12 priežasčių, kodėl verta pamilti levandų eterinį aliejų

0 07/07/2020 - Atraskite eterinius aliejus, ETERINIAI ALIEJAI

Jums naudojant eterinius aliejus, ko gero, yra tekę išgirsti smalsų klausimą: „O gi kaip naudoti levandų eterinį aliejų?“ Šį klausimą, spėjame, dievinate, nes levandų eterinio aliejaus naudojimo būdų – begalė! Tikriausiai jau esate išbandę levandų aliejų prieš miegą, jį naudojate tiek odai, tiek plaukams. Todėl patys nekantraujate visiems papasakoti apie šio aliejaus naudą.

Ir mes tikrai žinome, jog levandų aliejus nepalieka abejingų! Štai 12 priežasčių, kodėl levandų eterinis aliejus – visų mėgstamiausias:

 • Prieš miegą

Užmigti neleidžia mintys apie ilgus darbų sąrašus, o gal šeimos ar darbo problemos? Užlašinkite kelis lašus levandų aliejaus ant audinio, įdėkite jį į pagalvės užvalkalą ir mėgaukitės žiedų aromatu, jog lengviau leistumėtės į sapnų karalystę.

 • Palepintos pėdos

Masažuokite pėdas, jog išsyk nusiramintumėte. Raminantis levandų eterinio aliejaus kvapas padės susikoncentruoti į tai, kas svarbiausia, tuo pačiu metu atpalaiduojant pėdas.

 • Žvilgančios plaukų sruogos

Galbūt svarstote: „Ar galiu levandų aliejumi ištepti plaukus?“ Atsakymas – garsus TAIP! Pasirūpinkite savo plaukais – įlašinkite 1–2 lašus levandų ir rozmarinų eterinių aliejų į įprastai naudojamą šampūną. Jūsų plaukai atrodys išties sveikesni!

 • Gaivi veido oda

Į kasdien naudojamą veido prausiklį įlašinkite levandų aliejaus, jog mėgautumėtės gaiva ir žiedų aromatu; puikiai tinka naudoti iš ryto.

 • Odos grožiui palaikyti

Palaikykite jaunatvišką odą, į drėkinamąjį kremą įlašindami levandų eterinio aliejaus. Nė nepastebėsite, kaip pasijusite kur kas jauniau!

 • Atsikratykite veido bėrimų

Tai – ne magija! Tai – levandų eterinis aliejus. Patepkite 1–2 lašais nemalonias dėmes, kad oda taptų švelnesnė. Nuplaukite vandeniu. Taip sumažinsite dėmių atsiradimą.

 • Nuraminti, atgaivinti odą

Ištisas valandas praleidę kepinančioje saulėje, patepkite levandų eteriniu aliejumi odą, jog ją nuramintumėte.

 • Puikus valiklis

Mėgaukitės natūraliu makiažo valymo sprendimu. Užlašinkite lašelį levandų aliejaus ant švelnių makiažo valymo diskelių ir jūsų oda padėkos už šią išties prabangią procedūrą!

 • Metas pasilepinti vonioje

Nusivalę makiažą, toliau vakarą tęskite save lepindami karšta vonia. Naudokite „Lavender Bath & Shower Gel“ vonios ir dušo želę arba „Lavender Calming Bath Bombs“ vonios burbulus.

 • Gardus gėrimas

Žinote, kas dar gali būti geriau nei levandų aromatas? Levandų skonis! Į limonadą įlašinkite lašelį aliejaus „Lavender+“ – ir gardžiuokitės elegantišku gėrimu.

 • Išbandyta ramybė

Sumaišykite pipirmėčių eterinį aliejų su levandų eteriniu aliejumi. Šiuo mišiniu tepkite odą – pajusite dilgčiojimą ir vėsą. Masažuodami skaudamas vietas, lengviau jas atpalaiduosite.

 • Dieviškas aromatas

Plačiai žinomas dėl raminamųjų savybių levandų aliejus – geriausias sprendimas kad ir kokia sunki diena būtų. Tiesiog patogiai įsitaisykite, ir mėgaudamiesi levandų aromatu, leiskite sau nusiraminti.

Ar nepaminėjome daugiau jūsų mėgstamų levandų aliejaus naudojimo būdų?

Pasidalinkite komentaruose arba susisiekite su mumis: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,