Rozkvétejte s produkty BLOOM – Jak proměnit váš režim péče o pleť a maximalizovat vaši přirozenou záři díky těmto produktům

0 03/02/2021 - KRÁSA, Péče o pokožku, Produkty YL, YOUNG LIVING

Mít spokojenou, zdravou, zářivou a vyživenou pleť je téměř jistý způsob, jak si dodat sebedůvěru, maximalizovat sebevědomí, umožnit pleti zářit a vnést pozitivitu do každodenního režimu. Ve společnosti Young Living nám velice záleží na našich členech a na tom, jaký vliv mají naše produkty na jejich život. O to větší radost máme, že vám můžeme představit naši neuvěřitelnou novou kolekci péče o pleť BLOOM by Young Living Brightening Skin Care Collection. Tato kolekce produktů, která je jemná, inovativní a uživatelům nabízí možnost vylepšit jejich režim péče o pleť, se pyšní sílou rozjasňujícího komplexu Sheerlumé, který slibuje zářivou pleť, jež bude mít pocit naprosté svěžesti.

Každodenní život si často může vybrat daň na našem těle a činitelé, jako je sluneční svit, stres a nedostatek spánku, přispívají k tomu, že je naše pleť unavená, mdlá a poškozená. V naší kolekci BLOOM by Young Living Brightening Skin Care Collection naleznete vše, co potřebujete, abyste do vašeho života začlenili jednoduchý, rozjasňující režim péče o pleť. Složení těchto produktů je vytvořeno podle přísného závazku kvality Seed to Seal® společnosti Young Living, který zaručuje, že složky použité v těchto produktech budou mít mimořádně vysokou kvalitu napříč našimi třemi pilíři – zajišťování zdrojů, věda a normy. Jako vůdce hnutí za esenciální oleje se společnost Young Living také zajímá o zajištění toho, aby byla naše kolekce BLOOM plná našich světoznámých olejů, takže v rozjasňujícím komplexu Sheerlumé naleznete produkty, jako je náš esenciální olej z jasmínu, pelargonie a kadidlovníku, což zajišťuje nejen maximální výživu, ale také neodolatelnou vůni. Níže jsme uvedli naše nádherné produkty BLOOM a jejich prospěch společně s podrobným vysvětlením toho, jak tyto produkty používat společně pro vytvoření jedinečného režimu péče o pleť!

BLOOM by Young Living Brightening Cleanser

Tento přirozeně získaný čisticí přípravek slibuje, že vaši pleť zanechá svěží, pružnou a krásně jemnou, zatímco nechá vyniknout vaši přirozenou záři. Tento čisticí přípravek, který využívá síly výtažku z květů pulmérie, sodné soli kyseliny hyaluronové a oleje ze semínek pracaxi, je vyroben za použití jemných složek, jež pomáhají čistit a hydratovat pleť, díky čemuž je jasným vítězem v jakémkoli režimu péče o pleť. Tento produkt je speciálně vytvořen, aby pomohl zvládnout vzhled nesjednocené pleti, která ztratila svou záři. Podporuje jasný a zdravý vzhled pleti, což vám vykouzlí úsměv na tváři.

BLOOM by Young Living Brightening Essence

Jste-li unavení z pocitu, že vaše pleť vypadá mdle a ztratila jiskru, sáhněte po naší esenci BLOOM by Young Living Brightening Essence. Tato rozjasňující esence, která má konzistenci gelu, zázračně prostupuje pleť hydratací a zlepšuje vzhled a strukturu pleti bez toho, aby ji stahovala. Toto úžasné, přirozeně získané složení podporuje funkci kožní bariéry a slibuje, že vaši pleť zanechá osvěženou a naprosto zářivou. Přijměte zázrak našeho rozjasňujícího komplexu Sheerlumé a každý den se probuďte s pocitem, jako byste zářili zevnitř.

BLOOM by Young Living Brightening Essence

BLOOM by Young Living Brightening Lotion

Naše neobyčejné mléko BLOOM by Young Living Brightening Lotion také obsahuje rozjasňující komplex Sheerlumé a je obohaceno nejpokročilejšími, přirozeně získanými složkami. Toto mléko je ideální pro ty, kteří chtějí rozjasnit vzhled jejich pleti a zároveň jí dodat přirozenou záři. Mléko obsahuje olej z dužiny, který pochází přímo z farmy a destilerie Happy Pili na Filipínách, což zajišťuje, že je mléko neuvěřitelně hydratační a pomáhá zlepšit nesjednocený tón pleti a zanechat pleť jemnou a zářivou.

BLOOM by Young Living Brightening Lotion

BLOOM by Young Living Collagen Complete

Doplněk stravy BLOOM by Young Living Collagen Complete vám zajisté přinese potěšení. Má vynikající chuť čistého esenciálního oleje Grapefruit Plus, Lemon Plus a Lime Plus od Young Living, obsahuje šťávu z kustovnice, koenzym Q10, výtažek z jasmínového zeleného čaje a celou řadu neskutečně prospěšných vitamínů a minerálů, které podporují pleť. Tento jedinečný produkt dodává úžasných 10 000 mg tekutého mořského kolagenu Peptan® společně s přirozeně získanými složkami, které slibují maximální prospěch i maximální chuť. Je to perfektní doplněk kolekce péče o pleť BLOOM by Young Living a jednotlivé porce vám každý den pomohou užít si zářivou krásu zevnitř.

BLOOM by Young Living Collagen Complete

Úžasný režim péče o pleť

  1. Začněte váš každodenní režim péče o pleť použitím čisticího přípravku BLOOM by Young Living Brightening Cleanser. Pro nejlepší výsledky navlhčete pleť vlažnou vodou a jemně vmasírujte malé množství čisticího přípravku do pleti. Důkladně opláchněte a osušte poklepáním.
  2. Poté použijte esenci BLOOM by Young Living Brightening Essence. Před použitím ji nezapomeňte lehce protřepat. Do dlaně naneste malé množství. Promněte si ruce a dlaně lehce přitiskněte na pleť od středu obličeje směrem ven. Naneste rovněž na krk a dekolt.
  3. Nakonec použijte mléko BLOOM by Young Living Brightening Lotion. Pro nejlepší výsledky jemně a rovnoměrně vklepejte množství o objemu dvou pumpiček do obličeje, krku a dekoltu.
  4. Celý režim provádějte ráno i večer a každý den vypijte jednu lahvičku doplňku stravy BLOOM by Young Living Collagen Complete, abyste vylepšili vaši celkovou záři.

Jaký produkt BLOOM chcete nejvíce vyzkoušet? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.