Ar esate pasiruošę atsisakyti nenatūralaus makiažo?

0 14/07/2020 - GROŽIS, Makiažas, YL produktai, YOUNG LIVING

Metas išbandyti šį tą natūralesnio. Žinoma, malonu savimi grožėtis, kai akys išryškintos, o skruostai dailiai nuraudę, bet verčiau atsisakykite toksiškų makiažo priemonių. Jūs nusipelnote kur kas geresnių gaminių. Tad raginame: metas atsisveikinti su nenatūraliomis makiažo priemonėmis!

Tačiau nesirūpinkite – dėl šio sprendimo tikrai nesigailėsite! Dėl atsisakytų toksiškų produktų liūdėti neteks nė akimirkai. Jūs spindėsite, švytėsite ir norėsite išbandyti vis daugiau natūralių gaminių.

Kodėl verta naudoti „Savvy Minerals“ makiažą?

Savo odos priežiūros rutinoje galite naudoti eterinius aliejus, kad jūsų oda būtų sveika, daili ir natūraliai palepinta. Nebenaudokite produktų, kuriuose pilna parabenų, talko ir akmens anglių dervos. Tegul makiažas iš natūralių ingredientų leidžia jums jaustis puikiai – tiek viduje, tiek išorėje!

Nors pakuotė gali atrodyti daili, šauni ir neatsispiriama, daugybėje komercinių makiažo priemonių yra pilna ingredientų, kurių nenorėtumėte tepti ant savo veido. Žemiau pateikiame kenksmingų ingredientų, kurių dera vengti, sąrašą.

  • Sulfatai
  • Ftalatai
  • Silikonas
  • Sintetiniai kvapikliai
  • Nanodalelės
  • Formaldehidas
  • Oksibenzonas

Kodėl „Savvy Minerals“ makiažas – jūsų geriausias draugas?

Tai puikus klausimas! „Savvy Minerals by Young Living®“ linija – tai pats geriausias pasirinkimas, norint naudoti priemones, pagamintas iš natūraliai išgautų ingredientų. Mūsų makiažo priemonės paremtos aukštos kokybės formulėmis, jos pagamintos atsakingai, augalų pagrindu ir neatliekant bandymų su gyvūnais. „Savvy Minerals®“ akių šešėliai, lūpų dažai, makiažo pagrindo priemonės ir dar daugiau gaminių siūlomi įvairių atspalvių ir veikia ypač ilgai – jog išryškintų jūsų natūralų grožį.

Ar esate pasiruošę? Atsikratykite senų, kenksmingų produktų, verčiau atsinaujinkite – pasitikėkite natūraliu makiažu. Štai keletas rekomendacijų:

Makiažo fiksavimo pudra: it fėjos dulkės

Dabar, kai atsikratėte nemalonių produktų ir pirmą kartą pajutote tikrąją meilę makiažui, siūlome išbandyti makiažo fiksavimo pudrą „Veil—Diamond Dust“, kuri užtikrins odos spindesį! Šis gaminys skirtas ne tik akcentuoti veido grožį, jis taip pat išties patikimas. Šis gaminys leis lengviau užfiksuoti norimą įvaizdį, sugers riebalus ir leis jums pasijausti it pasakų princesei!

Akių šešėliai: akių lengvumui

Ar jums labiau patinka sielą jaudinančios mėlynos akys ar širdį virpinančios rudos akys? Su „Savvy Minerals“akių šešėliais „Eyeshadow Palette“ jums neteks rinktis. Siekiate drąsesnio įvaizdžio? Išbandykite akių šešėlių paletę „Sahara Sunset“. O gal kažko žaismingesnio? Tuomet jums patiks „Royal Winter“ akių šešėlių paletė. O gal norite jaukaus ir mielo įvaizdžio? Tuomet rekomenduojame išbandyti akių šešėlių paletę „Natural Quartz“. Nesvarbu, kurią paletę pasirinksite, patikiname, jog neliksite abejingi šiems spalvingiems, ilgai išliekantiems, sluoksniuojamiems akių šešėliams!

Šepetėliai: patiks veganams

Naudingi, patogūs ir visuomet po ranka: šepetėlių rinkinys „Essential Brush Set“ patenkins jūsų poreikius. Šio rinkinio šepetėliais galėsite kurti kokį tik norite įvaizdį. Galite kontūruoti, tepti skaistalus, maišyti makiažo pagrindą ir susikurti dūminių akių įspūdį. Pagaminti iš aukštos kokybės sintetinių pluoštų ir sukurti, jog galėtumėte užtepti optimalų makiažo kiekį. Šie minkšti šepetėliai netruks tapti jūsų naująja mėgstamiausia makiažo priemone. Patikiname – jog šiuos šepetėlius galėsite naudoti ilgai!

Blakstienų tušas: ilgalaikiam įvaizdžiui

Galbūt skamba kaip stereotipas, tačiau blakstienų tušas gali būti viena toksiškiausių makiažo priemonių. Daugelyje blakstienų tušų yra akmens anglių dervos, kuri sukuria juodą spalvą. Tačiau norime paraginti šių priemonių atsisakyti! Verčiau rinkitės „Savvy Minerals Mascara“ blakstienų tušą. Mes pakeitėme kenksmingus ingredientus natūraliais, tarp kurių – levandų eterinis aliejus. Tad galite būti užtikrinti, jog jūsų naudojamas blakstienų tušas išties kokybiškas!

Lūpų dažai: spindėkite ir žavėkite

Ar jau įtikinome jus pabandyti natūralią kosmetiką? „Savvy Minerals Lipstick“ lūpų dažai tikrai jums patiks. Galite rinktis nuo natūralių iki ryškių atspalvių. Šie lūpų dažai lūpas padengia tolygiai, be to, galite sluoksniuoti. Raginame išbandyti – neliksite nusivylę!

Ar esate pasiruošę išbandyti „Savvy Minerals“ kosmetiką?

O gal jau naudojate šiuos produktus ir turite mėgstamiausią?

Pasidalinkite komentaruose arba susisiekite su mumis: mseublog@youngliving.com

 

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,