Viskas apie bukųjų puskiparisių eterinį aliejų: kuo jis ypatingas?

0 10/03/2021 - Atraskite eterinius aliejus, ETERINIAI ALIEJAI

Gaivus, šiltas ir jaukus bukųjų puskiparisių eterinis aliejus „Hinoki“ nėra plačiai žinomas, tačiau jis tikrai efektyvus. Išgaunamas iš japoniško bukojo puskiparisio medienos, šis gaiviai kvepiantis ir valantis aliejus pasižymi raminančiu aromatu, dėl kurio žmonės šį aliejų taip pamėgsta. Bukasis puskiparisis nuo seno žinomas kaip vienas iš penkių šventųjų Kiso medžių. Šis medis labai vertinamas Japonijoje – bukųjų puskiparisių miškai nepaprastai uoliai prižiūrimi ir saugomi iš kartų į kartas. Bukieji puskiparisiai nuo neatmenamų laikų naudojami rūmams, šventykloms ir vonioms statyti. Bukųjų puskiparisių aliejus per amžius japonų širdyse užima ypatingą vietą.

Koks yra bukųjų puskiparisių eterinio aliejaus kvapas?

Tai daugeliui atpažįstamų visžalių medžių ir gaivių citrusinių vaisių aromatinių tonų derinys – bukųjų puskiparisių eterinis aliejus skatina taikos ir ramybės jausmus. Tai išties ypatingas „Young Living“ eterinis aliejus. Žemiau nurodėme keletą geriausių būdų, kaip kasdien naudoti šį palaimingą eterinį aliejų. Išbandykite patys.

Bukųjų puskiparisių aliejus – asmeniniams kvepalams

Citrininių potonių ir unikalių žemiškų tonų bukųjų puskiparisių aliejus puikiai tiks kuriant asmeninius kvepalus. Mūsų rekomendacijos derinimui – kedrų, cinamonų ir muskusinių pačiulių aliejai. Sukursite nuostabų harmonizuojantį aromatą, kuris paskatins vidinį sąmoningumą ir pakels ūpą.

Bukųjų puskiparisių, pačiulių, kedrų ir ceiloninių cinamonų eteriniai aliejai

Bukųjų puskiparisių aliejus – užsiimant joga

Jei siekiate atsipalaiduoti ir atgaivinti kūną, tuomet raginame išbandyti jogą. Tiesiog pagriebkite bukųjų puskiparisių aliejaus buteliuką bei jogos kilimėlį – ir pirmyn! Sumaišykite 1 lašelį bukųjų puskiparisių aliejaus „Hinoki“ su 1 lašeliu bazinio aliejaus „Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“ ir tepkite čakrų zonas ir „Vita Flex“ taškus, jog lengviau pajustumėte dvasinį sąmoningumą.

Bukųjų puskiparisių aliejus su jogos kilimėliu

Bukųjų puskiparisių aliejus – SPA primenančioms maudynėms

Jei vakare mėgstate pasilepinti šilta vonia, tuomet raginame praturtinti šią patirtį bukųjų puskiparisių aliejumi. Įlašinkite 6–8 lašus gaiviojo „Hinoki“ aliejaus į vandenį, siekdami lengviau atsipalaiduoti. Įkvėpdami raminančio aromato, pajuskite, kaip šis aliejus valo ir maitina odą, ją nuramina ir švelnina.

Bukųjų puskiparisių aliejaus buteliukas šalia vonios

Bukųjų puskiparisių aliejus – puikiai darbo savaitės pradžiai

Jei darbo-laisvalaikio pusiausvyra išsiderino ir ieškote papildomos motyvacijos, išbandykite „Hinoki“ aliejų – šis gaivinantis aromatas tikrai padės. Laikykite buteliuką šio aliejaus savo darbo erdvėje ir naudokite, prireikus. Jog išlaikytumėte pozityvų nusiteikimą ir budrumą, įkvėpkite „Hinoki“ bukųjų puskiparisių aliejaus lengvo, gaivaus aromato.

Bukųjų puskiparisių aliejus – natūraliam grožiui

Natūralus, švelnus ir ypač gaivinantis – tai bukųjų puskiparisių aliejus „Hinoki“. Galite įlašinti jo į kūno sviestą, losjoną ar drėkiklį. Tai puiki alternatyva mėgstantiems medžių aromatą, tačiau turintiems ypač jautrią odą. Įlašinkite 1–2 lašus į pamėgtus odos priežiūros produktus ir mėgaukitės harmonizuojančiu, gaivinančiu aromatu bei odą drėkinančiomis savybėmis.

Bukųjų puskiparisių aliejus

Bukųjų puskiparisių aliejus – prieš miegą ir masažui

Jei vakare jums būna sunku atsipalaiduoti, tuomet galite susikurti malonią masažo rutiną, jog prieš miegą lengviau nusiramintumėte. Prieš miegą masažuokite bukųjų puskiparisių aliejumi pėdas, krūtinę ir nugarą. Pastebėsite, kaip raminantis aliejaus aromatas jus atpalaiduos ir paruoš saldžiam nakties miegui.

O kaip šį maloniai kvepiantį bukųjų puskiparisių eterinį aliejų naudojate jūs? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,