Aktyvaus poilsio drabužiai rudens sezonui

0 13/09/2021 - YL produktai, YOUNG LIVING

Pagaliau ruduo – jau čia. Atvėsus orams, metas atnaujinti šio sezono laisvalaikio drabužius? „Young Living“ drabužių linija sparčiai plečiasi – galite rinktis iš įvairių apdarų ir aksesuarų aktyviam laisvalaikiui. Šiame tinklaraščio įraše pristatysime keletą dėmesio vertų drabužių iš mūsų kolekcijos, kurie pravers sportuojant ir aktyviai leidžiant laiką.

„Young Living“ marškinėliai

„Young Living“ siūlo specialią savo prekių ženklo drabužių kolekciją – kad kiekvienas galėtų išbandyti mūsų aukštos kokybės apdarus ir aksesuarus bei drąsiai demonstruoti priklausymą „Young Living“ bendruomenei. Trijų madingų spalvų, pagaminti iš 100 % medvilnės, nauji, švelnūs „Young Living“ marškinėliai užtikrina stilingą komfortą.

Moteriški marškinėliai – levandų ir žydros spalvų; vyriški marškinėliai – pilkos spalvos. Jie pagaminti iš orui laidžios medžiagos. Jaukūs, patogūs ir ypač stilingi marškinėliai leis jums didžiuotis ir drąsiai skelbti, kad priklausote „Young Living“ bendruomenei, mat ant marškinėlių puikuojasi „Seed to Seal®“ logotipas. Marškinėlius galite vilkėti tiek sporto klube, tiek atvėsus orams derinti su „Young Living“ džemperiu.

„Young Living“ marškinėliai (levandų, žydros ir pilkos spalvų)

„Young Living“ džemperis su gobtuvu

Artėjant šventiniam sezonui ir žiemai nepakeičiamu tampa būtent šis sporto apdaras – tai džemperis. Šiltas, patogus, jaukus, 100 % medvilnės, ypač švelnus „Young Living“ džemperis taps pačiu mėgstamiausiu šį rudenį. Stilingas, dailus, be to, galite rinktis iš dviejų spalvų – dangiškos mėlynos ir vyšnių žiedų rožinės. Apsivilkę šį džemperį, ne tik atrodysite stilingai ir išsiskirsite iš minios, bet ir visiems drąsiai parodysite, jog esate „Young Living“ bendruomenėje, mat jis puoštas logotipu. Tiks tiek plušant sporto klube, tiek bėgiojant žvarbiais rytais. Drąsiai rodykite savo meilę „Young Living“, vilkėdami „Young Living“ džemperį. Derinkite jį su „Young Living“ marškinėliais.

„Young Living“ džemperiai – žydros ir rožinės spalvų

„Young Living“ medvilninis sportinis megztinis

Sportinis megztinis – daugelio mėgstamas rūbas, dažnai užsivelkamas leidžiantis į išvykas į gamtą. Štai „Young Living“ medvilninis sportinis megztinis – stilingas rūbas, kurį galite sluoksniuoti su kitais rūbais ir vilktis einant į sporto klubą. Šviesios geltonos spalvos, 80 % medvilnės ir 20 % poliesterio, jaukus medvilninis sportinis megztinis ypač tinkamas nešioti kaip viršutinis sluoksnis – apsivilkite ant marškinėlių prieš pradėdami aktyvią fizinę veiklą. Nesvarbu, ar mėgstate aktyvius žaidimus parke ar lėtus pasivaikščiojimus… neabejojame, kad šį universalų drabužį norėsite užsivilkti vėl ir vėl.

„Young Living“ medvilninis sportinis megztinis – geltonas

Rekomendacija:

Nepamirškite derinti aktyvių fizinių užsiėmimų, mūsų drabužių ir pamėgtų eterinių aliejų mišinių! Masažui po sporto ypač tiks „Cool Azul“, o dvasingumą skatinančio aromato aliejus „Palo Santo“ pravers užsiimant joga. Gaivusis aliejus „Eucalyptus Globulus“ tinkamas naudoti išoriniu būdu ir tepti kūną, siekiant atsivėsinti. Mūsų aliejai – puikūs aktyvios veiklos pagalbininkai.

Kurį iš šių „Young Living“ drabužių ketinate vilkėti, ruošdamiesi į sporto klubą? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,