Eteriniai aliejai vasarai su „Young Living“

0 05/08/2022 - ETERINIAI ALIEJAI, Maisto gamyba, Odos priežiūra

Atšilus orams yra pats geriausias metas pasidomėti pačiais geriausiais patarimais apie eterinius aliejus vasaros sezonui. Ieškote vasaros kvapų ar įkvėpimo, kaip išradingai naudoti savo mėgstamiausius aliejus arba tikitės sužinoti daugiau apie tai, kaip saugiai naudoti eterinius aliejus saulėtomis dienomis – šis tinklaraščio įrašas yra jums. Pradėkime!

Lavender essential oil with lavender fields

Kurie „Young Living“ eteriniai aliejai yra geriausi vasarą?

Vienas iš geriausių dalykų apie „Young Living“ eterinius aliejus yra jų universalumas ir tai, kad jie gali būti derinami skirtingais būdais unikaliam naudojimui. Turėdami tai omenyje, mes vis tiek turime savo favoritus, kai kalbame apie vasaros eterinius aliejus. Ypač populiarūs šią vasarą yra romantiški gėlių, tokie kaip levandų, pelargonijų ir kvapiųjų kanangų su savo minkštu, saldžiu ir švelniu aromatu bei vėsinantys eteriniai aliejai, tokie kaip pipirmėčių ir šaltmėčių, kurie gali atgaivinti, kai naudojami ant odos karštu oru. Vieni iš vasariškiausių eterinių aliejų yra mūsų citrusiniai aliejai savo gaiviu, įkvepiančiu aromatu, kuris nesunkiai įveikia svilinančios saulės karštį. Šie aliejai, kurių tarpe citrinų, apelsinų, mandarinų ir „Young Living Citrus Fresh®“ gali būti naudojami visur nuo kvepalų iki odos priežiūros rutinos, tačiau dėl jų jautrumo šviesai rekomenduojama būti atsargiems, kai jie naudojami išoriškai.

Naudojant šviesai jautrius aliejus, junginiai, žinomi kaip furanokumarinai, labai padidina UV jautrumą. Dėl šios priežasties patariame visiems, kurie tepa odą citrusiniais aliejais, palaukti nuo 12 iki 48 valandų, kaip nurodyta etiketės instrukcijoje, ir tik tada leisti laiką saulėje. Perskaitykite viską apie mūsų geriausius patarimus apie citrusinių aliejų saugumą ir sužinokite daugiau apie tai, kaip išvengti eterinių aliejų jautrumo saulei prieš išbandant savo mėgstamiausius citrusinius kvapus šią vasarą.

Lemon, Orange, Tangerine, and Young Living Citrus Fresh® essential oils

Kaip „Young Living“ BRAND partneriai rekomenduoja naudoti eterinius aliejus šią vasarą?

„Young Living“ kompanijoje mums patinka pasisemti įkvėpimo apie tai, kaip naudoti eterinius aliejus, iš mūsų pačių BRAND partnerių. Štai keletas idėjų, kurias neseniai gavome, ir manome, kad jums patiks jas išbandyti šią vasarą!

Derinkite vėsinančius eterinius aliejus su vasaros losjonu

Jeigu mąstėte apie būdą, kaip derinti vėsinančius eterinius aliejus šią vasarą, kodėl neišbandžius keleto lašų levandų ir šaltmėčių eterinių aliejų su savo mėgstamiausiu kūno losjonu? Tepkite gausiai prieš miegą ir mėgaukitės itin švelnia ir atgaivinta oda bei raminančiu levandų eterinio aliejaus kvapu.

Sumaišykite skanų kokteilį su gaivinančiais „+“ aliejais

„Young Living“ kompanijoje mes siūlome ne tik eterinius aliejus išoriniam naudojimui. Su mūsų „+“ aliejų linija galite pasimėgauti ypatingais savo mėgstamiausių vaisių ir žolelių skoniais su vienu mažyčiu lašeliu aliejaus! Šią sasarą pabandykite sumaišyti savo mėgstamiausias sultis su lašeliu „Lemon+“, „Tangerine+“ arba „Orange+“ ir daug ledo – sensacingas citrusinių vaisių skonis, kuris sujaudins jūsų skonio receptorius ir leis pasijusti taip, lyg atostogautumėte kažkur.

Lemon+, Orange+, and Tangerine+ essential oils with jug of lemon water

Mėgaukitės gaivinančiu masažu su pipirmėčių eteriniu aliejumi

Jeigu dėl vasaros kaitros jums reikia SPA, kodėl nepabandžius palepinti savęs vėsiu masažu su pipirmėčių eteriniu aliejumi? Tiesiog praskieskite 15 lašų pipirmėčių eterinio aliejaus su 10 ml bazinio aliejaus, tokio kaip „Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“ ir masažuokite savo nugarą, pečius ir pėdas – pajausite vėsinantį poveikį.

Sukurkite skanius patiekalus naudodami „+“ aliejus

Jeigu metus laiko svajojote apie vasaros grilius ir valgymą lauke, tuomet jums tikrai patiks šis skanus patarimas. Pabandykite suderinti žolelių aliejus, tokius kaip „Basil+“, „Oregano+“ ir „Ginger+“ su savo mėgstamiausiais ingredientais ir mėgaukitės skaniomis vakarienėmis, kurios pasotins visą šeimą. Ar tai būtų sotus makaronų patiekalas, vasariškas marinatas ar šviežios salotos, mes turime aliejų kiekvienai progai.

Oregano+, Basil+, and Ginger+ essential oils with group enjoying BBQ

Kaip jūs planuojate naudoti „Young Living“ eterinius aliejus šią vasarą? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,