Hladký přechod: Vytvoření rodinného režimu pro návrat do školy

0 18/09/2023 - Děti, DOMOV, ESENCIÁLNÍ OLEJE, Používání esenciálních olejů, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL, Životní styl

Období návratu do školy je perfektní chvílí na to, abyste si vytvořili režim, který vaší rodině pomůže snadno si zvyknout na požadavky akademického roku. Vedle běžného rozvrhu mohou hrát příjemnou roli ve vytvoření zklidňujícího a motivačního prostředí také esenciální oleje. V tomto článku se podíváme na to, jak si vytvořit účinný rodinný režim pro nový školní rok a zároveň začlenit sílu esenciálních olejů.

1. Ranní rituály: Prostupte své ráno esenciálními oleji

Zahájení každého dne s dávkou pozitivity může určit tón úspěšného dne před vámi. Začleněním veselých, citrusových tónů oleje z citronu (Lemon) nebo pomeranče (Orange) můžete vytvořit osvěžující a motivační atmosféru, která prostoupí celé dopoledne. Tyto šťavnaté oleje jsou známé pro svou schopnost vnést pocit radosti do prostředí. Tohoto aromatického povzbuzení můžete dosáhnout tak, že přidáte několik kapek do sprchového gelu nebo jemně nanesete směs v kuličkovém aplikátoru na pulsní body, abyste obohatili ráno své rodiny pocitem vitálnosti.

Obrázek malého chlapce, který se ráno probouzí.

 

2. Domácí úkoly: Vytvořte prostor pro soustředěné studium

Podpora studijní cesty vašeho dítěte začíná u vytvoření prostředí, které podporuje soustředění a produktivitu. Vyhrazený, uklizený prostor ke studiu může udělat pravdu obrovský rozdíl. Abyste tento prostor vylepšili, mějte po ruce zásobu povzbudivých olejů, jako je olej z máty peprné (Peppermint)eukalyptu (Eucalyptus). Díky snadnému vdechování těchto motivačních olejů může vaše rodina těžit z přírodního a osvěžujícího povzbuzení, kdykoli ho potřebuje. Zkombinováním tohoto úmyslného uspořádání s oživujícími esenciálními oleji můžete vytvořit ucelený prostor, ve kterém se bude dařit soustředění a produktivitě.

Obrázek esenciálního oleje z máty peprné a eukalyptu modrého umístěných na stolku vedle knih a psacích potřeb.

 

3. Poklidný večer: Esenciální oleje pro klidný spánek

Přiznejme si to, shon spojený s návratem do školy může být hotovou smrští. Mezi rozvrhy, domácími úkoly a kroužky si naše mysl i tělo zaslouží jemný přechod z rušného dne do klidného večerního odpočinku. Existuje spousta věcí, které může vaše rodina dělat, aby podpořila klidný spánek. Vytvořte příjemné prostředí pro spánek tak, že upravíte osvětlení a hladinu hluku. Poté si udělejte čas na to, abyste se před spaním uvolnili a odpočinuli si. Můžete si společně číst knihu nebo vyzkoušet lehkou jógu pro celou rodinu! Dalším skvělým způsobem, jak se uvolnit, je použít vůně, jako je esenciální olej z levandule (Lavender) a esenciální olej z heřmánku (Chamomile). Vyrobte si vlastní směs v lahvičce s kuličkovým aplikátorem, kterou můžete nanést před spaním na zápěstí a krk celé rodiny, abyste vytvořili pokojné prostředí ideální pro klidný spánek.

Obrázek matky, která čte své dceři pohádku na dobrou noc.

 

4. Celková pohoda: Použijte esenciální oleje, abyste se cítili dobře

Jak se rozběhne školní rok a děti se vrátí do lavic, rodiny často musí zvládnout velké množství změn a překážek. Je zcela přirozené, že se chcete ujistit, že se všichni cítí co nejlépe. Toto období přechodu si žádá promyšlený přístup k celkové pohodě. Některé rodiny mají své vlastní jedinečné strategie, mezi které patří třeba to, že mají po ruce určité esenciální oleje, jako je osobitá směs Thieves® od Young Living. Jiné rodiny přijdou na to, že začlenění doplňků stravy, jako je KidScents® MightyProInner Defense, do jejich každodenního režimu jim poskytne pocit útěchy. Ať si zvolíte jakoukoli cestu, pamatujte na to, že tyto nepatrné kroky mohou pomoci celé rodině k příjemnému návratu do školy.

Obrázek ženy a holčičky s doplňky stravy KidScents® MightyPro a Inner Defense.

 

Jak se vydáte na tuto cestu nového školního roku jako rodina, pamatujte na to, že režim je vaším kompasem. Zkombinováním síly režimu se zklidňujícím účinkem esenciálních olejů můžete své rodině pomoci zvládnout překážky a vzrušení spojené s novým školním rokem. Vytvoření tohoto režimu zajistí hladký přechod, ale také vytvoří trvalé vzpomínky a pocit pospolitosti.

Označte tento článek jako „to se mi líbí“ a podělte se s námi o své tipy pro návrat do školy!

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.