Splňte si vaše sny díky sadě Feelings od Young Living

1 06/01/2020 - Domů, Mysl a duše, Produkty YL, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL, Životní styl

Novoroční předsevzetí? Protáčíte oči? Je na čase naplnit váš život cíli, které mají větší smysl a jsou inspirující. Tak do toho – obnovte vaše předsevzetí a stanovte si nové cíle za použití naší účinné sady Feelings. Když tuto kolekci šesti směsí esenciálních olejů zařadíte do vašeho režimu zdravého životního stylu, zjistíte, že štěstí, rovnováha a hojnost jsou na dosah jedné voňavé kapky oleje. Tady je šest způsobů, jak dále pokračovat, aby byl rok před vámi úspěšný, šťastný a zdravý.

Povzbudivá vize

Studie ukazují, že pouze 8 % lidí opravdu dosáhne svých novoročních cílů. Místo toho, abyste si stanovili cíle, které byste si „měli“ stanovit, soustřeďte se na atraktivní vize, díky kterým budete chtít každé ráno vyskočit z postele.

Koláž zobrazující vaše cíle v kombinaci s používáním vaší sady Feelings jsou dvěma účinnými praktikami, se kterými zahájit rok. Představte si, vnímejte a ztělesněte vaše cíle tak, že si představíte, co chcete. Pamatujte si, že se energie ubírá tam, kam se ubírá pozornost, takže nechte vaši představivost, aby se rozutekla. Vzdejte se očekávání a propojte se s vaším pravým já a posuňte se směrem k roku plnému proměn a úspěchů.

Jak poznamenal Gary Young:

„Abychom se stali člověkem, kterým opravdu chceme být, a aby se naše pozitivní vize vyplnila, musíme se vzdát těchto negativních pocitů a přeprogramovat naši mysl a emoce.“

Vyzkoušejte: Přidejte kapku směsi esenciálních olejů Valor na vaše impulzní body, když si budete vyrábět vaši nástěnku snů. Připíchněte obrázky a tvrzení na vaši nástěnku, zatímco si budete užívat ukotvující vůni černého pepře, kafrového dřeva a kadidlovníku.

Vnitřní motivace

Každý sní o zlatě a bohatství, nebo ne? Místo toho, abyste hledali odměny zvenčí (vnější radost), bude lepší, když budete hledat uvnitř (vnitřní radost). Průzkum dokonce naznačuje, že je lepší soustředit se výhradně na vnitřní motivaci, protože vnější motivace může snížit výkon. Co je vaším velkým „proč“? Co vás motivuje? Zkuste si napsat vaše cíle, sny a touhy. Bullet journal (metoda psaní deníku pomocí odrážek) je také zábavným způsobem, jak si vytvořit týdenní záznamy o vděčnosti, sledovat náladu a zapisovat si nápady na zkrášlování.

Vyzkoušejte: Překonejte zimní splín díky dávce sluníčka v lahvičce. Strčte si do tašky směs esenciálních olejů Harmony, abyste dovolili jemné vůni pomeranče a růže povznést a obnovit vaše smysly, ať den přinese cokoli.

Růst vaší mysli

Nový rok je často popisován jako nový začátek a nová kapitola v životě, kterou můžete začít psát. Pro větší jasnost možná budete chtít zkusit ráno meditovat a položit si otázku, co pro vás v roce 2020 znamená růst. Začněte jednou z pěti klíčových oblastí vašeho života: tělo, mysl, duše, práce a osobní. Buďte se sebou trpěliví a pamatujte si, že trvá přibližně 66 dní osvojit si nový zvyk. I když se vám život připlete do cesty, být otevřeni novým věcem vám pomůže zůstat ve spojení s vaším nejvyšším potenciálem.

Vyzkoušejte: Po dlouhém dni přidejte několik kapek směsi esenciálních olejů Forgiveness do horké koupele a zbavte se napětí a ponořte se do oázy klidu. Teplá koupel a sladké tóny jasmínu a ylang ylang vám pomohou zklidnit bolavé tělo. Koupel se stane pravidelným týdenním rituálem zdravého životního stylu, který si budete vychutnávat.

Nefalšovaný úspěch

Zapomeňte na „šťastní až do smrti“. Co pro vás znamená úspěch? Může to být tak snadné, jako se více usmívat, nebo se každý den naučit jedno nové slovo. Mít větší povědomí o tom, jak si úspěch představujete, vám pomůže stát se nejlepší verzí sebe samých.  Možná najdete smysl díky troše laskavosti nebo pomoci ostatním. Místo cílů metody SMART (konkrétní, měřitelný, dosažitelný, realistický a včasný) vyzkoušejte cíle metody HEART (léčivý, podporující, sbližující, realisticky a transformativní), kde se vaše přesvědčení, hodnoty a činy spojí.

Vyzkoušejte: Pro ještě více propojení a kreativity si zvolte směs esenciálních olejů Inner Child. Přidejte kapku do neutrálního hydratačního krému pro každodenní ranní aplikaci. Prostupte vaše dny čisticí a osvěžující vůní mandarinky, citronové trávy a neroli – je to perfektní způsob, jak hýčkat vaši pokožku.

Oslavujte

Co vás dělá šťastnými? Výzkum Teresy Amabile z Harvardu ukazuje, že nic nemotivuje více než pokrok:

„I když se pokrok děje po malých krocích, pocit neustálého pohybu kupředu vstříc důležitým cílům může člověku naprosto změnit den z hrozného na skvělý.“

Posuďte váš pokrok a oslavujte malá vítězství. Tím může být například to, že si zajdete na masáž, nebo si jednoduše dopřejete malý lázeňský den v pohodlí vašeho domova.

Vyzkoušejte: „Niksen“ je nizozemské slovo pro nicnedělání, být nečinný, nebo dělat něco, co nemá žádné použití. Odložte seznamy úkolů a dopřejte si trochu nezbytného času pro sebe. Rozptylujte směs esenciálních olejů Present Time a přetvořte váš domov díky lákavé vůni sladkých mandlí a hořkého pomeranče.

Péče o sebe sama

Proměňte stres v požehnání díky praktikování péče o sebe sama, která obnoví vaši mysl, tělo i duši. Soustřeďte se pouze na několik oblastí zdravého životního stylu, které byste každý měsíc chtěli zavést. Těmi může být: více se scházet s přáteli, začít s jógou, nebo po práci dobře jíst. Vyvažte to něčím, co dělat nebudete. Návrhy: svačit méně, omezit sociální sítě, vypnout před spaním všechna zařízení. Díky tomu, že budete vykonávat věci, které vám dělají radost, budete prožívat autentičtější a šťastnější chvíle.

Vyzkoušejte: Co nejčastěji si dopřejte 5minutovou masáž tak, že v dlani smícháte 2–3 kapky osvěžující směsi esenciálních olejů Release se dvěma pumpičkami oleje Young Living V-6. Jemně vmasírujte za krk nebo na bolavá místa, abyste využili mentolové vůně máty klasné a chladivé vůně vratiče modrého.

Jaký tip vyzkoušíte, aby byl váš rok opravdu úspěšný?

 

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.