„Feelings Kit“ rinkinys – jog tikėtumėte, pasiektumėte ir laimėtumėte

1 06/01/2020 - ETERINIAI ALIEJAI, Eterinių aliejų naudojimas, YL produktai, YOUNG LIVING

Ar jau išsikėlėte naujųjų metų tikslus? Ach, ir vėl… Galbūt šįsyk verta kiek pasistiebti ir užsibrėžti siekius, kuriuose būtų daugiau prasmės ir įkvėpimo? Nagi, peržvelkite dar kartą išsikeltus tikslus ir į pagalbą pasitelkę „Feelings Kit“ rinkinį, papildykite juos. Įtraukę šią šešių eterinių aliejų mišinių kolekciją į savo sveikatingumo rutiną, pamatysite, kad palaimą, pusiausvyrą ir gausą nesunku pasiekti – prireiks vos vieno aromatingo lašo. Štai šeši būdai, kaip ateinančiais metais užtikrinti sėkmę, laimę ir sveikatą.

Įkvepianti vizija

Tyrimai rodo, jog tik 8 % žmonių pasiekia išsikeltus naujųjų metų tikslus. Rekomenduojame vietoje to, jog keltumėte tikslus, kuriuos „turite“ įgyvendinti, sutelkite dėmesį ties patrauklia vizija, kuri kas rytą jus motyvuotų keltis iš lovos.

Pradedant naujus metus, rekomenduojame sudaryti tikslų koliažą, tuo pačiu metu naudojant „Feelings Kit“ rinkinį. Įsivaizduokite, tai ko trokštate… pamatykite, pajuskite ir įkūnykite. Atminkite, energija randasi ten, kur sutelktas dėmesys, tad išlaisvinkite vaizduotę. Paleiskite slegiančius lūkesčius ir iš naujo atraskite savo autentiškąjį aš, eidami į transformacijos ir triumfo metus.

Kaip Gary Young pažymėjo:

„Norėdami tapti tokiais žmonėmis, kuriais iš tikrųjų norime būti, ir leisti savo teigiamajai vizijai išsipildyti, turime atsisakyti neigiamų įsitikinimų ir perprogramuoti savo protą bei emocijas.“

Išbandykite: užlašinkite lašelį „Valor“ eterinių aliejų mišinio ant pulso taškų, braižydami ir dėliodami savo viziją. Apgalvodami viziją, prisekite įkvepiančias nuotraukas, pasižymėkite jus įkvepiančias mintis, tuo pačiu metu mėgaudamiesi harmonizuojančiu juodųjų eglių, kamparo ir bosvelijų aliejų aromatu.

Vidinė motyvacija

Visi svajoja apie auksą ir turtus, ar ne? Užuot ieškojus pasitenkinimo išorėje (išorinio pasitenkinimo), galbūt geriau ieškoti jo viduje (vidinio pasitenkinimo).
Tyrimai atskleidė, kad geriau sutelkti visą dėmesį į vidinę motyvaciją, nes išorinė motyvacija gali sumažinti našumą. Kas jus motyvuoja? Kas jumyse įžiebia ugnį? Užsirašykite tikslus, svajones ir troškimus. Punktų žurnalas (tai užrašų papunkčiui dėstymas) taip pat yra įdomus būdas kurti savaitinius padėkos žurnalus, sekti nuotaikų svyravimus ir pasižymėti grožio procedūrų idėjas.

Išbandykite: įveikite žiemos liūdesį – mažame buteliuke atraskite saulės spindulį. Įsimeskite „Harmony“ eterinių aliejų mišinį į krepšį. Prireikus leiskite švelniam apelsinų ir rožių aromatui pozityviai ir maloniai jus nuteikti, kad ir kokia ūkanota diena būtų.

Mąstysenos augimas

Naujųjų metų diena simbolizuoja naują, šviežią pradžią, naują gyvenimo skyrių, kurį galite parašyti. Siekdami minčių aiškumo, pabandykite rytais medituoti, klausdami, ką jums reiškia augimas 2020 metais. Pradėkite, apgalvodami vieną iš penkių pagrindinių gyvenimo sričių: kūnas, protas, siela, darbas ir asmeninis gyvenimas. Būkite kantrūs – atminkite, kad norint suformuoti naują įprotį, prireikia apytikriai 66 dienų. Net ir tada, kai gyvenimas įsibėgės ir blaškys kasdieniai rūpesčiai, išlikite atviri mokytis naujų dalykų, jog išlaikytumėte ryšį su savo didžiu potencialu.

