Eteriniai aliejai atostogoms

0 27/09/2021 - GROŽIS, Gyvenimo būdas, Odos priežiūra, SVEIKA GYVENSENA

Kai kurie iš mūsų renkasi leisti atostogas keliaudami, o kiti verčiau laisvą laiką praleidžia toli neišvykdami nuo namų. Tačiau tiems, kurie dar nenori keliauti į užsienį, laikas namuose ar kažkur netoli namų tapo nauja laisvo laiko praleidimo norma. Be to, taip lengviau visada šalia turėti aliejus ir aliejų produktus.

Šiame tinklaraščio įraše mes jums papasakosime apie geriausius atostogoms skirtus aliejus – ypatingesniam laikui automobilyje, jaukesniam miegui bei pakilesniam asmeniniam nusiteikimui – kad ir kur nutartumėte leisti atostogas. „Young Living“ su pasididžiavimu siūlo aliejus kiekvienai progai. Jūsų atostogos – ne išimtis.

Komfortabili kelionė

Žinome, kad neretai labiausiai stresą kelianti atostogų dalis yra transportas. Tai gali reikšti ilgus važiavimus, spūstis ir mažylių nekantrumą kelyje. Pats pačiausias aliejų mišinys, tinkamas kelionėms, yra „Peace & Calming® Roll-On“. Patogus rutulinis antgalis užtikrina nesunkų priemonės naudojimą – tad galėsite mėgautis saldžiu, citrusiniu aromatu kada panorėję. Švelnius gėlių kvapas sukuria ne tik ramią aplinką, bet ir ramina dvasią bei netgi suteikia odai nuostabų švytėjimą, kad puikiai jaustumėtės visą kelionę.

„Peace & Calming® Roll-On“ kelionei automobiliu

Pradėkite dieną jausdamiesi puikiai

Nors atostogos yra puiki proga pasimėgauti papildomu miegu, poilsiu ir atsipalaidavimu, tai nereiškia, kad kiekvieno ryto neverta pradėti nusiteikus žvaliai ir energingai. Rytiniam prausimuisi siūlome dušo želę „Morning Start Bath & Shower Gel“. Aromatas – nuteikiantis pakiliai, o formulė – giliai drėkinanti odą. Sudėtyje yra rozmarinų, kadagių ir pipirmėčių eterinių aliejų. Ši gaivi dušo želė išsyk suteiks žvalumo.

„Morning Start Bath & Shower Gel“ – prausiantis duše

Palepinkite kojų pirštus

Atostogų metu gali tekti daug vaikščioti – ar tai būtų pasivaikščiojimai paplūdimyje, po kalnus ar po vietinius miestelius bei kaimelius. Siūlome išbandyti eteriniais aliejais praturtintą kojų vonelę, kuri suteiks tikrą atgaivą vakare, kad iš ryto galėtumėte jaustis puikiai.

Ko prireiks:

  • 50 g Epsom druskos
  • 10 lašų „Tea Tree“ arbatmedžių eterinio aliejaus
  • Šilto vandens
  • Vonelės pėdoms
  • Rankšluosčio
  • Pėdų kremo

Paruošimas

  1. Suberkite Epsom druskas į vonelę / dubenį.
  2. Įlašinkite arbatmedžių eterinį aliejų (ar kitą pasirinktą aliejų) ir išmaišykite mišinį.
  3. Įpilkite pakankamai šilto vandens į indą, kad uždengtų jūsų pėdas. Maišykite, kol druskos išsimaišys. Tai galite daryti su pėdomis ar šaukštu.
  4. Mirkykite pėdas 20-30 minučių. Pasilepinę, nusausinkite pėdas rankšluosčiu ir patepkite pėdas pasirinktu kremu.

„Tea Tree“ eterinis aliejus ir pėdų vonelė

Mėgaukitės SPA malonumais laiką leisdami namie

Jei esate pasiilgę kelionių po užsienį, tačiau nutarėte atostogas praleisti namie, tai nereiškia, kad namuose negalite susikurti ypatingų SPA malonumų. Atkurkite minčių, kūno ir dvasios pusiausvyrą, mėgaudamiesi masažu. Tam naudokite masažo aliejų „Relaxation Massage Oil“. Jo sudėtyje yra mandarinų, levandų ir kvapiųjų kanangų eterinių aliejų. Šis maitinantis aliejus gali būti naudojamas pečių, nugaros ir kojų masažui – pasijusite it iš naujo gimę.

„Relaxation Massage Oil“ – masažui

Apsupkite save mėgstamais kvapais

Keliaudami automobiliu, naudokite automobilinį garintuvą „Car Vent“! „Car Vent“ paprastame, stilingame automobiliniame garintuve (galite rinktis rožinio aukso arba pilkos spalvos) naudojamas aliejų sugeriantis medvilninis diskas ir oro kondicionavimo ar šildymo sistema, esanti jūsų automobilyje – šiuo būdu automobilyje jaučiama eterinių aliejų aromatinė nauda. Atsisveikinkite su nepageidaujamais kvapais ir mėgaukitės savo mėgstamiausiais aliejų aromatais.

„Car Vent“ garintuvas – automobilyje

Kaip jūs ketinate naudoti eterinius aliejus atostogų metu? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,