Sklandūs pokyčiai: šeimos rutinos nustatymas prasidėjus mokslo metams

0 18/09/2023 - ETERINIAI ALIEJAI, Eterinių aliejų naudojimas, Gyvenimo būdas, NAMAI, SVEIKA GYVENSENA, Vaikai

Mokslo metų pradžia yra tobulas laikas susikurti rutiną, kuri padės jūsų šeimai sklandžiai prisitaikyti prie mokslo metų reikalavimų ir iššūkių. Be įprastinių tvarkaraščių, eteriniai aliejai gali suvaidinti šaunų vaidmenį kuriant ramią ir motyvuojančią aplinką. Šiame tinklaraščio įraše mes nagrinėjame, kaip sukurti efektyvią šeimos rutiną naujiems mokslo metams įtraukiant eterinius aliejus.

1. Pabudimo ritualai: praturtinkite savo rytus eteriniais aliejais

Pradėkite kiekvieną dieną nusiteikę pozityviai ir susikurkite nuotaiką sėkmingai ateinančiai dienai. Įtraukdami ryškias citrusų natas, tokias kaip „Lemon“ citrinų arba „Orange“ apelsinų, galite sukurti gaivią ir motyvuojančią atmosferą visam rytui. Šie citrusiniai aliejai gerai žinomi dėl savo gebėjimo sukurti energingai nuteikiančią aplinką. Norėdami pasimėgauti šiuo aromatiniu malonumu, įlašinkite keletą lašų į savo dušo gelį arba patepkite rutuliniu aliejumi savo pulso taškus ir suteikite šeimos rytams gyvybingumo.

Image of a young boy waking up in the morning.

 

2. Namų darbų oazė: sukurkite mokymosi erdvę, kurioje būtų galima susikaupti

Jūsų vaiko mokymosi kelionės palaikymas prasideda nuo aplinkos, kurioje galima susitelkti ir produktyviai dirbti, sukūrimo. Tam tikslui skirta, neužgriozdinta mokymosi erdvė yra tai, ko reikia. Norėdami praturtinti tą erdvę, turėkite ir naudokite pakylėjančius aliejus, tokius kaip „Peppermint“ pipirmėčių ir „Eucalyptus“ eukaliptų eterinius aliejus. Tiesiog įkvepiant šių motyvuojančių kvapų jūsų šeima gali pasimėgauti natūraliu ir atgaivinančiu energijos pliūpsniu, kai jo reikia labiausiai. Sukurdami tam skirtą aplinką ir naudodami energijos suteikiančius eterinius aliejus galite susikurti erdvę, kur klestėtų susitelkimas ir produktyvumas.

Image of Peppermint and Eucalyptus Blue essential oil placed on a desk with books and pens.

 

3. Rami vakaro rutina: eteriniai aliejai ramiam miegui

Tiesa tokia, kad grįžimas į mokyklą yra daug energijos reikalaujantis metas. Tvarkaraščiai, namų darbai ir popamokinė veikla – mūsų protams ir kūnams reikia švelnaus perėjimo iš dienos chaoso į ramų naktinį poilsį.  Yra daugybė dalykų, kuriuos jūsų šeima gali padaryti norėdami pasirūpinti ramiu nakties miegu. Pirmiausia, susikurkite patogią miego aplinką, reguliuodami šviesas ir triukšmo lygį. Toliau, skirkite laiko nurimti ir atsipalaiduoti prieš miegą. Galbūt kartu paskaityti knygą arba atlikti nesunkią jogą visai šeimai kartu? Raminančių kvapų, tokių kaip „Lavender“ levandų eterinis aliejus ir „Chamomile“ ramunėlių eterinis aliejus naudojimas yra puikus būdas atsipalaiduoti. Susikurkite savo mišinį rutuliniame buteliuke, juo galėsite tepti savo šeimos narių riešus ir kaklą prieš miegą ir mėgautis ramybės atmosfera, tobulai tinkančia pasinerti į sapnų karalystę.

Image of a mother reading her daughter a bedtime story.

 

4. Sveikatingumo kariai: eterinių aliejų naudojimas siekiant pasijausti kaip įmanoma geriau

Prasidėjus mokslo metams vaikai grįžta į pilnas klases vaikų, šeimos dažnai turi prisitaikyti prie įvairiausių pokyčių ir iššūkių. Taigi, natūralu norėti pasirūpinti, kad visi šeimoje jaustųsi kaip galima geriau. Šis pokyčių metas suteikia progą pamąstyti apie mūsų sveikatingumą. Kai kurios šeimos turi savo unikalią strategiją, pavyzdžiui, visada turėti tam tikrus eterinius aliejus, tokius kaip „Young Living“ firminį „Thieves®“ mišinį su savimi. Kitiems maisto papildų, pavyzdžiui „KidScents® MightyPro“ ir mūsų „Inner Defense“ minkšto gelio kapsulių įtraukimas į kasdienę rutiną suteikia tam tikro komforto. Kad ir kokį kelią pasirinktumėte, nepamirškite, kad šie subtilūs žingsniai prisideda prie smagios grįžimo į mokyklą patirties visiems.

Image of woman and young girl with KidScents® MightyPro and Inner Defense food supplements.

 

Pradėję šiuos naujus mokslo metus kaip šeima nepamirškite, kad bet kokia rutina yra jūsų kompasas. Rutina ir raminantis eterinių aliejų poveikis gali padėti jūsų šeimai ištverti naujų mokslo metų iššūkius ir džiaugsmus. Šių rutinų sukūrimas ne tik užtikrina sklandesnį perėjimą, tačiau taip pat sukuria nepamirštamus prisiminimus ir buvimo kartu jausmą.

Paspauskite patinka ant šio tinklaraščio įrašo ir parašykite savo grįžimo į mokyklą patarimus!

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,