Ar žinojote: „Young Living“ siūlo šiuos produktus

0 11/10/2021 - YL produktai, YOUNG LIVING

Ne paslaptis, kad išskirtiniai „Young Living“ aliejai užima svarbiausią vietą mūsų veikloje ir yra viena iš priežasčių, kodėl „Young Living“ gaminiai tapo populiarūs visame pasaulyje.  Tačiau tie, kurie dar tik atranda mūsų plataus produktų asortimento stebuklus, gali nežinoti apie kai kuriuos mūsų siūlomus fantastiškus gaminius, leidžiančius maksimaliai mėgautis eteriniais aliejais tiek keliaujant, tiek namuose.  Šiame tinklaraščio įraše supažindinsime jus su keliais mėgstamiausiais „Young Living“ produktais ir jų naudojimo būdais, įkvėpdami ne tik papildyti savąją YL kolekciją, bet ir sugalvoti naujų ir įdomių būdų, kaip naudoti eterinius aliejus kasdieniame gyvenime!

„Car Vent“ automobilio garintuvas

Dailūs, stilingi „Car Vent“ garintuvai (rausvojo aukso arba pilkos spalvos) leidžia mėgautis mėgstamų eterinių aliejų kvapu visur, kur keliaujate. Tvirtos ir ilgaamžės konstrukcijos garintuvai yra lengvai pritaikomi prie bet kokios automobilio ventiliacijos angos, o dėl puikios ventiliacijos veikia kartu su šildymo arba oro kondicionavimo funkcija, kad pripildytų automobilį malonaus eterinių aliejų kvapo.  Mūsų „Car Vent“ garintuvo pakuotėje taip pat yra šeši daugkartiniai medvilniniai diskeliai, todėl galėsite maksimaliai panaudoti savo aliejus, nesvarbu, ar juos naudosite ryte, kai vyksite į darbą, ar savaitgalį, ar kai būsite atsipalaidavę ir važiuosite vėlai vakare!  Tiesiog atlikite toliau nurodytus veiksmus, kad automobilis pakviptų nuostabiais kvapais!

Kaip naudoti „Car Vent“ garintuvą ir medvilninius diskelius

 1. Ties daugkartinio medvilninio diskelio viduriu užlašinkite 6–8 lašus pasirinkto eterinio aliejaus.
 2. Atidarykite garintuvo dangtelį.
 3. Į vidų įdėkite kosmetinį diskelį aliejumi pakvėpinta puse žemyn.
 4. Uždarykite garintuvą ir sukite galinį YL ženklu pažymėtą spaustuką, kol jis bus nukreiptas į ventiliacijos angą.
 5. Pritvirtinkite prie ventiliacijos angos ir naudokite šildymo arba oro kondicionavimo funkciją eterinių aliejų aromatui skleisti.
 6. Panaudotą kosmetinį diskelį galite nuplauti rankomis.

„Car Vent“ garintuvas ir kosmetiniai diskeliai

„HydroGize“ vandens butelis

Nors mėgstame eterinius aliejus naudoti lokaliai, taip pat esame dideli mūsų „Plus“ aliejų, pagardinančių gėrimus, kepinius ir net marinatus, asortimento gerbėjai.  Jei norite, kad „Plus“ aliejumi pagardintas vanduo būtų kokybiškesnis, investuokite į mūsų išskirtinį „HydroGize“ vandens butelį. Šis butelis leidžia įkrauti vandenį keliaujant, kad vandeniliu papildytu vandeniu galėtumėte mėgautis visą dieną. Šis vandens butelis su dviem laikmačio nuostatomis, elegantiško, patogaus laikyti dizaino ir šviesos diodais apšviečiamu pagrindu, neabejotinai padarys įspūdį, būtinai atkreips dėmesį ir taps nepakeičiamu naujuoju aksesuaru!

Kaip naudoti mūsų „HydroGize“ vandens butelį

 1. Pripilkite butelį vandens ir, jei norite, įlašinkite eterinių aliejų „Plus“. Atminkite, kad butelį reikia kruopščiai išplauti iš karto jį panaudojus, kad jis išliktų nepakitęs, jei įpilama „Plus“ aliejų.
 2. Jei norite greitų rezultatų, paspauskite įjungimo mygtuką du kartus, kad butelyje esantis vanduo būtų papildytas vandeniliu greičiau nei per vieną minutę.
 3. Jei norite pasiekti geriausių rezultatų, tris kartus paspauskite įjungimo mygtuką. Naudojant šią 3 minučių nuostatą vanduo lėtai sodrinamas, kad susidarytų didesnio tankio vandeniliu papildytas vanduo.

„HydroGize“ buteliukas virtuvėje

USB garintuvas

Jei ieškote kompaktiško būdo, kaip paskleisti mėgstamus eterinius aliejus ne stacionariu būdu, mūsų USB garintuvas yra būtent tai, ko jums reikia!  Šis kišeninis garintuvas su 10, 30 ir 60 sekundžių purškimo intervalų nuostatomis yra labai patogus. Vadovaukitės toliau pateiktomis instrukcijomis ir mėgaukitės eteriniais aliejais visą parą, kol dirbate ar naršote internete!

Kaip naudoti mūsų USB garintuvą

 1. Paspauskite ir atidarykite kapsulės dureles, esančias purkštuvo apačioje.
 2. Pripildykite aliejaus buteliuką pasirinkto eterinio aliejaus.
 3. Įsukite dagtį į eterinio aliejaus buteliuką.
 4. Įdėkite eterinio aliejaus buteliuką į kapsulės skyrių.
 5. Uždarykite dureles, prijunkite prie USB prievado ir mėgaukitės.

USB garintuvas ir nešiojamasis kompiuteris

Aromatizuojantys papuošalai

Vienas stilingas ir neįprastas būdas mėgautis mėgstamiausiais eteriniais aliejais ir nuolat uosti savo kvepalus – naudoti aromatizuojančius papuošalus. Reguliariai pristatome unikalius ir gražius papuošalus, įskaitant apyrankes iš lavos karoliukų ir tigro akies kristalų vėrinius! Jei norite maksimaliai išnaudoti eterinių aliejų poveikį, tiesiog įlašinkite lašelį ar du pasirinkto aliejaus į papuošalo centrą ir mėgaukitės tiek švelniu aromatu, tiek elegantišku mados stiliumi.

Aromatizuojanti lavos karoliukų apyrankė ir tigro akies kristalų vėrinys

Kokiais „Young Living“ produktais tikitės papildyti savo jau turimą gaminių kolekciją? Rašykite komentaruose arba susisiekite su mumis el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,