Jste připraveni zbavit se škodlivých líčidel?

0 13/07/2020 - DOMOV, ESENCIÁLNÍ OLEJE, KRÁSA, Líčení, Produkty YL, Videa

Je čas na opravdovou lásku. Samozřejmě, blyští se vám oči a tváře se vám červenají. Máte ale rádi nesprávné věci. Zasloužíte si něco mnohem lepšího, než falešné škodlivé věci, které snášíte. Žádáme vás: Je na čase, abyste se zbavili škodlivých líčidel z drogerie!

Nebojte se – je to něco, co vám vykouzlí úsměv na tváři. Nebudete smutnit nebo si dělat starosti. Budete zářit a budete si přát, abyste se takhle cítili pokaždé, když se něčeho zbavíte.

Proč používat líčidla Savvy Minerals?

Je čas na opravdovou lásku. Samozřejmě, blyští se vám oči a tváře se vám červenají. Máte ale rádi nesprávné věci. Zasloužíte si něco mnohem lepšího, než falešné škodlivé věci, které snášíte. Žádáme vás: Je na čase, abyste se zbavili škodlivých líčidel z drogerie!

Esenciální oleje používáte ve vašem režimu péče o pleť, aby byla vaše pleť zdravá, nádherná a plná toho nejlepšího od matky přírody. Nepokažte to škodlivými líčidly plnými parabenů, mastku a uhelného dehtu. Nechte líčidla obsahující přirozeně získané složky, aby vám pomohla cítit se co nejlépe uvnitř i navenek!

Přestože balení může vypadat elegantně, moderně a naprosto neodolatelně, mnoho komerčních líčidel je plných složek, které nechcete mít v blízkosti vašeho obličeje. Podívejte se na seznam škodlivých složek níže, abyste věděli, čemu se vyhnout.

  • Sulfáty
  • Ftaláty
  • Silikon
  • Syntetické vůně
  • Nanočástice
  • Formaldehyd
  • Oxybenzon

Proč jsou líčidla Savvy Minerals vaším nejlepším přítelem

Mysleli jsme si, že se nikdy nezeptáte! Savvy Minerals by Young Living® je naší první láskou, když přijde na přirozeně získané složky. Naše líčidla, která jsou plná vysoce účinných složek profesionální kvality, jsou získávána zodpovědným způsobem, jsou na rostlinné bázi a nejsou testována na zvířatech. Oční stíny, rtěnka, podkladový pudr a další od Savvy Minerals® jsou k dostání v krásných odstínech a pracují nepřetržitě, aby zvýraznily vaši přirozenou krásu.

Jste připraveni! Vyhoďte škodlivá líčidla, vraťte se do hry a nechte přirozeně získaná líčidla, aby se stala vaším miláčkem. Tady je seznam líčidel, o kterých si myslíme, že jsou hodná vašeho času, pozornosti a lásky!

Fixační pudr: Osobní kouzelný prach

Teď, když jste oplakali váš škodlivý highlighter a poprvé jste zakusili opravdovou lásku k líčidlům, fixační pudr Veil – Diamond Dust vaši pleť v mžiku rozzáří! Není tu však jen od toho, aby zdůraznil hlavní rysy vašeho obličeje, tento produkt je rovněž spolehlivý. Zafixuje váš vzhled, absorbuje olej a budete díky němu mít kouzelný, princeznovský pocit!

Paleta očních stínů: Šetrná k očím

Dáváte přednost partnerovi s uhrančivě modrýma očima, nebo teplýma hnědýma očima? Díky Savvy Minerals Eyeshadow Palette si nemusíte vybírat! Hledáte něco dobrodružného a odvážného? Vyzkoušejte paletu Sahara Sunset. Chcete se bavit? Roztočte to s paletou Royal Winter. Jste připraveni na něco pohodlného a rozkošného? Doporučujeme paletu Natural Quartz. Bez ohledu na to, kterou si vyberete, rychle se zamilujete do těchto zářivých, dlouhotrvajících, vrstvitelných očních stínů!

Štětce: Pro ty, kteří bojují proti testování na zvířatech

Praktické, spolehlivé a vždy po ruce: sada štětců Essential Brush Set naplní všechny vaše představy. Tato sada zvládne v podstatě cokoli. Obsahuje pět štětců, díky kterým můžete konturovat, nanést tvářenku, rozetřít podkladový pudr a vytvořit jedinečné kouřové líčení. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních syntetických vláken a zajistí snadné nanášení líčidel. Stanou se vaším novým oblíbeným pomocníkem při líčení. A věřte nám – je to jeden pomocník, kterého si budete chtít ponechat!

Řasenka: Pro krásné řasy

Možná tu uvádíme stereotyp, ale řasenka může být tím nejhorším, když přijde na škodlivé složky. Většina řasenek na trhu obsahuje uhelný dehet pro docílení inkoustově černé barvy, ale my s poděkováním odmítáme! Přivítejte: řasenka Savvy Minerals Mascara. Škodlivé složky jsme vyměnili za ty dobré, včetně esenciálního oleje Lavender, takže si můžete být jistí, že je vaše řasenka skvělá!

Rtěnka: Barva i lesk

Přemluvili jsme vás, abyste to zkusili? Díky rtěnce Savvy Minerals Lipstick budete mít vyhráno! S dlouhým seznamem úžasných vlastností – od přirozeného vzhledu a krásné barvy po vrstvitelné složení a hedvábně jemnou aplikaci – tyto rtěnky budete chtít mít vždy po ruce.

Jste připraveni na opravdový závazek se Savvy Minerals?

Jaký produkt Savvy Minerals je vaším nejlepším spojencem?

Dejte nám vědět v komentářích, nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese: mseublog@youngliving.com

 

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.