Kaip būti ekologiškai sąmoningu

0 19/01/2023 - NAMAI

Jeigu jums patiko tinklaraštis apie ekologiškus pasirinkimus per Kalėdas, tuomet tikimės, jog šis tinklaraštis įkvėps jus tęsti ir priimti sąmoningus sprendimus ir po švenčių bei kasdienybėje. Tegul 2023 metai būna tie metai, kai jūs įsileidžiate ekologišką sąmoningumą į savo gyvenimą. Nesate tikri, nuo ko pradėti? Šiame tinklaraštyje mes pateiksime jums geriausius patarimus ir gudrybes, kurios padės sumažinti plastiko šiukšles ir padės būti draugiškesniems planetai.

Image of a woman holding a plant in her hands

Kas yra ekologiškas sąmoningumas?

Ekologiškas sąmoningumas yra tiesiog geresnis suvokimas apie tai, kokį poveikį mūsų kasdieniai sprendimai turi pasauliui, kuriame gyvename. Tai apie mąstymą, savo atliekamų veiksmų pasekmių suvokimą ir buvimą sąmoningu dėl mūsų priimamų sprendimų. Tai nėra kažkas, ką galima pasiekti per naktį, tai palaipsnis procesas, kai žengiame žingsnį po žingsnio, nesvarbu koks didelis ar mažas jis yra.

Kaip mes galėtume būti ekologiškai sąmoningesni?

Sumažinkite vienkartinio plastiko šiukšles

Ar žinote, kad daugiau nei aštuoni milijonai plastiko užteršia mūsų vandenynus kiekvienais metais? Plastikas kenkia gyvūnams ir laukinei gamtai, gyvūnai susižaloja įsivėlę į plastiko šiukšles, be to plastiką jie gali palaikyti ir maistu. Patekusios į mitybos grandinę cheminės medžiagos iš plastiko keliauja toliau mitybos grandine ir užteršia žmonių valgomą maistą.

Plastiko tarša yra globalinė problema, o vienkartinis plastikas yra pagrindinis kaltininkas. Vienkartinio naudojimo plastiko negalima perdirbti ir jam reikia šimtmečių suirti. Padėkite sumažinti plastiko taršą vengdami vienkartinio plastiko ir rinkdamiesi daugkartinio naudojimo dalykus, kurie nurodyti toliau:

Vaško lakštai

Skirtingai nei vienkartinė plastiko plėvelė, kurią sunku perdirbti ir kuri dažnai atsiduria šiukšlyne, vaško lakštai gali būti naudojami daug kartų iki metų. Pagaminti iš medvilnės ir padengti vašku, vaško lakštai naudojami taip pat kaip ir vyniojama vienkartinė plastiko plėvelė, ji gali prisitaikyti prie lėkščių ar dubenėlių formos ir uždengti maistą, kad jis išliktų šviežias. Be to, jie yra visiškai biologiškai skaidūs, tai reiškia, kad juos galima kompostuoti, kai jie nustoja būti lipnūs.

Image of wax wrap covering a bowl of salad

Daugkartinio naudojimo maišeliai maistui laikyti

Tie, kurie nenori prisidėti prie plastiko taršos krizės, atsisveikinkite su įprastiniais vienkartiniais plastiko maišeliais ir pasirūpinkite, kad daugkartinio naudojimo maišeliai būtų nuolatinis dalykas jūsų virtuvėje. Šiuos daugkartinio naudojimo maišelius galima įsigyti visur, jie gali būti plaunami ir naudojami pakartotinai maistui laikyti spintelėje, šaldytuve ir šaldiklyje. Labai svarbu paminėti, kad jie yra ekonomiškesni, padeda sumažinti kaštus ir tuo pačiu padeda sumažinti plastiko išmetimą.

Image of a reusable food bag being used to store fruit

Nuostabusis bambukas

Nuostabu, kiek šiandien rinkoje yra bambuko alternatyvų, įskaitant ausų krapštukus, dantų šepetėlius, kavos puodelius, diskelius makiažui nuvalyti… sąrašas tęsiasi! Tai laikoma ekologišku resursu dėl to, kad bambukai auga labai sparčiai ir nuėmus derlių jie vėl atauga. Be to, juos 100 % galima kompostuoti. Pradėkite kelionę į išsilaisvinimą nuo plastiko šiandien su nuostabiuoju bambuku!

Image of bamboo products (cutlery, cups, cotton buds, scrubbing brushes and more)

Rinkitės ekologiškus prekės ženklus

Kitas būdas būti draugiškesniu planetai – pirkti iš gerbiamų įmonių, kurios teikia pirmenybę rūpinimuisi mūsų bendru pasauliu. Kompanijoje „Young Living“ mes išdidžiai rodome kelią siekdami užtikrinti, kad mūsų standartai viršytų standartus. Mūsų pasaulinė atitikties programa siekia užtikrinti, kad mūsų produktai prisidėtų prie didesnės planetos gerovės, pavyzdžiui, miškų atsodinimo pastangos ir perdirbimo programos.
Be to, mes siūlome visą asortimentą natūralios kilmės, veganiškų produktų, nuo eterinių aliejų ir jų mišinių iki valymo produktų, mūsų natūralios kilmės produktų asortimentą galite pamatyti čia.

Image of Thieves products displayed in a basket

Priimk netobulumą

Perėjimas prie ekologiškesnio gyvenimo būdo reikalauja laiko ir kantrybės. Nesijauskite kalti, jei negalite gyventi tobulo gyvenimo. Kompanijoje „Young Living“ mes priimame netobulumą ir suvokiame, kad klaidos yra neišvengiamos –  tai dalis žmogaus prigimties! Svarbiausia yra tai, kad jūs siekiate būti geresni, judate teisinga linkme link ekologiškesnio gyvenimo būdo ir, tikimės, įkvėpsite kitus prisijungti prie jūsų.

Padėkite patiktuką po šiuo įrašu ir parašykite mums savo patarimus, kurie padeda gyventi ekologiškai sąmoningiau!

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,