Jak vylepšit vaše cvičení

1 27/07/2020 - DOMOV, Domů, ESENCIÁLNÍ OLEJE, Mysl a duše, Vyrobte si sami, Zdraví a dobrá kondice

Začněte cvičit: Esenciální oleje, které vylepší vaše cvičení

Chcete se na chvíli vyhnout stresu? Běhat, abyste se cítili zdravěji? Cvičit zumbu pro větší spokojenost? Máme zájem o tohle všechno! Není žádným tajemstvím, že fyzické cvičení může přinést celoživotní prospěch, ale podle Střediska pro kontrolu nemocí a prevenci téměř 50 % dospělých nevykonává dostatek aerobního cvičení – doporučují 2,5–5 hodin střední aktivity týdně. Zaměřte se na osobní rekordy v posilovně místo projíždění příspěvků na sociálních sítích. Ať je cvičení vaším přítelem či nepřítelem, máme úžasnou motivaci, díky které se budete chtít hýbat: esenciální oleje! Připravte se, abyste z vašeho cvičení vytěžili co nejvíce a naučili se tipy na cvičení, které rozhýbají váš svět (a tělo!)

Dejte se do domácího cvičení

Ať se procházíte po okolí nebo zesilujete zvuk vašeho videa s domácím cvičením, cvičení doma je snadné a efektivní.

  1. Rozptylujte pro správnou atmosféru. Vysoce intenzivní kardio si žádá energické vůně a oleje, jako je olej Peppermint a Lemon. Hledáte klid? Připravte atmosféru na jógu nebo pilates pomocí ukotvujícího oleje Palo Santo.
  2. Zchlaďte se po tom, co se zapotíte! Než začnete cvičit, naneste jednu nebo dvě kapky oleje Eucalyptus Globulus na mokrý ručník na ruce, vyždímejte ho a dejte do mrazáku. Po cvičení si ručníkem otřete krk, paže a hrudník pro chladivou odměnu.
  3. Hydratace pro spokojené tělo. Přidejte kapku oleje Orange+ do vody pro chutnou hydrataci a zabalte si s sebou na cestu vaši znovu použitelnou láhev na vodu a zbavte se té na jedno použití.
  4. Jezte zrníčka! Vylepšete vaše cvičení díky výživě. Přidejte MegaCal do vašeho každodenního režimu, protože je vápník potřebný k udržení normálních kostí.
  5. Nalezněte svůj proud díky cvičení jógy. Jóga je skvělá pro vaši mysl, tělo a ducha. Doveďte toto cvičení na další úroveň, jak plujete vinyasou a zlepšujete pranayamu.
  6. Buďte v rovnováze.Palo Santo (Bursera graveolens) comes from the same plant family (Burseraceae) as frankincense, although Palo Santo occurs in South America and not in the Middle East. Like incense, palo santo is known as a spiritual plant and is highly valued. Traditionally, Palo Santo was used by the Incas to free and purify the mind from negative energies. Its Spanish name reflects how high the reputation of this tree is. Palo Santo means "sacred wood" or "consecrated wood"Orange (Citrus × sinensis) Plus has a clean and refreshing aroma and fragrance containing naturally occurring limonene. Young Living uses it in many products, such as NingXia Red ® and our exclusive wellness supplement ImmuPro ™.
  7. Naneste kapku oleje Frankincense přímo na temeno hlavy a na obě zápěstí. Jak budete cvičit, ucítíte vůni inspirace a ukotvení.
  8. Ponořte se do odpočinku. Napusťte si teplou koupel a přidejte 2 kapky oleje Frankincense a Lavender a 62 g soli Epsom pro příjemné oživení.

Nyní, když můžete vaše cvičení dovést na novou úroveň…povězte nám:

Jaký je váš oblíbený způsob, kterým zlepšíte vaše cvičení díky esenciálním olejům? 

Napište komentáře nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese: mseublog@youngliving.com

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.