5 esenciálních olejů pro cestovatele (Co potřebujete vědět)

0 17/06/2019 - DOMOV, Domů, Mysl a duše, Svátky, Videa, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL, Životní styl

5 esenciálních olejů pro cestovatele (Co potřebujete vědět)


Nadšení z nákupu letenky do nové země je začátkem vzrušující a fantastické dovolené. Ať míříte do Říma, Maroka nebo ještě dále, cestování může vytvořit jedny z našich nejšťastnějších vzpomínek. Orientace na letištích, cizí jazyky a neznámá města mohou ale narušit jinak dobrodružný týden pryč. Chceme se ujistit, že vaší jedinou starostí bude, zda si koupit jeden koláček nebo dva. Podívejte se na naše turistická tajemství, abyste měli dovolenou bez obav.

Prospěch a použití oleje Peppermint

Jetlag, bolavé nohy, žaludeční problémy – to jsou pouze některé věci, které mohou otrávit dovolenou plnou zábavy. Proto byste si s sebou měli vzít energetický esenciální olej Peppermint i doplněk stravy s olejem Peppermint+ pro extra pomoc na cestách.

Pro velice potřebnou energii vdechujte osvěžující vůni oleje Peppermint, když vystoupíte z letadla.

Po dlouhém dni plném procházek po ulicích Amsterdamu vmasírujte olej Peppermint do vašich chodidel.

Užívejte olej Peppermint+ každé ráno ve vegetariánské kapsli, nebo přidejte kapku do vašeho čaje pro dodání osvěžující chuti.

Esenciální olej Stress Away

Může se stát, že problémy s cestováním, jako zmeškání vlaku nebo zrušení rezervace vašeho hotelu, téměř zruinují celý zážitek. Nebo možná dojedete až na letiště a uvědomíte si, že váš cestovní pas stále leží doma na stole v kuchyni. Neříkáme, že se to někdy stalo… Chceme pouze říci, že trochu zklidňujícího oleje Stress Away bychom velice ocenili! Mějte tuhle stálici neustále ve vaší tašce.

Vdechujte lákavou vůni, když se vám vybije mobil a vy jste ztraceni v metru.

Naneste olej Stress Away na vaše zápěstí před tím, než se vydáte ven na výpravu zahrnující skákání z útesu.

Použijte ji jako osobní vůni na večer venku ve Stockholmu.

Esenciální olej DiGizeDiGize Essential Oil

Cestování je jednoduše výmluva jíst na novém místě spoustu jídla. Pokud se cpete tyčinkami churros nebo španělskou paellou, kapsami empanada a argentinskou asadou, nebo pálivým kari, budete si potřebovat odpočinout. Proto se usaďte a relaxujte s utišující vůní esenciálního oleje DiGize, která obsahuje esenciální oleje z pelyňku, zázvoru, máty peprné, jalovce, fenyklu, citronové trávy, anýzu a pačuli. Stane se vaším nejspolehlivějším společníkem na cestách.

Před každým vynikajícím jídlem si také dejte Essentialzymes-4.

Věrný olej ThievesThieves Essential Oil

Recyklovaný vzduch v letadlech a sdílené životní prostory v hostelech mohou vždy těžit z osvěžení. A navíc budete chtít vašemu tělu dát trochu péče navíc, což vám pomůže užít si každou vteřinu vašeho dobrodružství. Pro nejlepší výsledky si s sebou vezměte dvojici olej Thieves a Thieves+.

Požádejte letušku o teplý ručník na ruce, přidejte 2–3 kapky esenciálního oleje Thieves a otřete vaši sedačku a stoleček pro osvěžující vůni, než se usadíte k letu.

Pro dodání chuti a pro podporu vašeho celkového zdraví přidejte do vašeho ranního čaje nebo kávy v místní kavárně kapku směsi Thieves+.

Nastříkejte Thieves Spray po pokoji, když se ubytujete ve vašem hotelu, abyste osvěžili váš domov daleko od domova.

Olej Lavender: nezbytnost při cestováníLavender Essential oil

Někdy díky nejlepší dovolené vystoupíme daleko z našich komfortních zón. To může zahrnovat cestování na druhou stranu světa, plavání se žraloky nebo jednoduše přistání v místě, ve kterém neznáte jazyk. Není důvod, aby vám nervové napětí nebo příležitostná nespavost zabránily v úžasných zážitcích. Mějte esenciální olej Lavender a Lavender+ při sobě a budete připraveni to roztočit.

Bojujte s příležitostnou neposedností způsobenou změnou časových pásem tak, že přidáte olej Lavender+ do vašeho večerního čaje.

Využijte květinového zážitku z oleje Lavender pro jeho uklidňující vůni, než se vydáte na lanovku v Kostarice.

Vmasírujte olej Lavender do vaší pokožky společně s olejem Young Living V-6 po dni slunění v Karibiku.

Tip YL: Pro ještě větší využití těchto pěti olejů si s sebou vezměte difuzér v cestovním balení, jako je náš USB Diffuser! To vám pomůže osvěžit a povznést jakýkoli prostor, ve kterém jste.

Podělte se o vaše cestovní moudra: Které esenciální oleje si na vaši dovolenou vždy berete s sebou? Dejte nám vědět v komentářích!

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.