Viskas apie citrinų eterinį aliejų: 5 būdai į gyvenimą įtraukti daugiau šio džiaugsmo

0 22/02/2021 - Atraskite eterinius aliejus, ETERINIAI ALIEJAI

Tomis akimirkomis, kai viskas atrodo pilka ir niūru, nėra nieko geriau nei lašelis šilumą ir gaivą skleidžiančio citrinų eterinio aliejaus, kuris išsyk pakelia ūpą. Ar žinote, dėl kokių dar priežasčių citrinų eterinis aliejus yra naudingas? „Young Living“ nariai ypač mėgsta citrinų eterinį aliejų „Lemon“. Jis universalus, jo aromatas – gaivus. Šį aliejų galima naudoti tiek siekiant pašalinti nemalonius kvapus, tiek rūpinantis oda ar valant namus. „Lemon“ citrinų eterinis aliejus – išties puikus. Todėl sudarėme sąrašą mūsų rekomenduojamų būdų, kaip naudoti šį saulės spindulėlius primenantį gėrį…

„Lemon“ citrinų eterinio aliejaus buteliukas

1. Energizuojantis citrusinis aromatas – motyvacijai

Ar žinojote, kad vienam 15 ml citrinų eterinio aliejaus buteliukui pagaminti sunaudojamos 75 citrinos? Tai pasiekiama šaltuoju būdu spaudžiant citrinų žieveles. Taip sukuriamas šviežias aromatas, primenantis ką tik nuskintas citrinas. Dėl pozityviai nuteikiančio aromato citrinų eterinis aliejus – parankus pagalbinis produktas dirbant ilgas valandas. Tomis dienomis, kai jaučiatės ypač įsitemptę ar pavargę, naudokite energizuojantį citrinų eterinį aliejų – galite įkvėpti aromato tiesiai iš buteliuko arba atskiedę šį aliejų baziniu aliejumi „Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“ galite patepti smilkinius.

2. Citrinų eterinis aliejus – spindinčiai odai

Pamirškite cheminį odos šveitimą – išbandykite citrinų žievelių magiją, kuri slypi citrinų eteriniame aliejuje. Citrinų eterinis aliejus odai gali būti naudingas įvairiopai – patys įsitikinsite, jog jis jūsų odai suteiks dailaus švytėjimo.  Įlašinkite lašelį citrinų eterinio aliejaus į pamėgtą naktinį kremą – pabudus oda atrodys skaistesnė. Taip pat galite pasigaminti drėkinančią veido kaukę, sumaišydami 1 arbatinį šaukštelį kokosų aliejaus, 1 arbatinį šaukštelį medaus ir 1 lašelį citrinų eterinio aliejaus. Palikite 15 minučių, nuplaukite šiltu vandeniu ir mėgaukitės sudrėkinta oda. Atminkite – užtepę šį gaminį ant odos, iki 12 valandų venkite buvimo saulėje ar UV spindulių.

Moteris su „Lemon“ citrinų aliejaus buteliuku

3. Kaip naudoti citrinų eterinį aliejų valymui? Namų valymo paslaptis – citrinų eterinis aliejus

Jei paklaustume žmonių, kokio kvapo namų valymo produktai jiems patinka labiausiai, daugelis neabejotinai atsakytų – citrinų. Vienas iš patraukliausių citrinų eterinio aliejaus aspektų – jog jis ne tik pasižymi maloniu aromatu, bet ir yra puiki alternatyva stiprioms cheminėms medžiagoms ar toksiškiems ingredientams, esantiems komercinėse valymo priemonėse. Citrinų eterinis aliejus – vienas pagrindinių ingredientų buitinio valiklio „Thieves® Household Cleaner“ formulėje. Patys įsitikinkite citrinų eterinio aliejaus valomąja galia. Galite naudoti ne tik valymui skirtų priemonių liniją „Thieves®“. Citrinų eterinį aliejų galite sumaišyti su Epsom druska, jog pasilepintumėte vonioje. O prausdamiesi duše, išbandykite garuojantį kepimo sodos ir citrinų aliejaus mišinį – pasijusite it SPA! Citrinų eterinis aliejus ne tik pasižymi maloniu aromatu, tačiau jis taip pat padeda atsikratyti kalkių nuosėdų. Be to, skalbimo mašinoje skalaudami drabužius, įlašinkite 5–8 lašus citrinų eterinio aliejaus, jog užtikrintumėte citrusinę aromatinę drabužių gaivą.

„Thieves® Household Cleaner“ buitinis valiklis

4. Gardus „Lemon+“ citrinų eterinio aliejaus skonis

„Young Living“ siūlo ne tik citrinų aliejų „Lemon“, bet ir „Lemon+“, skirtą naudoti maisto gamyboje. Drąsiai skaninkite tiek saldžius, tiek sūrius valgius šiuo gaiviu citrusiniu aliejumi. Nesvarbu, ar siekiate suteikti rūgštų prieskonį salotų padažui, gaiviam tortui ar sausainiams… Mūsų siūlomas „Lemon+“ citrinų eterinis aliejus gali būti naudojamas plačiai.

„Lemon+“ citrinų eterinis aliejus su uogomis

5. Ar galima „Lemon+“ citrinų aliejumi gardinti vandenį?

Jei pakankamas vandens suvartojimas kasdien jums yra nelengva užduotis, tuomet siūlome išeitį – pagardinkite vandenį „Lemon+“ citrinų eteriniu aliejumi, jog mėgautumėtės maloniu prieskoniu.

„Lemon+“ citrinų eterinis aliejus su citrinomis ir levandomis gardintu vandeniu

O koks jūsų mėgstamiausias citrinų eterinio aliejaus naudojimo būdas? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,