11 veiksmingiausių eterinių aliejų ir jų „superinių“ galių

-28 15/01/2020 - Atraskite eterinius aliejus, ETERINIAI ALIEJAI, Eterinių aliejų naujokams

Naujų metų tikslai, iššūkiai dėl gražesnių kūno formų ir įvairūs kiti siekiai.
Galbūt jaučiate spaudimą, įsipareigoję vykdyti pažadą „nauji metai, nauji jūs“? Siūlome skirti šiek tiek laiko sau, pajusti tai, kas jums iš tiesų svarbu. Vietoje neįmanomai didelių vilčių galbūt verčiau sutelkti dėmesį į mažas kasdienes pergales, kurios sužadintų džiaugsmą.
Siūlome 11 eterinių aliejų, kad galėtumėte lengviau reguliariai rūpintis savimi.

1. „Lavender“ levandų eterinis aliejus

Nesunkiai susikurkite vakarinį ritualą – įlašinkite kelis lašus „Lavender“ levandų eterinio aliejaus į purškiamą vandens butelį. Papurkškite šiuo mišiniu pagalves ir mėgaukitės subtiliu, atpalaiduojančiu aromatu. Ar žinojote, kad XIV amžiaus Prancūzijoje karalius Čarlzas VI pageidavo, jog pagalvės būtų prikimštos levandų, jog jis saldžiau miegotų? Levandų eterinis aliejus – išties universalus, taip pat tinkantis bet kuriai šių dienų karalienei ar karaliui.

2. „Peppermint“ pipirmėčių eterinis aliejus

Garais distiliuojamas iš augalo lapų; „Peppermint“ pipirmėčių eterinio aliejaus naudinga visuomet su savimi turėti ir naudoti, prireikus šiek tiek energijos. Taip pat galite buteliuką tiesiog laikyti ant savo darbo stalo – išsyk pasijusite žvaliau, užlašinę aliejaus ant delnų ir įkvėpę.
Šis vėsinantis kvapas tikrai sugrąžins jus į šią akimirką.

3. „Lemon“ citrinų eterinis aliejus

Šis aliejus šaltai spaudžiamas iš žievelių. Norint pagaminti 15 ml buteliuką „Young Living“ citrinų eterinio aliejaus „Lemon“,  sunaudojamos 75 citrinos. Idealiai tinka garinti ir transformuoti namus prieš rytinę meditaciją ar jogos sesiją.
Harmoningos akimirkos niekada nebuvo tokios gaivios.

4. „Frankincense“ (frankincernso / bosvelijų) eterinis aliejus

Praturtinkite savąjį grožio režimą puikiu komponentu, dar vadinamu „skystuoju auksu“.
Be to, jog Kristui buvo dovanotas trijų karalių, frankincensas taip pat buvo populiarus senovės Egipte, kur buvo naudojamas balzamuoti faraonus.
Rekomenduojame įlašinti „Frankincense“ eterinio aliejaus į neutralų kūno losjoną – oda bus švelni bei dvelks subtiliai saldžiu, aštriu aromatu.

5. „Thieves®“ eterinių aliejų mišinys

Šis aštrus, energizuojantis aliejų mišinys įtrauktas į daugiau nei tuzino „Young Living“ gaminių sudėtį. Malonų, jaukų aromatą sukuria gvazdikėlių pumpurų, eukaliptų lapų, citrinų, cinamonų ir rozmarinų eteriniai aliejai. Sukurkite maloniai nuteikiančią atmosferą ir atšviežinkite namų orą, įlašindami kelis lašus šio jaukaus žolelių eterinio aliejaus papildomai į jūsų „Thieves“ valymo produktus, kad sustiprintumėte gaivą.

6. „Lemongrass“ citrinžolių eterinis aliejus

Šis maloniai nuteikiantis aromatas atgaivina orą. Tiesiog sumaišykite kokosų aliejų, Epsom druską ir kelis lašus „Lemongrass“ citrinžolių eterinio aliejaus karštoje vonioje – mėgaukitės šviesiu, citrusiniu, atpalaiduojančiu aromatu. Be to, įlašinę kelis lašus aliejaus „Lemongrass+“, į vandenį, galėsite mėgautis aromatizuotu vandeniu, užsitikrindami 6-8 stiklinių vandens (kiek pagardinto) per dieną suvartojimą.

7. „Cedarwood“ kedrų eterinis aliejus

Nors lauke galbūt tamsu, tačiau raminantis medžių aromatas įneš šiek tiek šilumos į jūsų gyvenimą – išbandykite „Cedarwood“ kedrų eterinį aliejų.
Kedrų aliejus distiliuojamas garais iš kedrų medienos. Įlašinkite kelis lašus šio aliejaus į bazinį dušo gelį, kad susikurtumėte harmonizuojantį aromatą, kuris tikrai padės pabusti ir gerai jaustis. Kiekvieną dieną pradėkite gaiviai ir šviesiai, prašmatniai valydami odą.

8. „Vetiver“ vetiverijų eterinis aliejus

Vetiverijos – vietinis Madagaskaro augalas. „Vetiver“ vetiverijų eterinio aliejaus, distiliuojamo garais iš šaknų, brandus, žemiškas aromatas skatina pusiausvyrą ir palaimą.
Garinkite, siekdami susikurti harmoningą rytinę meditacijos sesiją.
Taip pat galite derinti su „Ginger“ imbierų eteriniu aliejumi – sukursite švelniai aštrų, šiltą aromatą.

9. „Oregano“ raudonėlių eterinis aliejus

Raudonėlių eterinis aliejus žinomas lotynišku pavadinimu Origanum vulgare. Šio gardaus augalo pavadinimas kilęs iš graikiškų žodžių „oros“ ir „ganos“ junginio, reiškiančio „kalnų džiaugsmą“. Garinkite „Oregano“ raudonėlių eterinį aliejų, sumaišę su „Joy“™ eterinių aliejų mišiniu – mėgausitės šiltu, stimuliuojančiu aromatu, kuris pavers jūsų namus privačia šventove. O įsigiję maisto gamybai skirtą „Oregano+“ raudonėlių aliejų, galėsite eksperimentuoti virtuvėje.

10. „Grapefruit“ greipfrutų eterinis aliejus

Išgaunamas iš visžalių medžių, kurie užauga iki 9 metrų aukščio, vaisių, „Grapefruit“ greipfrutų eterinis aliejus tinkamas derinti su losjonais, tonikais ir valikliais – jog mėgautumėtės gaivia, švaria oda. Jei jūsų virtuvės šiukšliadėžė skleidžia nemalonų kvapą, galite pamirkyti vatos gabaliuką greipfrutų eteriniame aliejuje, įmesdami jį į tuščią šiukšliadėžės dugną. Padenkite dugną kepimo soda ir palikite nakčiai. Kitą rytą mėgausitės šviesiai dvelkiančiu kvapu.

11. „Young Living R.C.“ eterinių aliejų mišinys

Žemiško aromato eterinių aliejų mišinys „R.C.“, sudarytas iš eglių, kiparisų ir trijų rūšių eukaliptų, yra idealiai tinkamas tepti krūtinę ir sprandą, pvz., prieš sportą. Sumaišykite su „V-6 Enhanced Vegetable Massage Oil Complex“,  jog pavargusi oda taptų švelnesnė ir minkštesnė, ypač po sporto.


O kokius „Young Living“ eterinius aliejus įtraukėte į savąjį 2020 metų produktų sąrašą?

Pasidalinkite komentaruose!

 

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,