Garantuota šventinė nuotaika: 10 aliejų idėjų Kalėdoms

0 18/12/2020 - NAMAI, Šventės

Daugelis sutiks, jog Kalėdos – viena nuostabiausių metų švenčių. Tai metas, kai žmonės gali sulėtinti tempą, atsipalaiduoti ir mėgautis maloniomis akimirkomis su artimaisiais. Tai taip pat laikas puoselėti tradicijas, švęsti ir palepinti save ir tuos, kurie jums rūpi. Todėl mes parengėme sąrašą 10 fantastiškų būdų, kaip šį šventinį sezoną namuose panaudoti „Young Living“ eterinius aliejus. Nesvarbu, ar nuspręsite išbandyti šias idėjas šeimoje, ar dalinsitės jomis su kitais, skleisdami kalėdinę nuotaiką toli ir plačiai, esame tikri, kad šios idėjos įkvėps jus linksmai praleisti šventes.

1. Išskirtiniam kalėdiniam vainikui

Nesvarbu, ar šiemet užsisakėte iš anksto pagamintą kalėdinį vainiką, ar ketinate jį pasigaminti patys… siūlome šiam vainikui suteikti papildomo išskirtinumo, naudojant eterinius aliejus. Papuoškite duris vainiku, kvepiančiu eukaliptų (10 lašų) ir citrinų (5 lašai) aromatais. Tiesiog įlašinkite šiuos eterinius aliejus į purškiamą butelį su 150 ml vandens ir papurkškite vainiką.

Eteriniai aliejai Kalėdoms

2. Žalieji eglutės papuošimai

„Young Living“ rūpinasi jūsų šeimos gerove bei puoselėja tvarumo principus. Kodėl gi šiemet neišbandžius šio to naujo? Vietoje įprastų eglutės papuošimų apkabinkite eglę džiovintais apelsinų gabalėliais ir aliejais pakvepintais kankorėžiais. Pavyzdžiui, galite naudoti „Christmas Spirit“ aliejų mišinį ar pušų aliejų. Aromatas jus nuteiks ypač maloniai.

3. Šventinis aromatas namuose

Gaivus pipirmėčių aromatas primena Kalėdų laikotarpį. Tad būtinai naudokite šį aliejų gruodžio mėnesį. Susikurkite specialų aliejų mišinį: 3 lašai pipirmėčių aliejaus, 3 lašai „Christmas Spirit“ aliejų mišinio ir 4 lašai „Young Living Stress Away®“ aliejų mišinio. Šis nostalgiškas kvapas primins cukrines lazdeles iš kalėdinių mugių.

4. Gardinkite karštą šokoladą cinamonų aliejumi „Cinnamon Bark+“

Karštas šokoladas – puikus gėrimas šiuo metų laiku. Tiesa, „Young Living“ siūlo būdą, kaip paįvairinti šį gėrimą. Tiesiog įlašinkite 1 lašą cinamonų eterinio aliejaus „Cinnamon Bark+“ į pasirinktą karštą šokoladą, jog susikurtumėte skanų, šildantį gėrimą, kurį tikrai pamėgs visa šeima.

Mandarinų eterinis aliejus Kalėdoms

5. „Young Living“ eteriniai aliejai – po eglute

Nesvarbu, ar esate tas, kuris atidaro savo dovanas Kūčių vakarą, ar laukiate iki Kalėdų ryto, visi galime sutikti, kad žvilgtelėti į tai, ką Kalėdų Senelis paliko po Kalėdų eglute, visuomet smagu. Nedidelio dydžio ir puikaus aromato eteriniai aliejai nuostabiai papildys jūsų dovanų krepšelius artimiesiems ir draugams, kad ir kokio amžiaus jie būtų. Siūlome išbandyti mandarinų eterinius aliejus „Tangerine“ ir „Tangerine+“.

6. „Plus“ linijos eteriniai aliejai – maisto gamybai

Švenčių sezonas yra susijęs su maistu, nesvarbu, ar tai reiškia dalijimąsi tradiciniais patiekalais su šeima, ar lepinimąsi saldėsiais. Naudodami mūsų „Plus“ aliejų asortimentą, galėsite gardinti savo šventinius patiekalus ir kartu supažindinti svečius su eterinių aliejų privalumais. Lai per šias Kalėdas jūsų virtuvė kvepia kaip niekad – išbandyti galite nuo žolinių rozmarinų, raudonėlių, petražolių ir čiobrelių iki pikantiškų imbierų ir kvapnių kardamonų aliejų…

Rozmarinų petražolių eteriniai aliejai eterinis aliejus

7. „Feather the Owl“ garintuvas – vaikų ramybei

Mažiesiems gali būti sunku tinkamu metu atsigulti į lovą, tačiau dėl šventinio sezono jaudulio tai padaryti tampa dar sudėtingiau. Išbandykite „Feather the Owl“ ultragarso garintuvą prieš miegą, naudodami „Young Living“ linijos „KidScents®“ aliejų mišinius – leiskite savo vaikams lengviau mėgautis saldžiais sapnais Kalėdų laikotarpiu. Paprastas naudoti garintuvas „Feather the Owl“ pasižymi 10 skirtingų LED šviesos variantų ir 5 baltojo triukšmo garso parinktimis.

Snowy the Owl garintuvas ir Kidscents eterinių aliejų mišinys

8. Nealkoholiniai kokteiliai – visai šeimai

Kadangi per Kalėdas neretai suvartojame daugiau sunkaus maisto, dera apsirūpinti lengvais ir gaiviais gėrimais. Pavyzdžiui, turėkite mūsų siūlomo „NingXia Red®“ gėrimo – tai išties gardus pasirinkimas. Pasigaminkite nealkoholinių kalėdinių kokteilių, derindami 30 ml „NingXia Red®“ su 60 ml spanguolių sulčių ir 90 ml gazuoto vandens. Galite įpilti šiek tiek citrinos sulčių ir papuošti avietėmis. Štai šentinis kokteilis – ir gardus, ir skaniai atrodantis.

9. Apmąstykite praėjusius metus

Per Kalėdas labai lengva pavargti, apsipirkinėjant ir rengiant vakarėlius, tačiau tikras šio metų laiko džiaugsmas yra žmonės, su kuriais praleidžiame laiką. Siūlome eterinių aliejų mišinį „Gratitude“ tiems, kurie siekia apmąstyti savo gyvenimo momentus ir nori lengviau pajusti emocinį ir dvasinį tobulėjimą. Priminkite artimiesiems žmonėms, jog jie jums svarbūs ir rūpi.

10. Naujuosius metus pradėkite teisingai

Naujųjų metų pradžia yra tinkamiausias laikas susikaupti ir išsikelti naujus tikslus. Šventiniam šurmuliui nutilus, į darbus sugrįžti lengviau padės aliejų mišinys „Motivation“. Šis kvapnus mišinys – unikalus ramunėlių, eglių, kanangų ir levandų eterinių aliejų derinys. Jis sustiprins jūsų gebėjimą judėti į priekį teigiama linkme. Išpildykite visas savo svajones 2021-aisiais!

Kaip per šias Kalėdas ketinate paįvairinti šventines tradicijas naudodami „Young Living“ eterinius aliejus? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,