Tipy, jak strávit skvělý den s dětmi

0 22/06/2020 - Děti, DOMOV

Být rodičem je neuvěřitelně náročné. Od chvíle, kdy vyjde slunce, do chvíle, kdy zajde, jste odpovědní za péči, podporu, učení a povzbuzování vašich nejmenších. Dokonce i v nočních hodinách jste jejich ochráncem, jejich útěchou, když se jim zdá špatný sen, a někdy jste i jejich noční pečovatelkou.

S celodenní prací, která nikdy nekončí, je důležité, abyste také pamatovali na péči o sebe sama. Dali jsme dohromady několik případů, kterým může vaše rodina čelit během dne, a také několik tipů a návrhů, díky kterým bude pro vaše děti – a pro vás – vše snazší.

Snídaně

Gary’s True Grit Einkorn Granola je rozhodně skvělým způsobem, jak do dne vykročit tou správnou nohou. Tyto chutné cereálie mají něco pro každého. Vaše děti si zamilují jejich sladkou chuť a křupání díky kustovnici, brusinkám, kakaovým bobům, kokosovému cukru, slunečnicovým semínkům, mandlím, vlašským a pekanovým ořechům. Doplňte je miskou řeckého jogurtu, nasypte na ovocné smoothie, nebo jednoduše přidejte mléko dle vašeho výběru! Existuje nekonečné množství způsobů, jak si vychutnat prospěch této granoly. Vezměte prosím na vědomí, že tento produkt není vhodný pro ty, kteří mají alergii na oříšky.

V pohybu!

Ať jste na procházce s dětmi, nebo jste doma, MightyPro je něčím, co si zamilujete. Tento doplněk stravy, který je balený ve snadných pytlíčkách po jedné dávce, s sebou můžete vzít téměř kamkoli jdete a navíc chutná skvěle a lze ho přidat do studených pokrmů a nápojů pro snadnou konzumaci.

Náš doplněk MightyZyme je pro vaše nejmenší také perfektní. Je to doplněk stravy v podobě žvýkacích tablet, který obsahuje prášek z kořene mrkve, trošku máty peprné a chutná po lesních plodech pro lahodnou doměnu.

Nejsou to jen děti, kdo potřebuje mít po ruce chutnou svačinku! Mějte vaši lednici, tašku nebo spíž plnou Slique Bars, NingXia Zyng, a NingXia Red® Singles, abyste vždy doplnili energii, když ji potřebujete.

Mimoškolní aktivity

Milujete, že se děti do něčeho zapálí a jdou si za svými sny, jako je fotbal, tancování, hra na hudební nástroj a další, ale nelíbí se vám, když domů přijdou zpocení, ulepení a zapáchající. Proto byste měli mít vždy po ruce tento domácí sprej na zamaskování zápachu! V láhvi s rozprašovačem o objemu 120 ml smíchejte 60 ml vilínu viržinského, 60 ml vody, 8 kapek oleje Lavender, 5 kapek oleje Peppermint, 3 kapky oleje Cedarwood a 2 kapky oleje Spearmint. Nastříkejte do prostoru pro osvěžení, kdykoli je to třeba. Také je můžete doma uvítat skleničkou NingXia Red®, která poslouží jako chutná odměna po dlouhém dni.

Když mluvíme o NingXia – nedopusťte, aby vám odpolední únava zabránila v povzbuzování vašich dětí! Když koukáte, jak hrají, skáčou a tancují, užijte si dávku hydratace a energie díky NingXia Zyng nebo NingXia NITRO. Můžete je využít také k tomu, aby vám dodaly energii splnit na poslední chvíli úkoly z vašeho seznamu, než se děti vrátí domů. Ať si odškrtnete jakékoli úkoly, naše nápoje NingXia jsou tu pro vás.

Před spaním

Po dlouhém, produktivním dni pomozte vašim dětem uvolnit se a propojit se s vámi tak, že jim poskytnete příjemnou masáž nohou nebo zad za použití čistých esenciálních olejů s nosným olejem. Smíchejte oblíbené esenciální oleje vhodné pro děti, jako je esenciální olej Lavender a jemně vetřete do jejich pokožky. Využijte během masáže čas k tomu, abyste se jich zeptali, jaký byl jejich den, nebo jim přečtěte pohádku. A nezapomeňte, že i vy jste pracovali tvrdě! Až vaši nejmenší usnou, použijte ty samé oleje a přichystejte si domácí koupel nebo domácí pleťovou masku.

Jaké jsou vaše nejlepší tipy pro úspěšný den? Sdílejte v komentářích níže!

Sdílet

1 komentář

  • Petra Urbanová 06/07/2020 - 2:08 PM Odpovědět

    Young Living

  • Zanechat odpověď

    Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

    *Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.