11 nejoblíbenějších esenciálních olejů a jejich skvělých schopností

0 15/01/2020 - Domů, ESENCIÁLNÍ OLEJE, Objevte esenciální oleje

Předsevzetí, dosažení cílů v posilovně a určení záměru. Pokud se cítíte přemoženi slibem „nový rok, nové já“, možná byste se měli zastavit a opětovně se spojit s vaším vlastním já. Místo nepředstavitelně velkých očekávání bude možná lepší soustředit se na malé každodenní výhry, ze kterých vyzařuje radost. Přidejte do vašeho režimu některé z těchto jedenácti úžasných esenciálních olejů pro dokonalou péči o sebe sama, kterou budete dodržovat.

1. Esenciální olej Lavender

Pro snadný rituál před spaním přidejte několik kapek esenciálního oleje Lavender do lahvičky s rozprašovačem naplněné vodou. Lehce nastříkejte na polštář pro jemnou, zklidňující vůni. Věděli jste, že ve Francii ve 14. století král Karel VI. požádal o naplnění jeho polštářů levandulí, aby se mu dobře spalo? Univerzální esenciální olej hodný králů i královen.

2. Esenciální olej Peppermint

Esenciální olej Peppermint, destilovaný parou z listů, je skvělý k tomu, abyste si ho strčili do kapsy pro okamžité povzbuzení. Můžete ho mít také na stole v práci pro rychlé osvěžení. Nakapejte ho do dlaní a vdechujte. Tato chladivá vůně vás jistě přivede zpět do přítomnosti.

3. Esenciální olej Lemon

K naplnění 15ml lahvičky esenciálním olejem Lemon od Young Living, který je lisovaný za studena z kůry plodů, je třeba 75 citronů. Ideální k rozptylování a přetvoření vašeho domova před ranní meditací nebo cvičením jógy. Tyto chvíle nikdy nebyly tak svěží.

4. Esenciální olej Frankincense

Přidejte kapku luxusu do vašeho zkrášlovacího režimu díky této skvělé složce, které se často říká „tekuté zlato“. Kromě Tří králů byl oblíbený také mezi lidmi ve starověkém Egyptě, kde ho používali k balzamování faraonů. Zkuste přidat několik kapek esenciálního oleje Frankincense do neutrálního tělového mléka, aby vaši pokožku zanechalo sametově hebkou s jemně sladkou a kořeněnou vůní.

5. Směs esenciálních olejů Thieves®

Tato kořeněná, osobitá vůně, která je účinným životabudičem, je součástí více než tuctu produktů Young Living. Obsahuje esenciální olej z poupat hřebíčku, listů eukalyptu, skořice a rozmarýnu pro lákavou vůni. Vyzařujte radost a osvěžte váš domov přidáním několika kapek tohoto lákavého, bylinného esenciálního oleje do vašich čisticích prostředků Thieves pro trochu svěžesti navíc.

6. Esenciální olej Lemongrass

Tato radostná vůně nabízí osvěžující příval čerstvého vzduchu. Jednoduše smíchejte trochu kokosového oleje, sůl Epsom a několik kapek esenciálního oleje Lemongrass pro horkou koupel. Užijte si tuto veselou, šťavnatou vůni a nechte vaše obavy rozplynout. Koupel můžete doplnit vodou ochucenou olejem Lemongrass+, abyste vašemu dennímu doporučenému množství vody (6–8 sklenic) dodali více chuti.

7. Esenciální olej Cedarwood

Venku je možná tma, přineste však do vašeho života trochu tepla díky této zklidňující, dřevité vůni esenciálního oleje Cedarwood. Přidejte několik kapek tohoto oleje, který je destilovaný parou z cedrového dřeva, do sprchového základu pro jemnou ukotvující vůni, která vám jistě pomůže vstát a zářit. Začněte každý den svěže a vesele díky luxusně čisté pokožce.

8. Esenciální olej Vetiver

Esenciální olej Vetiver, který pochází z Madagaskaru a voní svěže a zemitě, je destilovaný z kořene a podporuje rovnováhu a blaženost. Rozptylujte pro ještě více ukotvující ranní meditaci. Můžete ho také smíchat s esenciálním olejem Ginger pro jemně kořeněnou, teplou vůni.

9. Esenciální olej Oregano

Esenciální olej Oregano je botanicky známý jako Origanum vulgare. Je to také odvozeno z řeckého „oros“ a „ganos“, což znamená „radost z hor“. Olej nabízí lahodnou a veselou vůni. Rozptylujte esenciální olej Oregano s esenciálním olejem Joy™ pro teplou a povzbudivou vůni, která váš domov promění na vaše vlastní osobní útočiště. Doplňte bylinnou vůni olejem Oregano+, který je nezbytností pro každého milovníka vaření.

10. Esenciální olej Grapefruit

Esenciální olej Grapefruit, který pochází ze stále zelených stromů dorůstajících výšky až devět metrů, je skvělý k použití společně s tělovými mléky, toniky a čisticími přípravky pro svěží a čistou pokožku. Pokud váš koš nevoní příliš dobře, můžete esenciální olej Grapefruit také nakapat na chomáček vaty a umístit ho na dno koše. Nasypte na dno jedlou sodu a nechte ji tam přes noc. Druhý den ráno si užijete příjemně veselé tóny.

11. Směs esenciálních olejů Young Living R.C.®

R.C., zemitá směs oleje ze smrku, cypřiše a tří druhů eukalyptu, je ideální k nanesení na hrudník nebo na zátylek, což vás připraví do posilovny. Zkombinujte s olejem V-6 Enhanced Vegetable Massage Oil Complex, díky čemuž bude po cvičení vaše unavená pokožka krásně hebká a pružná.


Jaké esenciální oleje Young Living přidáte na váš seznam přání roku 2020 pro péči o sebe sama?

Dejte nám vědět v komentářích!

 

 

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.