5 fantastiški aliejų deriniai naujųjų metų tikslams pasiekti

0 07/01/2021 - YL produktai, YOUNG LIVING

2021-ieji – jau čia. Naujieji metai – proga išsikelti naujus, širdį džiuginančius tikslus. „Young Living“ didžiuojasi savo sukurtais puikiais aliejų mišiniais. Tikime, jog galime pasiūlyti šį tą kiekvienam – nuo siekiančių dvasinio pabudimo, turinčių ambicingų verslo tikslų iki sportuojančių ir užsiimančių sveiku gyvenimo būdu. Žemiau rekomenduojame keletą mūsų eterinių aliejų mišinių, kurie padės 2021 m. jums siekiant emocinio įkvėpimo, puoselėjant vidinį tobulėjimą ir susikoncentruojant ties išsikeltais tikslais. Kodėl gi neįtraukus vieno ar dviejų naujų aliejų mišinių į savąją aliejų kolekciją, jog pakiliau pradėtumėte naujus metus?

1. „Motivation“ eterinių aliejų mišinys

Nėra geresnio laiko siekti svajonių ir išsikelti naujų iššūkių nei naujųjų metų pradžia. Tačiau raktas – motyvacija. Mūsų siūlomas kvapnus motyvuojantis mišinys – unikalus ramunėlių, eglių, kanangų ir levandų eterinių aliejų derinys. Jis pasižymi atpalaiduojančiu aromatu, kuris sustiprins jūsų gebėjimą judėti į priekį teigiama linkme, siekiant išsikeltų tikslų.

„Motivation“ eterinių aliejų mišinys

2. „Highest Potential“ eterinių aliejų mišinys

Veiksmingas, pozityviai nuteikiantis, egzotinio aromato „Highest Potential“ eterinių aliejų mišinys – idealus derinys naudoti išsikeliant asmeninius tikslus. Sudėtyje – įkvepiantis eterinių aliejų mišinys „Australian Blue“, gėlių aromato, pasitikėjimą savimi skatinantys jazminaičiai ir raminančios kvapiosios kanangos. Tai puikus mišinys naudoti siekiant asmeninio augimo ir vidinio potencialo.

„Highest Potential“ eterinių aliejų mišinys

3. „Clarity“ eterinių aliejų mišinys

Sėkmė – tai neretai veiksmų, atliktų vedant išgrynintų minčių, rezultatas. Produktyvumą skatinantį „Clarity“ mišinį sudarančių bazilikų, pipirmėčių, rozmarinų ir kitų aliejų derinys tinkamas aštriam protui ir budrumui palaikyti. Išoriniu būdu naudodami „Clarity“ aliejų mišinį pajusite daugiau vidinio susitelkimo ir minčių skaidrumo.

„Clarity“ eterinių aliejų mišinys

4. „Dream Catcher“ eterinių aliejų mišinys

Jog eitumėte į priekį ir pasiektumėte svajones, reikalinga puoselėti vizualizacijas, manifestacijas ir kūrybiškumą. „Dream Catcher“ eterinių aliejų mišinys skatina pasisemti įkvėpimo iš pozityvių sapnų, pažadina pojūčius ir užtikrina, jog išliktumėte teisingame kelyje, siekdami vidinio pasitenkinimo. Neleiskite, jog negatyvūs sapnai aptemdytų jūsų galimybes pasiekti sėkmę.

„Dream Catcher“ eterinių aliejų mišinys

5. „Awaken“ eterinių aliejų mišinys

Awaken“ – įkvepiantis kelių eterinių aliejų mišinių derinys, padedantis sustiprinti vidinį sąmoningumą ir budrumą, kurie svarbūs, apmąstant savuosius naujųjų metų siekius. Visiškas savęs pažinimas yra pirmasis žingsnis sėkmingų pokyčių ir pageidaujamų rezultatų link. Naudokite šį energizuojantį mišinį, siekdami atrasti savąjį potencialą. Sudėtyje yra juodųjų eglių, mandarinų ir kalendrų eterinių aliejų. Šis aliejų derinys užtikrins, jog 2021 metais nesustodami judėtumėte į priekį.

„Awaken“ eterinių aliejų mišinys

Kokie jūsų išsikelti naujųjų metų tikslai? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,