Viskas, ką turite žinoti apie kvapiąsias kanangas

0 10/08/2021 - Atraskite eterinius aliejus, ETERINIAI ALIEJAI

Mėgaukitės egzotiniu žiedų aromatu, kurį skleidžia „Young Living“ kvapiųjų kanangų eterinis aliejus „Ylang Ylang“. Tai tikras eterinių aliejų mylėtojų favoritas.

Kvapiosios kanangos – atogrąžų augalas, kilęs Indonezijoje. Kvapiųjų kanangų aliejus išgaunamas garais distiliuojant šviesiai geltonus žiedus. Kvapiųjų kanangų aliejus pasižymi gaiviu, pozityviai nuteikiančiu aromatu. Šiame tinklaraščio įraše aptarsime būdus, kuriais galite įtraukti šį romantišką aliejų į savo kasdienybę.

Asmeniniai kvepalai – naudojant kvapiųjų kanangų eterinį aliejų

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl naudojamas kvapiųjų kanangų eterinis aliejus, tai viliojantis aromatas. Kadangi daugelyje komercinių kvepalų yra neatskleidžiamų cheminių medžiagų, jūs patys galite susikurti savo kvepalus, naudodami gryną „Ylang Ylang“ eterinį aliejų – kvepėsite puikiai, be papildomų nesaugių medžiagų.

Kvapniosios kanangos priskiriamos prie širdies natų, nes jų kvapas jaučiamas išsiskleidus viršutinėms asmeninio kvapo natoms. Kvapiųjų kanangų aliejų maišant su kitais žiedų aliejais, pavyzdžiui, levandų ar jazminų, sukuriamas įstabus aromatas, dvelkiantis besiskleidžiančiais pavasario sodais. Siūlome išbandyti šį asmeninių kvepalų receptą – kad ištisą dieną justumėte savo mėgstamiausių eterinių aliejų aromatą.

Jums reikės:

Paruošimas

  1. Įlašinkite po 10–15 lašų pasirinktų aliejų tuščiame buteliuke, kol jūsų eterinių aliejų mišinys bus subalansuotas ir būsite patenkinti aromatu.
  2. Jei esate patenkinti savo aliejų kombinacija, pripildykite likusią buteliuko dalį baziniu aliejumi „Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“.
  3. Uždėkite rutulinį antgalį ir kamštelį.
  4. Atsispausdinkite / susikurkite norimą etiketę.
  5. Uždėkite etiketę ant buteliuko, pritvirtinti galite naudodami lipniąją juostelę.
  6. Tepkite riešus, kaklą ar kitas kūno vietas – kad nuostabiai kvepėtumėte!

 Kvapiųjų kanangų, levandų ir kedrų eteriniai aliejai

Romantiškas patalynės purškalas su kvapiųjų kanangų aliejumi

Kartais pats geriausias atsipalaidavimo prieš miegą būdas yra eteriniai aliejai. Vienas maloniausių būdų, kaip panaudoti kvapiųjų kanangų eterinį aliejų – tai patiems pasigaminti patalynės purškalą. Pripildysite savo miegamąjį švelniu, raminančiu aromatu, kuriuo galėsite mėgautis atlikdami savus vakaro ritualus – skanaudami arbatos puodelį, skaitydami pamėgtą knygą ar tiesiog apmąstydami dieną, patogiai įsitaisę lovoje. Siūlome išbandyti būdą, kaip naudoti kvapiųjų kanangų ir kitus aliejus prieš miegą.

Jums reikės:

Paruošimas

  1. Hamamelį ir pasirinktus aliejus įlašinkite į purškiamą butelį. Kadangi aliejus ir vanduo nesimaišo, hamamelis veikia kaip emulsiklis, kad ingredientai susikombinuotų.
  2. Įpilkite vandens ir gerai pakratykite, kad maksimaliai susiformuotų aromatas.
  3. Švelniai purkškite patalynę – ir tiesiog mėgaukitės mėgstamais kvapais.

 Kvapiųjų kanangų, apelsinų ir kvapiųjų šalavijų eteriniai aliejai

Kvapiųjų kanangų eterinis aliejus – grožio rutinai

Kvapiųjų kanangų eterinis aliejus mėgstamas ne tik dėl sodraus, romantiško kvapo, bet ir dėl maitinančių savybių. Šis aliejus neretai įtraukiamas į prabangias plaukų ir odos priežiūros priemones. Kad kasdienę prausimosi ir odos priežiūros rutiną paverstumėte SPA patirtimi, įlašinkite kelis lašus kvapiųjų kanangų aliejaus į pamėgtą kūno prausiklį ar losjoną. Be to, įlašinę 6–8 lašus šio aliejaus į vonią, galėsite išskirtinai atsipalaiduoti.

Kvapniųjų kanangų eterinis aliejus

O kaip jūs ketinate į kasdienę rutiną įtraukti kvapiųjų kanangų eterinį aliejų? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,