Apie pipirmėčių aliejų: 5 nauji naudojimo būdai

0 28/11/2023 - Atraskite eterinius aliejus, ETERINIAI ALIEJAI, Maisto gamyba, NAMAI

Jei esate kaip ir daugelis mūsų „Young Living“ kompanijoje pipirmėčių eterinis aliejus jau yra vienas jūsų favoritų. Laukiate gaivos pliūpsnio, pakylėjančio, mėtinio aromato ar vėsinančio ingrediento kojų masažui po ilgos dienos, keli lašai pipirmėčių aliejaus yra tai, ko reikia! Jeigu jums reikia keleto papildomų priežasčių pamėgti šį mėtinį aromatą, štai 5  pipirmėčių eterinio aliejaus naudojimo būdai, skirti jums išbandyti.

1.     Atgaiva po ilgos dienos

Įprastai, pagalvojus apie pipirmėčių eterinį aliejų, galvoje ima suktis žodžiai: gaivu, vėsu, dilgčioja. Ne be priežasties. Dėl šiame aliejuje esančio mentolio ir mentilo acetato, pipirmėčių eterinis aliejus sukuria vėsinančią patirtį, kuri veikia nuostabiai atpalaiduojančio masažo metu.

Galbūt jūs sportuojate kiek intensyviau – iš anksto ruošiatės, nes planuojate savęs nestabdyti su maistu per Kalėdas, o galbūt dėl paskutinės minutės apsipirkimų buvote ant kojų visą dieną.   Nesvarbu, kokia priežastis, tačiau pipirmėčių aliejus – fantastiškas pasirinkimas masažams. Paprasčiausiai sumaišykite 15 lašų su 10 ml Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex arba jūsų pasirinktu baziniu aliejumi ir masažuokite pageidaujamą vietą.

Image of Peppermint essential oil and Young Living V-6®.

 

YL patarimas: kai kuriems žmonėms pipirmėčių vėsinantis pojūtis yra per daug intensyvus. Rekomenduojame pirmiausia pradėti naudoti praskiedžiant pipirmėčių aliejų su baziniu aliejumi santykiu 1:4. Jei norite jį naudoti neskiestą, atlikite nedidelį testą su 1 lašu ir atkreipkite dėmesį į savo pojūčius.
​ Pasireiškus reakcijai, praskieskite eterinį aliejų santykiu 1:4 su baziniu aliejumi ir vėl išbandykite jį nedideliame odos plote.

2.     Paįvairinkite rytinį dušą

Sunkiausia vėsaus ryto dalis – tas metas, kai reikia išlipti iš šiltos lovos ir įlįsti į dušą. Jei jau kurį laiką iš ryto trūksta energijos, išbandykite „Young Living“ dušo rutuliukus „Easy Breeze Awakening Shower Steamers“, kurie nuteiks žvaliau – ištisą dieną jausitės aktyviau.

Jie pagaminti pagal veganišką formulę naudojant eukaliptų ir pipirmėčių eterinius aliejus. Šie dušo rutuliukai suteiks jums SPA primenančią patirtį neišeinant iš namų. Tiesiog padėkite vieną garuojantį dušo rutuliuką ant dušo grindų, kur drėgna, pasistenkite, jog jis neuždengtų vandens tekėjimo vietos, ir mėgaukitės ryškiu pipirmėčių aromatu savo vonios kambaryje.

Arba galite tiesiog įlašinti keletą lašų pipirmėčių eterinio aliejaus į savo dušo gelį – tai bus gaivus ir ryškus priedas jūsų ryto rutinoje.

Image of YL Easy Breeze Shower Steamers displayed in a bathroom.

