5 eteriniai aliejai keliautojams (viskas, ką turite žinoti)

1 17/06/2019 - Gyvenimo būdas, NAMAI, SVEIKA GYVENSENA, Šventės

Bilieto į nepatirtą šalį įsigijimas – tai pirmas žingsnis, magiškų atostogų planus paverčiant realybe. Nesvarbu, ar nutarėte keliauti į Romą, Maroką ar kažkur toliau… sutikite, kelionės – ypatingas metas, kai gimsta nepamirštami momentai. Tačiau blaškymasis po oro uostus, nesusikalbėjimas užsienio kalba ar klaidžiojimas po nepažįstamus miestus gali sutrikdyti mėgavimąsi poilsiui skirta savaite. Mes norime jums pagelbėti – užtikrinti, jog vienintele jūsų problema kelionėje taptų dilema, kokio dydžio šokoladiniu desertu save dera palepinti… Jūsų dėmesiui – gudrybės, palengvinsiančios būsimas keliones!

Pipirmėčių aliejus: naudojimo rekomendacijos ir savybės

Sutrikęs paros ritmas, pavargusios kojos, skrandžio problemos… tai tik keletas nesklandumų, kurie gali apkartinti atostogų linksmybes. Todėl su savimi rekomenduojame pasiimti pipirmėčių eterinį aliejų „Peppermint“ arba „Peppermint+“ eterinių aliejų papildą – jog keliauti būtų nors šiek tiek paprasčiau.

Išlipę iš lėktuvo, įkvėpkite gaivaus pipirmėčių aromato, jog pasijustumėte žvaliau.

Masažuokite pipirmėčių aliejumi pėdas po ilgos dienos vaikštynių pirmyn ir atgal, klaidžiojant Amsterdamo gatvėmis.

Kas rytą išgerkite augalinę kapsulę, praturtintą „Peppermint+“ papildo, arba įlašinkite jo į arbatą ir mėgaukitės gaiviu skoniu.

„Stress Away“ eterinių aliejų mišinys

Gali būti, jog įvairūs netikėtumai – pražiopsotas traukinys ar prarastos viešbučio rezervacijos – sugadins atostogų nuotaiką; o galbūt sukorėte visą kelią iki oro uosto ir prisiminėte, jog pasą palikote ant virtuvės stalo… Tikėkimės, jog jums taip nėra nutikę. Tačiau sutikite, jog tokiais atvejais būtų pravartu turėti „Stress Away“ po ranka! Nešiokitės jį rankinėje.

Jei pasiklydote metro, o telefonas išsikrovęs… – tiesiog įkvėpkite šio malonaus aromato.

Patepkite „Stress Away“ mišiniu riešus, prieš išsiruošdami į nardymo nuo uolų ekskursiją.

O mėgaudamiesi vakaru Stokholme, naudokite šį mišinį vietoje asmeninių kvepalų.

„DiGize“ eterinių aliejų mišinys

Kelionės – tai juk dar viena proga gausiai pavalgyti – tik naujose vietose. Galbūt nusprendėte paskanauti ispaniškų spurgų, paelijos, empanadų ar asado kepsnių, o gal aštraus kario patiekalų… prisisotinę, pasijusite lengviau, naudodami „DiGize“ mišinį, kurį sudaro peletrūnų, imbiero, pipirmėčių, kadagių, pankolių, citrinžolių, anyžių ir pačiulių aliejai. Patikiname, šis mišinys taps patikimiausiu kelionės kompanionu..

Be to, su savimi galite pasiimti „Essentialzymes-4“ fermentų kompleksą – gerkite prieš kiekvieną patiekalą.

Nenuviliantis „Thieves“

Perdirbtas deguonis lėktuvuose ar bendrose erdvėse moteliuose – ne ypač maloni patirtis. Be to, kelionės metu tykant taršos pavojams dera apsisaugoti ir kūną. Siekiant geriausių rezultatų, pasiimkite su savimi dinamišką duetą – „Thieves“ ir „Thieves+“.

Paprašykite skrydžio palydovo karšto rankšluosčio; užlašinkite 2-3 lašus „Thieves“ aliejaus ir nuvalykite sėdynę ir serviravimo stalelį – gaiviam aromatui prieš skrydį.

Įlašinkite lašelį „Thieves+“ aliejų mišinio į rytinę arbatą ar kavą – mėgaukitės papildomu prieskoniu ir nauda geresnei savijautai.

Atvykę į viešbutį, papurkškite „Thieves Spray“ purškiama priemone savo kambarį – jog būdami toli nuo namų jaustumėtės gaiviai.

Nepakeičiamas levandų eterinis aliejus

Kartais geriausios atostogos – tos, kurios priverčia mus išlipti iš komforto zonos. Galbūt tai kelionė į kitą pasaulio kampelį, plaukiojimas su rykliais ar tiesiog atsidūrimas ten, kurioje vietiniai kalba nesuprantama kalba. Tačiau neleiskite nervinei įtampai ar kartkartėmis atsirandančiai nemigai užkirsti kelią jūsų mėgavimuisi akimirkomis. Turėkite su savimi „Lavender“ ir eterinius aliejus – ir jausitės viskam pasiruošę.

Kovokite su dėl laiko zonų kaitos kankinančia nemiga – įlašinkite „Lavender+“ į vakare geriamą arbatą.

Mėgaukitės levandų žiedų raminančiu aromatu, prieš leisdamiesi į nuotykius Kosta Rikoje.

O praleidę dieną degindamiesi saulėje Karibuose, masažuokite odą levandų eteriniu aliejumi, atskiestu su baziniu aliejumi „Young Living V-6“.

YL patarimas: Jog galėtumėte naudoti šiuos 5 aliejus dar įvairesniais būdais, pasiimkite su savimi kelioninio dydžio USB garintuvą! Jis leis pasijusti gaiviau, kad ir kur būtumėte.

Pasidalinkite sava kelionių išmintimi: be kurių eterinių aliejų niekada neišvykstate iš namų?  Brūkštelėkite komentaruose!

This post is also available in: anglų kalba vokiečių kalba cekų kalba olandų kalba suomių kalba švedų kalba rumunų kalba rusų kalba Ispanų kalba prancūzų kalba Italų kalba lenkų kalba

Dalintis

1 komentaras

  • juratata 04/07/2019 - 5:53 AM Atsakyti

    DiGize, Lavander, peppermint , thieves

  • Atsakyti

    Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

    * Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,