12 důvodů, proč se zamilovat do oleje Lavender

0 07/07/2020 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, Objevte esenciální oleje

Od té doby, co jste začali používat esenciální oleje, se vás lidé pravděpodobně ptají: „K čemu používáte esenciální olej Lavender?“ Tuto otázku milujete, protože použití esenciálního oleje Lavender je nekonečné! Od zařazení oleje Lavender do vašeho režimu před spaním po pokožku a vlasy, s chutí všem povídáte o tomto úžasném oleji.

Víme, že olej Lavender naprosto milujete, a my také! Tady je 12 důvodů, proč je oblíbeným olejem nás všech:

 • Spánek

Zaměstnávají vaši mysl před spaním seznamy úkolů, obavy o rodinu a pracovní problémy? Naneste několik kapek oleje Lavender na kapesníček, strčte ho do povlaku na polštář a nechte tuto květinovou vůni, aby inspirovala vaše smysly, jak začnete usínat.

 • Úžasná chodidla

Odežeňte starosti díky masáži nohou! Zklidňující vůně esenciálního oleje Lavender vám pomůže soustředit se na to, co je nejdůležitější, zatímco se vašim chodidlům dostane potřebného odpočinku.

 • Nádherné kadeře

Možná přemýšlíte: „Mohu olej Lavender nechat ve vlasech?“ Odpovědí je zvučné ANO! Mějte každý den pěkné vlasy díky jedné nebo dvěma kapkám oleje Lavender smíchaného s esenciálním olejem Rosemary, které přidáte do vašeho šamponu. Vaše zdravěji vypadající vlasy upoutají pozornost každého!

 • Svěží obličej

Přidejte olej Lavender do vaší každodenní čisticí emulze na obličej pro svěží a květinovou vůni. Je to perfektní způsob, jak začít váš den!

 • Andělská pokožka

Přijměte roky, jak přicházejí, a podpořte stárnutí pokožky přidáním esenciálního oleje Lavender do vašeho hydratačního krému. Než se nadějete, budete tančit, jako byste byli znovu na vrcholu mládí!

 • Nedokonalosti pleti zmizí

Není to kouzlo, je to pouze esenciální olej Lavender! Naneste jednu nebo dvě kapky na otravné červené skvrny pro hedvábně jemnou pokožku, poté opláchněte vodou. Pomůže s omezením vzhledu nedokonalostí pleti.

 • Chladná a svěží pokožka

Po několika hodinách na horkém slunci vetřete esenciální olej Lavender do pokožky pro chladivý pocit.

 • Vytříbený odličovač

Odličování nemusí být obtížné. Použijte kapku oleje Lavender společně s jemnými tamponky na odlíčení a vaše pleť vám za tuto královskou péči poděkuje!

 • Koupel

Po odstranění líčidel pokračujte ve vašem večeru jako král nebo královna se sprchovým gelem Lavender Bath & Shower Gel nebo s koupelovými bombami Lavender Calming Bath Bombs.

 • Lahodný nápoj

Víte, co máme možná ještě radši než vůni levandule? Její chuť! Dodejte vaší limonádě kapku elegance díky oleji Lavender+.

 • Vyzkoušený a opravdový klid

Vezměte si dalšího nejlepšího přítele Young Living, esenciální olej Peppermint, a smíchejte ho s olejem Lavender. Díky těmto dvěma olejům, které smícháte a nanesete lokálně, zažijete chladivý, štípavý pocit, který společně s masáží pomůže uvolnit příležitostné bolesti a poskytne jedinečné uvolnění.

 • Vůně pohody

Tento olej je nejznámější pro své zklidňující vlastnosti a utěšující vůni. Olej Lavender je nejlepším balzámem na náročný den. Usaďte se, odpočívejte a nechte vaše obavy rozplynout se díky této vůni.

Zapomněli jsme na vaše oblíbené použití oleje Lavender?

Sdílejte ho v komentářích, nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese: mseublog@youngliving.com

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.