10 vánočních nápadů s esenciálními oleji – zaručí vám skvělou zábavu, ať jste kdekoli!

0 18/12/2020 - DOMOV, Svátky

Vánoce se obecně považují za nejúžasnější období v roce. Období, kdy lidé zpomalí, odpočívají a užívají si vzácného času stráveného se svými blízkými. Je to také čas tradic, oslav a obdarování sebe sama a těch, na kterých vám záleží. Proto jsme dali dohromady seznam 10 úžasných způsobů, jak v tomto svátečním období začlenit esenciální oleje Young Living do vašeho domova. Ať se rozhodnete ponechat si tyto nápady v rámci rodiny a předávat je z generace na generaci, nebo je použijete k šíření vánoční nálady široko daleko, jsme si jistí, že díky nim bude konec roku opravdu veselý.

1. Uzpůsobte si váš vlastní vánoční věnec

Ať jste si letos objednali již hotový vánoční věnec, nebo se chystáte využít vašeho talentu a vyrobit si vlastní, proč nevytvořit naprosto jedinečný věnec přidáním nádherné směsi esenciálních olejů? Vaše vchodové dveře vyniknou díky povznášející vůni esenciálního oleje Eucalyptus (10 kapek) a Lemon (5 kapek). Jednoduše smíchejte se 150 ml vody v láhvi s rozprašovačem a nastříkejte na věnec.

nejlepší esenciální oleje na Vánoce

2. Použijte ekologické vánoční ozdoby

Ve společnosti Young Living nám záleží nejen na hodnotném čase s rodinou, ale také na udržitelnosti. Vyzkoušejte letos s vašimi blízkými tradičnější způsob zdobení vánočního stromečku a vyměňte ozdoby za voňavé plátky pomeranče a šišky navoněné oleji. Olej Christmas Spirit i Pine se skvěle hodí a vánoční stromeček díky nim bude vonět tak nádherně, jako bude vypadat!

3. Prostupte váš domov svátečními vůněmi

Výrazná vůně oleje Peppermint je na Vánoce perfektní. Přivítejte v prosinci do vašeho domova tuto skvělou směs. Zkuste zkombinovat 3 kapky oleje Peppermint, 3 kapky oleje Christmas Spirit a 4 kapky oleje Young Living Stress Away® pro vytvoření nostalgické vůně, díky které budete snít o vánočních hůlkách!

4. Okořeňte horkou čokoládu trochou esenciálního oleje Cinnamon Bark+

Horká čokoláda je v tomto období vždy jasnou volbou. Ve společnosti Young Living jsme však přišli na způsob, jak ji udělat ještě výjimečnější. Jednoduše do horké čokolády dle vaší volby přidejte 1 kapku esenciálního oleje Cinnamon Bark+ a vytvořte vynikající, teplý nápoj, který si zamiluje celá rodina.

esenciální olej Tangerine a maličkosti na Vánoce

5. Použijte esenciální oleje Young Living jako malé pozornosti

Všichni se jistě shodneme na tom, že otevírání dárků, které nám Ježíšek nechal pod stromečkem, je vždy vrcholem svátečního období. Díky své lákavé vůni jsou naše esenciální oleje perfektními malými pozornostmi pro přátele nebo členy rodiny všech věkových kategorií. Na Vánoce se skvěle hodí esenciální olej Tangerine nebo Tangerine+!

6. Přidejte naše vynikající oleje Plus do svátečních pokrmů

Sváteční období je celé o jídle, ať už se jedná o tradiční pokrmy, které si užijete s rodinou, nebo o uzobávání vánočního cukroví. Díky naší řadě olejů Plus budete moci obohatit vaše sváteční pokrmy různými chutěmi a zároveň vašim hostům představit prospěch esenciálních olejů. Tato řada letos o Vánocích promění vaši kuchyni, ať už použijete bylinný olej Rosemary+, Oregano+, Parsley+ či Thyme+, výrazný olej Ginger+ nebo aromatický olej Cardamom+.

esenciální olej Rosemary Parsley

7. Dbejte na Štědrý den na spokojenost dětí díky difuzéru Feather the Owl

Pro vaše nejmenší může být těžké usnout i v běžný den, natož po rozbalování dárků. Kvůli všemu tomu vzrušení to může být náročnější než obvykle. Začleňte do večerního režimu vašich dětí difuzér Feather the Owl Ultrasonic Diffuser společně se směsí esenciálních olejů KidScents® od Young Living a pomozte jim dobře spát i o Vánocích. Díky 10 různým světelným možnostem a 5 zvukovým možnostem bílého šumu se tento difuzér zajisté okamžitě stane vítaným členem rodiny.

difuzér Snowy the Owl a esenciální olej KidScents

8. Servírujte koktejly bez alkoholu pro celou rodinu

Kvůli všemu tomu těžkému jídlu, které o Vánocích většinou jíme, je vždy dobrý nápad zvolit lehké a osvěžující nápoje. Náš povznášející nápoj NingXia Red® je vynikající volbou. Můžete vytvořit koktejly bez alkoholu, když smícháte 30 ml NingXia Red® se 60 ml brusinkového džusu a 90 ml perlivé vody. Jednoduše přidejte kapku citronové šťávy a ozdobte malinami. Vytvoříte sváteční koktejl, který nejen dobře vypadá, ale také chutná.

9. Udělejte si čas na přemítání o uplynulém roce

Během Vánoc je snadné nechat se pohltit nakupováním dárků a plánováním oslav. Opravdovou radostí tohoto období v roce je však to, s kým Vánoce strávíte. Náš esenciální olej Gratitude je vynikající možností pro ty, kteří chtějí přijmout emoční a duchovní rozvoj tak, že se usadí a budou přemýšlet o požehnání v jejich životě. Sejděte se letos o Vánocích s vašimi blízkými a připomeňte jim, co pro vás znamenají.

10. Začněte nový rok správně

Začátek nového roku je perfektní dobou na to, abyste se začali soustředit a určili si nové cíle a předsevzetí. Až ustanou oslavy, dejte se do práce s malou pomocí našeho esenciálního oleje Motivation. Tato jedinečná kombinace esenciálního oleje z heřmánku římského, smrku, ylang ylang a levandule je ideální pro ty, kteří se chtějí vyhnout prokrastinaci – tak na co čekáte? Ať se vám v roce 2021 splní všechny sny!

Jak plánujete letos o Vánocích vylepšit vaše sváteční tradice díky esenciálním olejům Young Living? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.