Voňavý úspěch: stanovení záměrů pro nový rok s pomocí esenciálních olejů

0 03/01/2024 - DOMOV, ESENCIÁLNÍ OLEJE, Používání esenciálních olejů, Rozjímání, Svátky, YOUNG LIVING, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL, Životní styl YL

Jak v kalendáři obrátíme stránku na nový rok, mnoho z nás využije tuto příležitost pro sebereflexi a stanovení cílů. Stanovení záměrů pro nový rok je více než jen typické předsevzetí. Je o propojení vašich tuh s vašimi základními hodnotami a o pěstování postoje pro úspěch a spokojenost. V tomto článku se zaměříme na silné propojení mezi vůněmi a stanovením záměrů a v rámci toho se ponoříme do síly esenciálních olejů.

Obrázek ženy, která si píše deník u okna.

 

 

Síla záměrů

Nejprve pojďme odlišit předsevzetí od záměrů. Předsevzetí se často zaměřují na konkrétní výsledky, zatímco záměry jsou zakořeněné v současnosti a kladou důraz na cestu spíše než na cíl. Stanovení pozitivních a vědomých záměrů je zásadní pro osobní růst a celkovou pohodu.

Vůně mají pozoruhodnou schopnost ovlivnit naši náladu a postoj. Esenciální oleje mají jedinečné aromatické profily, které mohou vyvolat různé emoce a pocity. Milovníci esenciálních olejů často sáhnou po olejích, jako je levandule (Lavender) a heřmánek (Chamomile), když chtějí vyvolat zklidňující pocity. Nebo si mohou vybrat olej z máty peprné (Peppermint) či smrku černého (Black Spruce), pokud touží po dávce motivace. Tady vstupuje do hry součinnost mezi stanovením záměrů a esenciálními oleji.

Obrázek ženy, která vdechuje esenciální olej z máty peprné.

 

Stanovení cílů s pomocí esenciálních olejů

Započněte svou cestu stanovení záměrů tím, že se zamyslíte nad úspěchy a překážkami uplynulého roku. Oceňte získané poznatky a využijte je k formování záměrů pro nadcházející rok. Určení základních hodnot je stejně tak důležité k určení smysluplných záměrů. Spojte své tužby se svými hodnotami a zvažte začlenění směsí esenciálních olejů, které rezonují s těmito principy. Například Original Valor® je oblíbená směs od Young Living, která může být vaší jasnou volbou, pokud je odvaha a síla v centru vašich záměrů.

Obrázek směsi esenciálních olejů Original Valor(R).

 

 

Rituál stanovení záměrů

Nyní pojďme probrat vědomé praktiky, které mohou vylepšit proces stanovení záměrů. Spojení aktivit, jako je meditace nebo psaní deníku, a esenciálních olejů může prohloubit propojení s vašimi cíli. Pokud je vaším cílem naťuknutí vašeho nejvyššího potenciálu, mějte směs Highest Potential od Young Living poblíž, když meditujete. Pokud chcete přilákat hojnost do svého života, jemně vdechujte směs esenciálních olejů Abundance, když si zapisujete své myšlenky a pocity do diáře.

Vytvoření nástěnky snů je vizuálně silným způsobem, jak ztvárnit své cíle a připomenout si je. Když si vytváříte nástěnku snů se symboly, slovy a obrázky představujícími vaše cíle, prostupte okolní prostor vůní esenciálních olejů shodujících se s vaším záměrem. Poskytne vám to mocný čichový rozměr. Díky tomuto multisenzorickému přístupu pro vás bude nástěnka snů vizuálně působivá, ale také s vámi bude emočně rezonovat, což bude mít hlubší a dlouhotrvající dopad na váš proces stanovení záměrů.

Obrázek ženy vytvářející nástěnku snů.

 

 

Věnování se záměrům

Abyste své záměry upevňovali každý den, zaveďte si rituály, které vám budou sloužit jako připomenutí. Umístěte nástěnku snů na dobře viditelné místo, nebo si ji vyfoťte a nastavte si ji jako obrázek uzamčené obrazovky na svém telefonu, což vám poslouží jako každodenní připomenutí. Dále zvažte, že se o své záměry podělíte s přáteli nebo se připojíte ke komunitě, kde naleznete vzájemnou podporu a zodpovědnost.

Ve společnosti Young Living pořádáme během celého roku události pro naše společenství, kde mohou lidé sdílet své zkušenosti a nalézt inspiraci. Ať hledáte podporu nebo chcete oslavit milníky, být součástí stejně smýšlejícího společenství může značně přispět k vašemu úspěchu.

Obrázek žen, které se společně smějí.

 

 

Jak se vydáte na tuto cestu stanovení záměrů, nechte transformační sílu vůní, aby vás vedla. Esenciální oleje Young Living nejsou pouze aromatické poklady. Jsou to společníci na vaší cestě k úspěchu a osobnímu naplnění. Přejeme vám úspěšné stanovení záměrů!

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.