Aliejams ištarkite „Taip“

0 07/07/2021 - GROŽIS, Pasidaryk pats

Vestuvių planavimas gali būti vienu gražiausių, tačiau taip pat vienu labiausiai įtemptų momentų žmogaus gyvenime. „Young Living“ didžiuojasi galėdama pasiūlyti plačią aliejų kolekciją, pravarčią įvairioms progoms ir įvairiais atvejais. Atėjus vasarai, o kartu su vasara ir vestuvių sezonui, sudarėme sąrašą aliejų derinių, kurie taps naudingi ruošiantis svarbiajai gyvenimo šventei. Galbūt ieškote tobulų nuotakos kvepalų, ar odekolono jaunikiui, kad pajustumėte daugiau pasitikėjimo savimi, o gal tikitės ceremonijoje sukurti atitinkamą aromatinę nuotaiką? Tuomet skaitykite toliau!

Pasigaminkite gėlių aromato kvepalus nuotakai

Visi žinome, kad kiekvienų vestuvių puošmena – tai nuotaka. Tad galite susikurti ypatingus asmeninius kvepalus, specialiai skirtus šiai ypatingai dienai. Tiesiog sumaišykite savo mėgstamus „Young Living“ eterinius aliejus. Jei jums patinka lengvi vasariški kvapai, rekomenduojame švelnius gėlių kvapus, kad kvepėtumėte taip pat maloniai, kaip jūsų žavingoji nuotakos gėlių puokštė. Siekiant geriausių rezultatų, prieš tepant odą atskieskite mišinį pasirinktu baziniu aliejumi. Tepkite juo pulso taškus – ir mėgaukitės magišku savo svajonių aromatu.

Nuotaka ir kvapiųjų šalavijų, kvapiųjų citrinmirčių ir jazminų eteriniai aliejai

Pasigaminkite raminančio aromato odekoloną jaunikiui

Kad jaunikis vestuvių dieną jaustųsi drąsiau ir ramiau – siūlome pasigaminti nuostabų aromatinį medžių kvapų mišinį. Tai ne tik gaminys, kuris užtikrins ypatingą jaunikio aromatą vestuvių dieną, tačiau taip pat puiki dovana jam prieš ceremoniją, kurią jis tikrai įvertins ir atmins. Kviečiame išbandyti žemiau pateiktą rekomendaciją – muskusinio kvapo aromatinį aliejų derinį jaunikiui.

Paruošimas

  1. Sumaišykite aliejus pasirinktame buteliuke. Iš viso rekomenduojame apie 30–40 lašų.
  2. Jei esate patenkinti savo aliejų kombinacija, pripildykite likusią buteliuko dalį baziniu aliejumi „Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“.
  3. Uždėkite rutulinį antgalį ir dangtelį.
  4. Uždėkite norimą etiketę.
  5. Štai ir viskas – tepkite kaklą ir riešus, pagal poreikį.

Jaunikis ir santalų, juodųjų pipirų eteriniai aliejai

Eterinių aliejų derinys vestuvėms: vasariški ceremonijos kvapai, kurie patiks jūsų svečiams  

Pamažu prasidedant ceremonijai ir svečiams užimant savo vietas, sukurkite malonią nuotaiką, pasitelkę specialų ceremonijai skirtą aromatinį derinį. Svajingame mišinyje – lengvi, romantiški aliejai, kurie derės su jūsų pasirinktais žiedų kvapais. Erdvę pripildysite romantikos – jausitės ypatingai, sakydami vienas kitam įžadus.

Vestuvių ceremonijos gėlių arka ir melisų, greipfrutų, levandų aliejai bei „Joy“ mišinys

Gaivus eterinių aliejų derinys smagiai šventei

Formaliajai vestuvių daliai pasibaigus, metas pasileisti plaukus ir pasilinksminti – juk meilė tvyro ore! Rekomenduojame nuostabų žiedų derinį, kuris smagiai nuteiks svečius – visi netruks atsidurti šokių aikštelėje!

Vakaro vestuvių dalis ir kanangų, jazminų, bergamočių aliejai

Romantiškas eterinių aliejų derinys – dangiškam medaus mėnesiui

Ruošimasis vestuvėms neretai gali būti chaotiškas, todėl medaus mėnuo – tobulas laikas atsipalaiduoti ir pasimėgauti kokybišku laiku su savo antrąja puse. Išbandykite šį malonų aliejų derinį, pusryčiaudami lovoje ar vakarieniaudami žvakių šviesoje, ar net romantiškų masažų metu. Tai svajokliškas citrusinis aromatas, kupinas šiltų medžių natų, dvelkiantis meile.

Medaus mėnesio valgiai žvakių šviesoje ir pačiulių, apelsinų eteriniai aliejai

Ar per savo vestuves naudosite „Young Living“ eterinius aliejus? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,