Išbandykite:

po ilgos dienos įlašinkite kelis lašus „Forgiveness“ eterinių aliejų mišinio į karštą vonią, jog atsikratytumėte įtampos ir pajustumėte ramybę. Šilta vonia ir saldžios jazminų bei kvapiųjų kanangų natos sušvelnins nemalonius kūno pojūčius – nė nepastebėsite, kaip ši procedūra taps kassavaitiniu sveikatingumo ritualu.

Autentiška sėkmė

Pamirškite „ir jie gyveno ilgai ir laimingai…“. Ką sėkmė iš tiesų jums reiškia? Atsakymas gali būti visai paprastas – galbūt tai gebėjimas dažniau šypsotis ar pasiryžimas kasdien išmokti po naują užsienio kalbos žodį. Geriau įsisąmoninę, kas jums yra sėkmė, lengviau tapsite geriausia savęs versija.  Galbūt jums prasminga yra skleisti gerumą ir padėti kitiems.
Vietoje S.M.A.R.T (specifinių, (iš)matuojamų, apčiuopiamų, realių, terminuotų) tikslų, verčiau siekite H.E.A.R.T (harmonizuojančių, energizuojančių, atkaklių, realių ir transformuojančių) tikslų, atitinkančių jūsų įsitikinimus, vertybes ir veiksmus.

Išbandykite: jei jaučiate, jog trūksta kūrybiškumo, išbandykite „Inner Child“ eterinių aliejų mišinį. Įlašinkite lašą į neutralią drėkinamąją priemonę kasdieniam rytiniam naudojimui.
Praturtinkite savo kasdienybę gaiviu mandarinų, citrinžolių ir karčiųjų apelsinų aromatu – tai tobulas būdas palepinti odą.

Džiaugsmas

Kas jums teikia džiaugsmą? Teresa Amabile iš Harvardo universiteto atliko tyrimą, kuris parodė, kad labiausiai žmones motyvuoja progresas:

„Net tada, kai progresas vyksta mažais žingsniais, stabilus jausmas, jog judama į priekį link svarbaus tikslo, gali nulemti, ar diena bus gera, ar bloga.“

Peržiūrėkite savo progresą ir pasidžiaukite mažais laimėjimais ir pergalėmis. Galbūt atėjo metas pasilepinti masažu ar tiesiog mini SPA procedūra namuose.

Išbandykite: Niksen – tai žodis, išverstas iš olandų kalbos, reiškiantis „nedaryti nieko, tinginiauti ar daryti šį tą beprasmiško“. Pamirškite trumpam darbų sąrašą ir skirkite laiko sau tiesiog pailsėti.
Garinkite „Present Time“ eterinių aliejų mišinį – transformuokite namus į jaukią, saldžiais migdolais ir karčiais apelsinais dvelkiančią oazę.

Savipriežiūra

Paleiskite stresą – įsileiskite vidinį džiugesį. Praktikuokite savipriežiūrą, jog atgaivintumėte mintis, kūną ir sielą. Kas mėnesį sutelkite dėmesį tik į kelias sveikatingumo sritis. Tai gali būti siekis dažniau susitikti su draugais, pradėti užsiimti joga ar po darbo valgyti sveikiau.
Šiems tikslams pasiekti sudarykite paprastą sąrašą, ko turėtumėte atsisakyti. Keletas pasiūlymų: mažiau užkandžiauti, rečiau leisti laiką socialiniuose tinkluose, prieš miegą išjungti visus prietaisus. Jei dažniau darysite mažus dalykus, kurie teikia džiaugsmą, tuomet jausitės pozityviau.

Išbandykite: kaip įmanoma dažniau pasilepinkite 5 minučių masažu – delnuose sumaišykite 2–3 lašus „Release“ eterinių aliejų mišinio su 2 kartus dozatoriumi išspausto „Young Living V-6“ aliejaus. Švelniai įmasažuokite į sprandą ar skaudančius taškus – mėgausitės gaivaus šaltmėčių ir bitkrėslių aromatinio derinio naudingomis savybėmis.

Kokį patarimą ketinate išbandyti siekdami, jog naujieji metai būtų ypač sėkmingi?

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,