opalovacích mlék obsahuje avobenzon, oxybenzon, retinyl palmitát, parabeny, ftaláty, petrochemikálie, kyselinu para-aminobenzoovou a 1,4-dioxan, chemické pohlcovače UV, umělá barviva a syntetické vůně.

Vysoce kvalitní opalovací mléka: Bariérová mléka na opalování využívají složky, jako je oxid zinečnatý nebo oxid titaničitý, které pomáhají blokovat UV paprsky, místo aby je pohlcovaly. Ve snaze, aby byla tato opalovací mléka pro spotřebitele přitažlivější, se však ve složení mnoha takzvaných „přírodních opalovacích mlék“ používá oxid zinečnatý velikosti nanočástic.

Čím se opalovací mléko Young Living Mineral Sunscreen Lotion liší?

Když vědci ve společnosti Young Living vyvinuli naše opalovací mléko Mineral Sunscreen Lotion, chtěli vyvinout to nejlepší – pro děti, dospělé, pro celou rodinu. Věděli, že k vytvoření správného opalovacího mléka je ochrana před paprsky UV tou správnou cestou, takže opalovací mléko s oxidem zinečnatým – bariérový přístup – bylo tím správným složením. Vědci ve společnosti Young Living jsou ale vázáni závazkem Seed to Seal®, aby vytvořili vysoce kvalitní produkt, a proto vyvinuli opalovací mléko bez použití nanočástic oxidu zinečnatého.

Young Living Mineral Sunscreen Lotion SPF 50

Nyní, když dobře víte, jak opalovací mléka fungují, podívejte se na naše složení se SPF 50, které tvoří prémiový produkt.

Young Living Mineral Sunscreen Lotion SPF 50

Gary Young pro toto opalovací mléko vytvořil speciální směs esenciálních olejů na pokožku. Obsahuje 100% čistý olej ze smilu, levandule, myrhy, mrkvového semínka a kadidlovníku.

Toto opalovací mléko je lehké, rychle se vstřebává a poskytuje vaší pokožce přidanou ochranu před paprsky UVA i UVB.

Dospělí i děti získají účinnou ochranu před sluncem bez škodlivých chemikálií.

Opalovací mléko Young Living Mineral Sunscreen Lotion, které bylo vyrobeno tak, aby poskytlo nemastné zakončení, lze použít pod líčidla Savvy Minerals by Young Living®. Pro více informací se prosím podívejte na etiketu produktu.

Na rozdíl od většiny opalovacích mlék je naše opalovací mléko Mineral Sunscreen Lotion SPF 50 bezpečné pro korály. To znamená, že složení, které používáme, neobsahuje chemikálie, jako je oxybenzon a octinoxate, které způsobují bělení korálů. Díky tomu, že nepoužíváme složení s nanočásticemi, korály nemohou vstřebat částice oxidu zinečnatého v našem opalovacím mléku.

Toto opalovací mléko je potu i vodě odolné až po 80 minut, takže budete při cvičení i u bazénu dobře chráněni.

Jak už jsme zmínili, složení tohoto opalovacího mléka Mineral Sunscreen Lotion SPF 50 je vyrobeno za použití přirozeně získaných složek a neobsahuje avobenzon, oxybenzon, retinyl palmitát, parabeny, ftaláty, petrochemikálie, kyselinu para-aminobenzoovou a 1,4-dioxan, chemické pohlcovače UV, umělá barviva a syntetické vůně.

Jsme velice hrdí na to, že je toto opalovací mléko nadací Skin Cancer Foundation schváleno pro každodenní používání.

Naše opalovací mléko bylo přezkoumáno dermatology, aby se do pokožky vtíralo bez bílého zbytku.

Něco málo o SPF

Co víte o ochranném slunečním faktoru (SPF)? Tento často zmiňovaný termín může být matoucí a můžete se domnívat, že vyšší čísla znamenají více ochrany. To je svým způsobem pravda. SPF je míra ochrany před paprsky UVB, které mohou způsobit rakovinu. Pokud se vaše pokožka spálí po 10 minutách na slunci, opalovací mléko se SPF 15 vám umožní být na slunci přibližně 150 minut – 15krát déle – bez spálení. SPF není zamýšlen k tomu, aby vám pomohl určit dobu nošení.

Škála SPF není přímočará. Například, SPF 10 zablokuje 90 % paprsků UVB, SPF 30 zablokuje 97 % paprsků UVB a SPF 50 zablokuje 98 % paprsků UVB. Opravdu vysoké SPF, jako 75 nebo 100, neposkytuje významně vyšší ochranu.

Kromě toho, abyste se v létě bavili, není nic důležitějšího, než být na slunci v bezpečí. Podívejte se na náš příspěvek o fotosenzitivních olejích a o 5 přírodních řešeních pro osvěžení vaší pokožky, abyste získali to nejlepší z obou!

Teď když jste se namazali naším opalovacím mlékem, jaké letní venkovní aktivity máte v plánu?

Dejte nám vědět v komentářích!

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.