 

3.     Kurkite pakylėjančius kvapų mišinius

Pipirmėčių aliejus dėl savo energingai nuteikiančių ir pakylėjančių natų yra universali drobė, todėl tai puikus ingredientas, kuriant išskirtinius ir asmeninius kvapų mišinius. Įžiebkite savo kūrybingumą kurdami unikalius kvapus, kurie stimuliuoja jūsų pojūčius. Štai keletas mišinių, skirtų jus įkvėpti:

Švelnus rytas

Šiugždantys lapai

Saldainių gatvė

Image of woman rolling essential oil onto their wrists.

 

4.     Pagalba susikaupimui

Mes visi tai patyrėme – tos akimirkos, kai motyvacija siekia visišką nulį. Štai čia pasirodo pipirmėčių eterinis aliejus, jūsų slaptas ginklas, kai siekiate susitelkimo. Patepkite keliais lašais savo rankas, giliai įkvėpkite ir mėgaukitės galingu energijos pliūpsniu, kuris įgalins jus imtis laukiančių darbų. Laikykite buteliuką šalia ant savo darbo stalo ar mokymosi vietos ir leiskite gaiviam, energijos suteikiančiam kvapui transformuoti jūsų aplinką taip, kad pajaustumėte susitelkimą ir motyvaciją.

Image of woman inhaling Peppermint essential oil directly from the bottle.

 

5.     Pasigaminkite gardžius skanėstus

„Young Living“ kompanijoje mes ne tik žadame savo originalų pipirmėčių aliejų, tačiau taip pat siūlome „Peppermint+“ eterinių aliejų maisto papildą, kuris pasižymi ryškiu, vėsiu ir šventiniu skoniu. Nuo 1700-ųjų pipirmėtė buvo naudojama siekiant suteikti gaivumo saldainiams ir kitiems skanumynams visame pasaulyje. Artėjant Kalėdoms, siūlome išbandyti gardų receptą, kuriame „Peppermint+“ aliejus – vienas iš ingredientų.

Image of candy cane peppermint bark with Peppermint+ essential oil.

 

Šventinis skanėstas su pipirmėčių aliejumi

Ingredientai:

 • 350 g baltojo šokolado (sulaužyto į mažus gabalėlius)
 • 170 g juodojo šokolado (sulaužyto į mažus gabalėlius)
 • Augalinio ar kokosų aliejaus
 • 2 lašai „Peppermint+“ pipirmėčių eterinio aliejaus
 • 3 saldainių lazdelės (sulaužytos)

Paruošimas:

 1. Kvadratinę kepimo formą išklokite kepimo popieriumi arba folija ir padėkite į šalį.
 2. Mažame, karščiui atspariame dubenėlyje virš karšto vandens ištirpinkite ½ šaukštelio pasirinkto aliejaus su puse kiekio baltojo šokolado. Ištirpus šokoladui, įmaišykite 1 lašą aliejaus „Peppermint+“. Į paruoštą kepimo formą supilkite ištirpintą baltąjį šokoladą ir paskleiskite jį plonu, lygiu sluoksniu. Kepimo formą įdėkite į šaldytuvą maždaug 10–15 minučių, kol baltasis šokoladas beveik sustings. Nelaukite, kol jis visiškai sustings, kitaip sluoksniai gali nesusilieti.
 3. Pakartokite antrąjį žingsnį su juoduoju šokoladu ir ant baltojo šokolado, kuris jau yra skardoje, užpilkite ištirpinto šokolado sluoksnį.
 4. Galiausiai ištirpinkite likusį baltąjį šokoladą su ½ arbatinio šaukštelio pasirinkto aliejaus ir užpilkite jį ant juodojo šokolado sluoksnio, sukurdami trijų sluoksnių „žievę“.
 5. Paskutinis sluoksnis: pabarstykite sutraiškytas saldainių lazdeles ant ištirpusio šokolado ir laikykite šaldytuve, kol mišinys visiškai sustings.
 6. Kai sustings, išimkite iš šaldytuvo, supjaustykite norimais griežinėliais ir skanaukite.

Paspauskite patinka ant šio tinklaraščio įrašo ir parašykite mums, kaip jums patinka naudoti pipirmėčių eterinį aliejų.

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,