Esenciální oleje na léto s Young Living

0 05/08/2022 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, Péče o pokožku, Vaření

Když se oteplí, není lepší čas prozkoumat nejlepší tipy společnosti Young Living týkající se esenciálních olejů pro letní sezónu. Ať už jste prostě na lovu letních vůní, hledáte inspiraci pro vynalézavé použití svých oblíbených olejů, nebo doufáte, že se dozvíte více o tom, jak bezpečně používat esenciální oleje ve slunečných dnech, tento příspěvek na blogu je pro vás ten pravý. Dejme se do toho!

Levandulový esenciální olej s levandulovými poli

Které esenciální oleje Young Living jsou pro léto nejlepší?

Jednou z nejlepších věcí na esenciálních olejích Young Living je jejich všestrannost a schopnost kombinovat je mnoha různými způsoby pro jedinečné použití. S ohledem na to máme stále své favority, pokud jde o letní esenciální oleje. Mezi obzvláště oblíbené oleje pro toto období patří romantické květinové oleje, jako je levandule (Lavender)pelargonie (Geranium) a ylang ylang, s jejich jemnou, sladkou a něžnou vůní, a chladivé éterické oleje, jako je máta peprná (Peppermint) a máta klasnatá (Spearmint), které mohou při lokální aplikaci v teplém počasí poskytnout vítané osvěžení. Jedny z nejletnějších esenciálních olejů jsou naše citrusové oleje s výraznými, povzbuzujícími vůněmi, které mohou snadno zmírnit žár pálícího slunce. Oleje včetně citronu (Lemon)pomeranče (Orange)mandarinky (Tangerine) a Young Living Citrus Fresh® lze použít ve všech směrech, od parfémů až po večerní péči o pleť, avšak vzhledem k jejich fotosenzitivní povaze se při lokální aplikaci těchto olejů doporučuje opatrnost.

U fotosenzitivních olejů sloučeniny známé jako furanokumariny výrazně zvyšují citlivost na UV záření. Z tohoto důvodu doporučujeme všem, kteří používají citrusové oleje lokálně, aby před vystavením pokožky slunci počkali 12–48 hodin podle pokynů na etiketě. Než v létě vyzkoušíte své oblíbené citrusové vůně, přečtěte si všechny naše hlavní tipy pro bezpečnost citrusových olejů a zjistěte více o tom, jak se vyhnout fotosenzitivitě esenciálních olejů.

Esenciální oleje Lemon, Orange, Tangerine a Young Living Citrus Fresh®

Jak doporučují Brand Partneři Young Living používat esenciální oleje v létě?

Ve společnosti Young Living se rádi inspirujeme od našich vlastních Brand Partnerů, jak používat naše esenciální oleje. Zde je několik nápadů, které jsme nedávno obdrželi a o kterých si myslíme, že je v létě rádi vyzkoušíte!

Kombinace chladivých esenciálních olejů s letním krémem

Pokud jste hledali způsob, jak zkombinovat chladivé esenciální oleje na léto, proč nezkusit smíchat několik kapek esenciálního oleje Lavender a Spearmint s vaším oblíbeným tělovým mlékem? Před spaním jej hojně naneste a kromě jemné a uklidňující vůně esenciálního oleje Lavender si můžete užívat mimořádně jemnou a svěží pokožku.

Namíchejte si chutný mocktail s osvěžujícími oleji Plus

Ve společnosti Young Living nenabízíme pouze esenciální oleje pro lokální použití. S naší řadou olejů Plus si můžete vychutnat lahodnou chuť svého oblíbeného ovoce a bylinek jen s malou kapkou oleje! Letos v létě zkuste zkombinovat své oblíbené šťávy s příchutí Lemon+, Tangerine+ nebo Orange+ a spoustou ledu, abyste získali senzační citrusovou chuť, která potěší vaše chuťové buňky a díky které se budete cítit, jako byste byli odvezeni na dovolenou.

Esenciální oleje Lemon+, Orange+ a Tangerine+ se džbánem citronové vody.

Užijte si osvěžující masáž s esenciálním olejem Peppermint

Pokud v letních vedrech cítíte, že potřebujete trochu lázeňské péče, proč si nedopřát chladivou a hýčkající masáž s použitím esenciálního oleje Peppermint? Jednoduše zřeďte 15 kapek máty peprné s 10 ml nosného oleje, například se směsí Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex, a vmasírujte si ji do zad, ramenou a chodidel, abyste dosáhli chladivého účinku.

Vytvořte si lahodně bylinkové pokrmy pomocí olejů Plus

Pokud jste celý rok snili o letním grilování a stolování pod širým nebem, pak si tento chutný tip jistě zamilujete. Vyzkoušejte kombinaci bylinkových olejů, jako je Basil+, Oregano+Ginger+, se svými oblíbenými ingrediencemi a připravte si lahodné večeře, které uspokojí celou rodinu. Ať už se rozhodnete pro přípravu vydatných těstovinových pokrmů, letních marinád nebo svěžích salátů, máme oleje pro každou příležitost.

Esenciální oleje Oregano+, Basil+ a Gigner+ se skupinou, která si  užívá grilování

Jak doufáte, že v létě využijete esenciální oleje Young Living? Napište své komentáře níže nebo nás kontaktujte na mseublog@youngliving.com.

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.