Viskas apie „Thieves“ eterinį aliejų

1 24 rugpjūčio, 2018 - Eterinis Aliejus, Gera savijauta

Viskas apie „THIEVES“

Nuo legendos… iki gyvenimo būdo… mūsų puikus aliejų mišinys yra liaupsinamas ne tuščiai.

Legenda byloja, kad 15-ame amžiuje prancūzų valdžia pasiūlė atleidimą vagių grupei, mainais į jų slaptą aromatinį mišinį. Stipraus poveikio augalinė formulė, manoma, padėdavo jiems apsisaugoti, plešiant bendruomenes.

Praėjus amžiams, vis dar kalbama, kad slaptasis mišinys, kurį sudarė gvazdikėliai, rozmarinai ir kiti aromatiniai augalai, pasižymėjo veiksminga sudėtimi, kuri galimai apsaugojo plėšikų gaują. Tačiau mitas tai ar ne, mūsų „Thieves+“ aliejus ir plati „Thieves“ produktų linija, praturtinta veiksmingu citrinų, gvazdikėlių, cinamonų, eukaliptų ir rozmarinų aliejų mišiniu, suteikia viską, ko reikia jums ir jūsų namams – be sintetinių ir stiprių cheminių priemonių.

„Thieves“ eterinio aliejaus naudojimo būdų gausa

 

Jei norite sužinoti apie kitus YL legendinius produktus, paskaitykite apie: „Lavender“ eterinį aliejų ir „NingXia“ ožerškio uogas!
O kokie „Young Living“ eteriniai aliejai „patys pačiausi“ jums? Pasidalinkite komentaruose!
Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,