Eteriniai aliejai šunims – ką pravartu žinoti?

2 20/01/2020 - Gyvūnai, NAMAI, YL produktai, YOUNG LIVING

Neretas gyvūnų mylėtojas rūpinasi savo augintiniu it šeimos nariu. „Young Living“ kruopščiai sukurta aliejų gyvūnams linija „Animal Scents“  leidžia jums lepinti savo augintinį, ypač, jei esate neabejingi efektyviems sveikos gyvensenos produktams. Tad patogiai įsitaisykite su savo geriausiu kudlotu draugu ir skaitykite mūsų patarimus apie eterinių aliejų naudojimą šunims.

Kaip naudoti eterinius aliejus šunims?

Kadangi šunys yra labai jautrūs eteriniams aliejams, geriausia juos pradėti naudoti palaipsniui. Pravartu juos iš pradžių išbandyti nedideliame augintinio kūno plote. Netepkite aliejais šunų jauniklių. Jei norite tepti aliejais vidutinio ar didelio dydžio veislių šunis, palaukite, kol jie bus vyresni nei 8 savaičių. Mažo dydžio veislių šunims taikoma taisyklė – palaukti, kol jie bus vyresni nei 10 savaičių. Užtepę eterinius aliejus ant augintinio kūno, stebėkite jo elgesį. Jei kyla klausimų, nesidrovėkite kreiptis į veterinarą.

Ar turėčiau konsultuotis su veterinaru?

Naudinga pasiklausinėti veterinarijos gydytojo, aptariant jūsų augintinio būklę. Išgirdę patarimų, galėsite jaustis labiau užtikrinti, naudodami eterinius aliejus. Jei keturkojis jūsų draugas turi rimtesnių problemų, pravartu gauti daugiau informacijos.

Eterinių aliejų naudojimas išoriniu būdu

Naudojimas išoriniu būdu reiškia, kad produktas tepamas ant augintinio kūno. Norėdami patepti augintinį, praskieskite eterinius aliejus naudodami bazinį aliejų „V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“. Dėl skiedimo instrukcijų skaitykite etiketę.

Kalbant apie skiedimą, ar žinojote, jog mūsų eterinių aliejų linijos gyvūnams „Animal Scents“ aliejų mišiniai yra iš anksto atskiesti? Tiesa, nepaisant to, kad šie kruopščiai pagaminti eterinių aliejų mišiniai veikia švelniai, vis tiek galbūt norėsite skiesti papildomai, naudodami bazinį aliejų. Stebėkite, kaip reaguoja jūsų augintinis, ir atitinkamai naudokite priemones.

Esate pasiruošę palepinti savo augintinį? Patrinkite eterinį aliejų, sumaišytą su baziniu aliejumi, tarp delnų, iki kol rankos nebeblizgės. Švelniai masažuokite augintinio nugarą, pilvą ir už ausų, vengdami akių srities.

Kokius „Animal Scents“ eterinių aliejų mišinius galiu naudoti savo šuniui?

„Animal Scents“ liniją sudaro 5 su meile sukurti eterinių aliejų mišiniai, kuriuos galite naudoti, kad palepintumėte savo kudlotus draugus. Be to, dalis visų pajamų, gautų už „Animal Scents“  linijos prekes, skiriamos paremti nevyriausybinę organizaciją „Vital Ground“, atsidavusią lokių gyvenamosios vietos ir laukinės gamtos apsaugai.

„PuriClean“

Šis žemiškų natų aliejų mišinys, praturtintas gaivių citrinžolių, arbatmedžių ir mirtų eteriniais aliejais, gali būti praskiedžiamas naudojant jūsų pasirinktą bazinį aliejų. Švelniai tepkite aliejų mišinį, pagal buteliuko etiketės instrukcijas, atsižvelgdami į augintinio dydį.

Pagrindiniai ingredientai

„PetFresh“

Šis meistriškai pagamintas mišinys puikiai tinka, kad jūsų ištikimasis keturkojis bičiulis maloniai kvepėtų. Įlašinkite kelis lašus mišinio „PetFresh“  į didelį purškiamą butelį ir pripildykite jį vandeniu. Švelniai papurkškite savo augintinį šiuo subtiliai saldžiu ir aštriu aromatu, mėgaudamiesi mirų, pačiulių ir raudonėlių natomis.

Pagrindiniai ingredientai

„PetRenew“

 

Jūsų augintinis reikalauja daug dėmesio? Išbandykite „PetRenew“.  Galite praskiesti papildomai, naudodami bazinį aliejų „V-6  Enhanced Vegetable Oil Complex“. Tiesiog užlašinkite kelis lašus „PetRenew“ aliejų mišinio, praturtinto žemiškomis bosvelijų natomis, ant delnų ir patrinkite, kol nebeblizgės. Perbraukite rankomis ar šukomis augintinio kailiu – drauge mėgausitės maloniai nuteikiančiu aromatu.

Pagrindiniai ingredientai

„PetCare“

Nors nėra nieko jaukesnio už didelį jūsų mylimo keturkojo bučinį, deja, neretai jį gali lydėti nemalonus kvapas. Maudydami savo augintinį, galite įlašinti 1–2 lašus „PetCare“praturtinto vaistinių ramunių, santalų ir bosvelijų eteriniais aliejais. Nusausinkite rankšluosčiu, kaip įprasta, ir mėgaukitės gaivinančiu kvapu.

Pagrindiniai ingredientai

 

„InnerBalance“

 

Esant vėsiems orams  išbandykite „InnerBalance“ – patepkite savo pirštų galiukus ir tuomet švelniai masažuokite augintinį. Mėgaukitės mėtinio aromato mišiniu, praturtintu pipirmėčių ir šaltmėčių eteriniais aliejais, glamonėdami savo kudlotąjį draugą jo mėgstamame namų kampelyje. Tai yra paprastas būdas sukurti sveikatingumo ritualą, kurio augintinis lauks kiekvieną dieną.

Pagrindiniai ingredientai


O kokiais būdais jūs naudojate „Animal Scents“? Pasidalinkite komentaruose!

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,