Viskas apie „Thieves“ eterinį aliejų

1 24 rugpjūčio, 2018 - Be kategorijos

Viskas apie „THIEVES“

Nuo legendos… iki gyvenimo būdo… mūsų puikus aliejų mišinys yra liaupsinamas ne tuščiai.

Legenda byloja, kad 15-ame amžiuje prancūzų valdžia pasiūlė atleidimą vagių grupei, mainais į jų slaptą aromatinį mišinį. Stipraus poveikio augalinė formulė, manoma, padėdavo jiems apsisaugoti, plešiant bendruomenes.

Praėjus amžiams, vis dar kalbama, kad slaptasis mišinys, kurį sudarė gvazdikėliai, rozmarinai ir kiti aromatiniai augalai, pasižymėjo veiksminga sudėtimi, kuri galimai apsaugojo plėšikų gaują. Tačiau mitas tai ar ne, mūsų „Thieves+“ aliejus ir plati „Thieves“ produktų linija, praturtinta veiksmingu citrinų, gvazdikėlių, cinamonų, eukaliptų ir rozmarinų aliejų mišiniu, suteikia viską, ko reikia jums ir jūsų namams – be sintetinių ir stiprių cheminių priemonių.

„Thieves“ eterinio aliejaus naudojimo būdų gausa

 

Jei norite sužinoti apie kitus YL legendinius produktus, paskaitykite apie: „Lavender“ eterinį aliejų ir „NingXia“ ožerškio uogas!
O kokie „Young Living“ eteriniai aliejai „patys pačiausi“ jums? Pasidalinkite komentaruose!

This post is also available in: anglų kalba vokiečių kalba cekų kalba olandų kalba suomių kalba švedų kalba rumunų kalba rusų kalba Ispanų kalba prancūzų kalba

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,