Započněte vaši cestu s Young Living Česká republika a Slovensko

0 10/05/2022 - YOUNG LIVING, Životní styl YL

Společnost Young Living, která podporuje zdravý životní styl, záměr a hojnost v komunitách po celém světě, je společností, jež se skládá z farmářů, rodin a lidí, kteří tvoří, destilují a sní. Všichni chtějí využít sílu živoucí energie přírody, aby obohatili lidstvo a podpořili používání esenciálních olejů v každém domově na světě. V tomto článku vás provedeme několika často kladenými otázkami o společnosti Young Living, pomůžeme vám lépe pochopit, jak tato průkopnická společnost funguje, a podělíme se o to, jak se můžete také zapojit! Tak na co čekáte?

Co je společnost Young Living a co prodává?

Young Living je všestranná společnost nabízející spoustu jedinečných produktů, je však známá a milovaná především pro své jednodruhové esenciální oleje a směsi, mezi které patří populární oblíbenci, jako je olej z levandule (Lavender), olej z kajeputu (Tea Tree) a směs Thieves®. Založil ji D. Gary Young (1949–2018). Společnost Young Living Essential Oils, která je průkopníkem hnutí za esenciální oleje už více než 25 let, má dnes ředitelství v Lehi v Utahu. Společnost Young Living je světovým vůdcem v esenciálních olejích a řešeních týkajících se zdravého životního stylu, které inspirovaly miliony lidí po celém světě, aby zažily dar přírody v podobě zdravého životního stylu a objevily nové možnosti pro celoživotní proměny.

Zakladatel společnosti Young Living, D. Gary Young, sedící v levandulovém poli

Proč byste si měli vybrat společnost Young Living místo jiné společnosti esenciálních olejů?

Nejdůležitějším důvodem, proč si vybrat Young Living jako místo k nákupu vašich esenciálních olejů, je to, že nabízíme nejčistší esenciální oleje té nejvyšší možné kvality. Společnost Young Living Essential Oils je ideální volbou díky 23 vlastním a partnerským farmám zapojeným do destilace našich esenciálních olejů a závazku kvality Seed to Seal®, který zaručuje, že naše „zajišťování zdrojů, věda a normy“ přesahují to, co mohou nabídnout naši konkurenti a značky v supermarketech. Dalším přínosem společnosti Young Living je příležitost, kterou pro vás představuje v podobě budování vašeho vlastního podnikání jako Brand Partner Young Living. Štědrý plán odměn společnosti Young Living vám nejen poskytuje sílu převzít kontrolu nad vaší budoucností, ale nabízí vám také šanci vlastnit váš čas, užít si rozsáhlé příležitosti získávat kontakty, exkluzivní praktické zážitky a silný smysl pro komunitu při sdílení produktů, které milujete, s vaší rodinou a přáteli.

Jak se stát Brand Partnerem společnosti Young Living a z jakých výhod se Brand Partneři těší?

Zaregistrovat se jako Brand Partner u společnosti Young Living je opravdu snadné a přináší spoustu fantastických výhod, včetně exkluzivních cen. Brand Partneři si užívají nejen 24% slevu z maloobchodních cen jejich oblíbených produktů, ale mohou také získat odměny a produkty zdarma prostřednictvím našeho věrnostního programu Essential Rewards a využívat jedinečných propagačních akcí. Abyste se zaregistrovali, jednoduše se podívejte na odkaz níže. Připravte se na úspěch díky nákupu jedné z našich sad pro začátečníky Young Living, připojte se k našemu programu Essential Rewards a započněte vaši cestu Young Living ještě dnes!

Transparent s nápisem: „Připojte se k Young Living a získejte 24% slevu z maloobchodní hodnoty vašich oblíbených produktů!“Zaregistrujte se ještě dnes!

Co je plán odměn společnosti Young Living?

Plán odměn společnosti Young Living je štědrý soubor příležitostí s vedoucí pozicí na trhu, který je navržený tak, aby vám pomohl dosáhnout hojnosti. Až začnete budovat vaše vlastní podnikání a uvidíte výhody, možná si uvědomíte, že jste připraveni sdílet tento úspěch s ostatními budováním vašich základů jako vedoucí. Možnosti jsou nekonečné, od našeho bonusu Generation Leadership, jenž tvoří až 6,25 % měsíčních tržeb společnosti Young Living podléhajících provizi a závisí na hodnosti, které vy a vedoucí ve vašem týmu dosáhnete každý měsíc, po náš bonus Diamond Leadership, jenž je odměnou za pomoc s budováním společnosti Young Living po celém světě.

Co je PV a jak funguje?

Ve společnosti Young Living „PV“ znamená „osobní objem“. K mnoha produktům Young Living je připojena hodnota osobního objemu (PV). Tyto hodnoty společně tvoří PV dané objednávky. PV je jedním z požadavků na hodnosti v rámci plánu odměn a hromadí se během každého provizního období. Aby se Brand Partner Young Living kvalifikoval na příjmy z maloobchodu a bonusy pro registrátora, musí udržovat měsíční objednávku za nejméně 50 PV. Společnost Young Living každý měsíc také spouští PV propagační akci, ve které můžete získávat dárky a odměny jednoduše díky nakupování vašich oblíbených esenciálních olejů a produktů Young Living.

Co je program Essential Rewards společnosti Young Living a jak funguje?

Program Essential Rewards společnosti Young Living zajišťuje, že nikdy nejste bez vašich oblíbených produktů Young Living. Program Essential Rewards, díky kterému doručíme vaše oblíbené produkty přímo k vám domů a který je k dispozici výhradně Brand Partnerům Young Living, je věrnostní program plný výhod! Od zlevněného přepravného po věrnostní dárky, tento program je jedním ze způsobů, kterým rádi dáváme něco na oplátku našim Brand Partnerům Young Living. Abyste se zaregistrovali do programu Essential Rewards, jednoduše se k němu připojte během procesu registrace jako nový Brand Partner, nebo navštivte webovou stránku programu Essential Rewards a klikněte na odkaz „Zaregistrujte se nyní!“. Případně můžete vyplnit a podepsat formulář, který najdete ve Virtuální kanceláři v části Materiály pro Brand Partnery (Základní informace -> Právní dokumenty), a poslat nám ho e-mailem. Vezměte prosím na vědomí, že formulář musí vyplnit a podepsat držitel účtu.

Tabulka s motivem květů zobrazující různé ceny PV za 120, 190, 250, 350 a 450 PV

Jste Brand Partnerem Young Living nebo přemýšlíte, že dnes započnete vaši cestu Young Living? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com.

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.