Kaip naudoti apelsinų aliejų: 10 rekomendacijų

0 23/08/2021 - Atraskite eterinius aliejus, ETERINIAI ALIEJAI

Plačiai mėgstamas, gaivusis „Orange“ apelsinų eterinis aliejus pasižymi naudojimo būdų gausa, tad tai vienas universaliausių „Young Living“ eterinių aliejų. Kalbant apie apelsinų eterinį aliejų, dažnai minimi trys epitetai: saldus, gaivus ir šiltas. Skamba neblogai, tiesa?

Nesvarbu, ar šis aliejus naudojamas tamsiomis žiemos dienomis bei šventiniu laikotarpiu, o gal saulėtomis vasaros popietėmis… „Orange“ apelsinų aliejus sukuria nuostabią atmosferą. Todėl šiame tinklaraštyje mes jus supažindinsime su būdais, kaip naudoti šį fantastišką aliejų. Mėgaukitės šildančia nuotaika, skaistesne oda bei citrusine energija vonioje… ir ne tik.

Apelsinų eterinis aliejus „Orange“

1. Šviesesnei dienai

Apelsinų eterinis aliejus yra svarbus mišinio „Young Living Citrus Fresh®“ ingredientas. Jei mėgstate citrusinius kvapus, tokius kaip karališkųjų mandarinų, tikrųjų mandarinų, greipfrutų ir citrinų (bei apelsinų)… tuomet šis aromatas jums tikrai patiks.

2. Širdyje – Kalėdų dvasia

„Young Living“ visada su džiaugsmu laukia šventinio sezono. Apelsinų eterinis aliejus yra įvairių žiemiškų mišinių ingredientas, tarp jų – ir „Christmas Spirit“ eterinių aliejų mišinio. Naudokite šį aliejų derinį net ir rugpjūčio mėnesį, siekdami pozityvesnės šventinės nuotaikos! Juk Kalėdoms ruoštis niekada ne per anksti!

3. Įsileiskite daugiau taikos ir ramybės

Apelsinų eterinis aliejus, kurio yra švelniuose, maloniuose mišiniuose „Peace & Calming“ ir „Peace & Calming II“, pasižymi teigiamą nusiteikimą skatinančiu kvapu.

„Peace & Calming®“ ir „Peace & Calming® II“ eterinių aliejų mišiniai

4. Švytėkite: apelsinų aliejus naudingas odai

Ar žinojote, jog apelsinų eterinis aliejus ypač tinkamas tiems, kurie nori išlaikyti jaunatvišką odą? Be to, galite šiuo aliejumi tepti riebias odos vietas – išbandykite patys. Tačiau atminkite, kad šis aliejus gali sukelti odos jautrumą šviesai, todėl naudokite apelsinų aliejų vakare – 12 valandų po naudojimo venkite buvimo saulėje.

5. Natūraliai pašalinkite makiažą

Jei po ranka turite apelsinų eterinio aliejaus buteliuką, tuomet vietoje stiprių cheminių produktų verčiau naudokite jį nuvalyti makiažui. Nuvalę veidą, patepkite odą, naudodami skaistumo suteikiantį bazinio aliejaus ir apelsinų eterinio aliejaus derinį. Tik būkite atsargūs, jog aliejus nepatektų į akis!

6. Citrusiniai kūno kvepalai

Apelsinų eterinis aliejus dvelkia ankstyvo pavasario saldumu, tad kodėl gi nesimėgauti šiuo aromatu kad ir koks bebūtų metų laikas? Užlašinkite po vieną lašelį levandų ir apelsinų aliejų ant riešų ir patepkite smilkinius – naudokite šį raminančiai, pakiliai nuteikiantį derinį vietoje įprastų kūno kvepalų (tačiau atminkite, kad šis aliejus gali sukelti odos jautrumą šviesai).

Levandų ir apelsinų eteriniai aliejai

7. Masažuokite raumenis ir sąnarius

Ne paslaptis, kad fizinis aktyvumas yra naudingas sveikatai, tačiau kartais dėl įtemptų treniruočių raumenys gali tapti įtempti ar apimti spazminis skausmas. Masažuokite apelsinų aliejumi jautrias vietas.

8. Mėgaukitės citrusine gaiva

Mėgaukitės gaiviu apelsinų eterinio aliejaus „Orange“ aromatu. Įlašinkite kelis lašus šio aliejaus į purškiamą butelį, pripildytą distiliuoto vandens ir purkškite, siekdami momentinės atgaivos.

9. Papildomai įlašinkite į „Thieves® Household Cleaner“ valiklį

„Thieves Household Cleaner“ buitinis valiklis yra universalus valiklis, tinkamas naudoti įvairiose situacijose – nuo dulkėtų durų rankenų valymo iki kriauklių šveitimo. Įlašinkite į valiklį kelis lašus apelsinų aliejaus, siekdami gaiviai paįvairinti „Thieves®“ aromatą.

10. Saldinkite pusryčius

„Young Living“ kulinarinės „Plus“ linijos eteriniai aliejai populiarūs taip pat kaip ir aliejai, skirti tepti odą. Įlašinkite kelis lašus „Orange+“ apelsinų eterinio aliejaus į pieną, dribsnius ar jogurtą – kad puikiai pradėtumėte dieną. Apelsinų aliejaus „Orange+“ lašelį galite įlašinti į vandenį – maloniai, gardžiai atsigaivinsite.

Apelsinų eterinis aliejus „Orange+“

Koks jūsų mėgstamiausias apelsinų aliejaus naudojimo būdas? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,