Nový rok, nové oleje – 5 fantastických směsí, které vám pomohou s novoročními předsevzetími

0 07/01/2021 - Produkty YL, Rozjímání, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Rok 2021 je konečně tady a s ním přichází příležitost dát si nová, vzrušující předsevzetí. Ve společnosti Young Living jsme hrdí na naše nádherné směsi a věříme, že máme něco, co inspiruje každého, ať už prostřednictvím nového duchovního osvícení, ambiciózních podnikatelských cílů a počinů, nebo prostřednictvím rozhodnutí opět zamířit do posilovny a zůstat v kondici. Níže uvádíme některé z našich oblíbených olejů, které vám budou v roce 2021 asistovat na vaší cestě za velkým růstem, úspěchy a soustředěním – přidejte jeden nebo dva do vaší kolekce pro perfektní začátek nového roku!

1. Esenciální olej Motivation

Začátek nového roku je tou nejlepší dobou na to jít si za vašimi cíli a snažit se dosáhnout důležitých milníků. Klíčem je vždy olej Motivation. Tato výjimečná směs obsahuje báječnou kombinaci esenciálního oleje z heřmánku římského, smrku a levandule a poskytuje hluboce zklidňující vůni, která může být přesně tím, co potřebujete, a může vám pomoci proměnit vaše cíle ve skutečnost.

Esenciální olej Motivation

2. Esenciální olej Highest Potential

Náš esenciální olej Highest Potential, který má výraznou, povznášející a exotickou vůni, je ideální směsí, pokud se soustředíte na určení vašich osobních cílů. Tento silný olej obsahuje inspirativní směs Australian Blue, zklidňující olej z ylang ylang a květinový olej z jasmínu, které jsou perfektní pro zvýšení sebedůvěry. Olej je skvělým doprovodem růstu a potenciálu, který nový rok nabízí.

Esenciální olej Highest Potential

3. Esenciální olej Clarity

Úspěch je často výsledkem činů provedených s čistou myslí. Náš esenciální olej Clarity obsahuje zklidňující složky, jako je olej z máty peprné a rozmarýnu, a poskytuje vůni, která umocňuje duševní bdělost a podporuje produktivitu. Udržujte vaši mysl soustředěnou a užijte si příjemnou vůni společně s lokální aplikací oleje Clarity.

Esenciální olej Clarity

4. Esenciální olej Dream Catcher

Abyste se posunuli kupředu, rozvíjeli se a dosáhli vašich snů, potřebujete představivost, zhmotnění a kreativitu. Náš esenciální olej Dream Catcher využívá síly pozitivních snů, probouzí smysly a zajišťuje, že jste schopní setrvat na cestě za uspokojením. Nedovolte negativním představám, aby zastřely vaši schopnost uspět.

Esenciální olej Dream Catcher

5. Esenciální olej Awaken

Směs Awaken od Young Living, která je inspirativní kombinací několika směsí esenciálních olejů, pomáhá přinést vnitřní vědomí, které je opravdu důležité, když se snažíte dát si nová předsevzetí. Dělat úspěšné a vytoužené změny je snazší, když do vašeho života začleníte stimulující a energickou vůni. Díky složkám, jako je olej ze smrku černého Northern Lights, mandarinky a koriandru, bude tento olej hnací silou, kterou potřebujete, abyste během roku 2021 splnili všechna vaše předsevzetí.

Esenciální olej Awaken

Jaká novoroční předsevzetí si chcete tento rok udržet? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.