„Mineral Sunscreen Lotion“: saugo ne tik odą, bet ir žemę

0 26/05/2020 - GROŽIS, Odos priežiūra

Galite sėdėti akinančioje vasaros saulėje parke ar saulės spinduliais mėgautis snieguotuose kalnuose – nesvarbu. Labai svarbu vienas dalykas – saugokite savo odą.
Apsirūpinę tinkamu kremu nuo saulės, galite tikėtis, kad lauke jausitės geriau.

Kaip veikia kremas nuo saulės?

„Mineral Sunscreen Lotion“ (SPF 50) | „Young Living“ siūlo natūralią apsaugą nuo saulės, kuri yra naudinga odai. Žemiau kviečiame pasiskaityti įdomios informacijos (plačiau – vaizdo medžiagoje).

Apie kremus nuo saulės:

Įprastinių saulės kremų sudėtyje yra avobenzono, oksibenzono, retinilo palmitato, parabenų, ftalatų, petrochemikalų, PABA ir 1,4-dioksano, cheminių UV šviesos stabdiklių, dirbtinių dažiklių ir sintetinių kvapiklių.
Aukštos kokybės kremai nuo saulės: Naudojant tokius komponentus kaip cinko oksidas ar titano dioksidas, apsauginiai kremai nuo saulės apsaugo nuo UV spindulių, o ne juos sugeria.
Tačiau siekiant, jog kremai būtų patrauklesni vartotojams, neretai vadinamųjų „natūralių saulės kremų“ formulėse naudojamas nanodalelių dydžio cinko oksidas.

Kuo išskirtinis „Young Living“ mineralinis losjonas nuo saulės?

„Young Living“ mokslininkai, formuluodami mūsų mineralinį kremą nuo saulės, norėjo sukurti jį patį geriausią – tokį, kuris tiktų tiek vaikams, tiek suaugusiems – visiems šeimos nariams.
Norėdami sukurti naudingą apsaugos nuo saulės priemonę, jie žinojo, kad apsauga nuo UV spindulių – būtinas aspektas. Todėl apsauginis kremas nuo saulės su cinko oksidu – šis barjerinis metodas – tapo teisingiausia pasirinkta formule.
Tačiau „Young Living“ mokslininkai, susaistyti „Seed to Seal®“ įsipareigojimo kurti aukščiausios kokybės produktus, sukūrė apsaugos nuo saulės produktą, kuriame naudojamas ne nano cinko oksidas.

„Young Living Mineral Sunscreen Lotion“ (SPF 50)

Dabar, kai jau žinote, kaip veikia apsauginis kremas nuo saulės, sužinokite, kodėl mūsų „SPF 50“ formulė yra aukščiausios kokybės.

„Mineral Sunscreen Lotion“ (SPF 50) | „Young Living“

Gary Young sukūrė specialų eterinių aliejų mišinį šiai apsaugai nuo saulės. Sudėtyje – 100 % gryni šlamučių, levandų, mirų, morkų ir bosvelijų eteriniai aliejai.

Lengvas, greitai įsigeriantis, odai šilkinio švelnumo suteikiantis mineralinis losjonas „Mineral Sunscreen Lotion“ suteikia apsaugą nuo UVA ir UVB spindulių.

Sudėtyje nėra jokių stipraus poveikio cheminių medžiagų. Tinkamas naudoti tiek vaikams, tiek suaugusiesiems.

Ši apsaugos nuo saulės priemonė neriebina odos, todėl ją galite naudoti prieš tepdami „Savvy Minerals by Young Living®“ makiažą. Dėl visų naudojimo instrukcijų, prašome žiūrėti etiketę.

Kitaip nei daugelis kitų apsaugos nuo saulės priemonių, „Mineral Sunscreen Lotion“ (SPF 50) gaminys nenuodingas koralų rifams. Tai reiškia, kad sudėtyje nėra cheminių medžiagų, tokių kaip oksibenzonas ir oktinoksatas, kurios sukelia koralų išbalimą. Taigi mūsų formulė be nano reiškia, kad koralai negali pasisavinti cinko oksido dalelių.

Šis apsaugos nuo saulės kremas yra atsparus prakaitui ir vandeniui iki 80 minučių, todėl treniruočių metu ar laiką leisdami prie baseino būsite gerai apsaugoti.

Kaip jau minėjome anksčiau, šios mineralinės apsaugos nuo saulės priemonės su SPF 50 sudėtyje – tik gryni, natūralūs ingredientai. Nėra avobenzono, oksibenzono, retinilo palmitato, parabenų, ftalatų, petrochemikalų, PABA ir 1,4-dioksano, cheminių UV šviesos stabdiklių, dirbtinių dažiklių ir sintetinių kvapiklių.

Mes labai didžiuojamės, kad šis apsaugos nuo saulės produktas yra patvirtintas Odos vėžio fondo antspaudu ir jį galima naudoti kasdien.

Mūsų mineralinis kremas nuo saulės su SPF 50 patikrintas dermatologų, jis odą padengia tolygiai, nepalikdamas baltų likučių.

Šiek tiek informacijos apie SPF

Ką žinote apie SPF (apsaugos nuo saulės poveikio koeficientą)? Šis dažnai vartojamas terminas gali būti klaidinantis, darant prielaidą, kad didelis skaičius reiškia didesnę apsaugą. Tačiau taip manyti tik iš dalies teisinga. SPF yra apsaugos priemonė nuo UVB spindulių, galinčių sukelti vėžį. Jei jūsų oda nudegtų, pabuvus saulėje 10 minučių, apsaugos nuo saulės priemonė su SPF 15 leistų jums būti saulėje maždaug 150 minučių – 15 kartų ilgiau – nenudegant odos. Tačiau SPF nėra skirtas padėti nustatyti buvimo saulėje trukmę.

SPF skalė nėra tiesinė. Pavyzdžiui, SPF 10 blokuoja 90 % UVB spindulių, SPF 30 blokuoja 97 % UVB spindulių, o SPF 50 blokuoja 98 % UVB spindulių. Ypač didelis SPF, pavyzdžiui, 75 ar 100, nesiūlo žymiai geresnės apsaugos.

Be to, jog smagiai leistumėte laiką, vasarą taip pat svarbu saugiai leisti laiką. Peržiūrėkite kitus tinklaraščio įrašus: apie saulės šviesai jautrius aliejus ir 5 natūralius būdus atgaivinti odą, jog pasisemtumėte dar daugiau žinių!

Tad pasirūpinę apsauga nuo saulės, ką planuojate nuveikti vasarą?

Pasidalinkite komentaruose!

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,