Eteriniai aliejai – medituojant

0 18/10/2021 - Sąmoningumas, SVEIKA GYVENSENA

Neretai kasdien pasineriame į daugybę problemų… darbas, šeima, įvairūs reikalai… Siekiant išlaikyti vidinę harmoniją, pravartu užsiimti meditacija. Senovinis būdas, kuris daro stebuklus šiuolaikiniam stresui suvaldyti, tai meditacija. Ji padeda ugdyti mūsų minčių galią, minčių aiškumą ir stabilumą, leidžia mums gyventi sąmoningiau, produktyviau ir mažiau blaškytis. Viskas, ko jums reikia, yra rami vieta ir šiek tiek ryžto. Pasikliaukite šiais patarimais ir patys nė nepajusite, kaip greitai įvaldysite meditacijas.

Skirkite laiko meditacijai tinkamoje erdvėje

Jei esate ypač užimti, gali būti lengva atidėti įvairius dalykus, todėl reikėtų nustatyti konkretų laiką ir vietą savo kasdieninei meditacijos praktikai. Nebūtina tam skirti daug laiko – pakaks ir kelių minučių – tačiau svarbiausia yra reguliarus įsitraukimas.

Kokius eterinius aliejus naudoti meditacijai?

Susiraskite ramią vietą, kurioje niekas neblaškytų, ir pabandykite sukurti raminančią aplinką naudodami mėgstamus eterinius aliejus. Turėkite atpalaiduojančiai veikiančius aliejus „Frankincense“, „Lavender“ ir „Neroli“. Tepkite jais riešus ir smilkinius prieš leisdamiesi į pakylėjančią aromatinę patirtį.  Taip lengviau sutelksite dėmesį ties savo kūnu ir jausmais, užuot blaškęsi mintyse.

„Frankincense“, „Lavender“ ir „Neroli“ eteriniai aliejai ir meditacija

Tinkamai apsirenkite ir atsisėskite

Siekiant užtikrinti, kad jūsų protas galėtų sutelkti dėmesį tik į atliekamą užduotį, svarbu, kad jums būtų patogu – tiek poza, kuria sėdite, tiek rūbai, kuriuos vilkite medituodami. Kalbant apie laikyseną, stenkitės išlaikyti nugarą tiesiai, bet likite atsipalaidavę ir stenkitės jaustis kuo patogiau. Pabandykite atlošti pečius, ir jei jūsų raumenys įsitempę, naudodami kelis lašus aliejų „German Chamomile“, „Black Pepper“ ar „Cedarwood“ bei bazinio aliejaus „Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“, atlikite maloniai stimuliuojantį masažą. Rinkdamiesi aprangą meditacijai, verčiau vilkėkite tamprius, minkštus ir orui laidžius drabužius, kurie nespaudžia, kai bandote atsipalaiduoti.

Medituojanti moteris ant jogos kilimėlio

Praskaidrinkite mintis

Vienas iš būdų, kaip maksimaliai išnaudoti meditaciją, yra leisti mintims tiesiog būti, neteisiant jų ir nesileidžiant į emocijas. Tai gali būti gana sudėtinga įvaldyti, todėl svarbu praktikuotis, tačiau rezultatai – nepaprastai naudingi. Užuot bandę atsikratyti savo minčių ar jas blokuoti, verčiau priimkite tai, kaip jaučiatės, ir paleiskite, stebėkite savo jausmus vengdami stiprios emocinės užgulties. Paleisdami emocijas ir atsipalaiduodami, naudokite aliejų mišinius, pavyzdžiui, „Forgiveness“ ir „Motivation“. Patepkite jais krūtinę ar pulso taškus ir mėgaukitės saldžiais, sielą pagyvinančiais kvapais.

„Forgiveness“ ir „Motivation“ eteriniai aliejai ir medituojanti moteris

Nepamirškite kvėpavimo

Kvėpavimas yra meditacijos pagrindas. Tad kaskart susitelkus ties kvėpavimu, lengviau atsikratyti klaidžiojančių minčių. Pasipraktikuokite: užmerkite akis ir giliai įkvėpkite per nosį, išplėsdami krūtinę ir pilvą, pripildykite kūną gryno oro. Tada pilnai ir lėtai iškvėpkite per burną, leiskite per orą pasišalinti visai neigiamai energijai iš jūsų kūno. Atkreipkite dėmesį į fizinį kvėpavimo pojūtį: vėsus oras, patenkantis į jūsų šnerves, krūtinės išsiplėtimas ir iš jūsų kūno išeinančio oro šiluma. Atliekant kvėpavimo pratimus, pravartu šalia turėti aliejų, pavyzdžiui, „Lavender“, „Bergamot“ ir „Clary Sage“. Šie raminantys kvapai nuteiks atpalaiduojančiai.

„Bergamot“ ir „Clary Sage“ eteriniai aliejai

Laikykitės nuoseklumo

Pokyčiai, kuriuos per meditaciją galite sukurti savo gyvenime, iš pradžių gali būti subtilūs, tačiau laikui bėgant galite žymiai pagerinti vidinę savijautą. Atminkite, kad tobulumo pasiekiama praktikuojantis, o „tobulumas“ kiekvienam reiškia kažką skirtingo. Nenusiminkite, jei pirmą kartą nepasieksite nirvanos. Jei medituosite nuosekliai ir reguliariai, pradėsite matyti pažangą ir mėgautis nauda, tad jūsų vidinė būsena pagerės. Mėgstamų eterinių aliejų naudojimas meditacijos metu tik padės ir pagerins patirtį!

Medituojanti moteris besileidžiant saulei

Kokius eterinius aliejus planuojate naudoti savo meditacijoje? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,