Kokią naudą teikia šalavijai?

0 08/09/2021 - ETERINIAI ALIEJAI, Eterinių aliejų naudojimas

„Young Living“ eteriniai aliejai – plačiai mėgstami. Nesvarbu, ar tai žiedų, žolelių, citrusiniai, o gal medžių aliejai… Tačiau kartas nuo karto atrandame tuos aliejus, kurie yra tokie universalūs, kad išsyk tampa mėgstamiausiais. Vaistinių šalavijų ir kvapiųjų šalavijų aliejai būtent atitinka šią aliejų kategoriją. Nepaisant panašių pavadinimų ir to, kad jie kilę iš tos pačios krūmų šeimos, kvapai yra visiškai individualūs, o jų nauda – gausi.

Šiame tinklaraščio įraše aptarsime pagrindinius skirtumus tarp vaistinių šalavijų ir kvapiųjų šalavijų aliejų. Paminėsime mėgstamus produktus, kurių sudėtyje yra šalavijų aliejaus. Be to, atskleisime šalavijų naudingąsias savybes.

Koks skirtumas tarp vaistinių šalavijų ir kvapiųjų šalavijų aliejų?

Nors pagal pavadinimus, rodosi, šie aliejai turėtų būti panašūs, tačiau vaistinių šalavijų ir kvapiųjų šalavijų aliejai skiriasi. Aliejų pasaulyje jie būtų ne „broliai“ ar „sesės“, tačiau tarsi „antros kartos pusbroliai“. Vaistiniai šalavijai pasižymi stipriu, aštriu, išgryninančiu kvapu, o štai kvapieji šalavijai dvelkia švelniu, raminančiu, saldžiu aromatu.

Vaistinių šalavijų ir kvapiųjų šalavijų eteriniai aliejai

Vaistinių šalavijų eterinis aliejus – tikras išsigelbėjimas

Žinomas dėl drąsaus aromato ir valomųjų savybių, vaistinių šalavijų aliejus „Sage“ – puikus aliejus, tinkamas naudoti dvasinių ritualų metu bei atliekant masažus. Taip pat galite tiesiog įkvėpti aromato tiesiai iš buteliuko, prireikus emocinės stiprybės. Sumaišykite vaistinių šalavijų aliejų su aliejų mišiniu „Dragon Time“. Tepkite kaklą ir pečius – pozityvus aromatas motyvuos, nuteiks pakiliau, drąsiau.

Vaistinių šalavijų aliejus ir „Dragon Time“ aliejų mišinys

Kvapiųjų šalavijų aliejus – švelniai it šilkas odai

Jei mėgstate naudoti eterinius aliejus savo grožio rutinoje, tuomet turėtumėte įtraukti į ją kvapiųjų šalavijų aliejų „Clary Sage“. Kvapiųjų šalavijų aliejų galite naudoti plaukams, kad juos pamaitintumėte ir sumažintumėte sruogų garbanavimąsi. Sumaišę kvapiųjų šalavijų aliejų su Epsom druskomis, galėsite sukurti SPA patirtį savo vonioje. O įlašinę šio aliejaus į kūno sviestą ir patepę odą, mėgausitės raminamuoju poveikiu, o iš ryto pastebėsite, kad oda bus švelni it šilkas. Galite maišyti su levandų aliejumi „Lavender“ ir pelargonijų aliejumi „Geranium“, kad pasigamintumėte maloniai kvepiančius asmeninius kvepalus.

Kvapiųjų šalavijų, levandų ir pelargonijų eteriniai aliejai

„Sage+“ šalavijų maistinis eterinis aliejus

Drąsiai gardinkite sūrius patiekalus, paukštienos prieskonius, sriubas, padažus ir ne tik, naudodami vaistinių šalavijų maistinį aliejų „Sage+“. Pradedantys naudoti eterinius aliejus neretai galvoja, kad eteriniai aliejai skirti tik išoriniam naudojimui, tačiau mūsų kulinarinis aliejų asortimentas siūlo kvapnius skonius. Pakaks vos lašelio, kad pajustumėte šviežių žolelių ar vaisių skonį. „Sage+“ vaistinių šalavijų aliejus pasižymi šiltu, žemišku skoniu. Galite naudoti šį aliejų įvairiems receptams – nuo marinatų iki kepinių. Patys eksperimentuokite virtuvėje!

„Sage+“ šalavijų maistinis eterinis aliejus – kepiniams

„Clary Sage Floral Water“ gėlių vanduo

Siūlome ne tik kvapiųjų šalavijų eterinį aliejų, tačiau taip pat nepaprastai gaivų kvapiųjų šalavijų gėlių vandenį „Clary Sage Floral Water“. Šis odą atgaivinantis, atjauninantis gėlių vanduo išgaunamas garais distiliuojant alyvinės ir kreminės spalvos žiedus. Turėkite butelį ant stalo darbe ar namie ir naudokite ištisą dieną kaip raminantį veido toniką.

Kvapiųjų šalavijų gėlių vanduo – odos priežiūrai

O kokiais būdais jūs mėgstate naudoti vaistinių šalavijų ir kvapiųjų šalavijų eterinius aliejus? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,