Tipy pro péči o sebe sama a zdravý ranní režim s Young Living

0 17/05/2022 - Všechny příspěvky

Ať jste zaneprázdněný rodič nebo máte jednoduše potíže s tím, abyste si vytvořili perfektní rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, je snadné zapomenout na upřednostnění sebe sama a vašich oblíbených rituálů péče o sebe sama. Když přijde na to, abyste si udělali čas na uvolnění během náročných dnů, dodržování zdravého ranního režimu může být obzvláště prospěšné. Ať už to znamená libovat si v ranních rituálech péče o pleť, udělat si čas na dýchání a protažení díky hodině jógy, nebo si jednoduše určit cíle, abyste začali den správně a zajistili, že na vás bude čekat klidný večer. Ve společnosti Young Living chápeme důležitost a prospěch dodržování ranního režimu a v tomto článku vás provedeme našimi hlavními tipy na to, jak maximalizovat vaši ranní péči o sebe sama, což vám pomůže užít si veselejší a produktivnější každodenní život!

Zahajte váš den relaxační četbou

Když vám zazvoní budík, četba možná není první aktivitou, na kterou pomyslíte. Přečíst si ráno pár stránek však může poskytnout obzvláště relaxační způsob, jak začít váš každodenní režim. Ať je to vaše oblíbená klasika, kniha o vašem nejnovějším koníčku, nebo pouze noviny, zahájit den četbou slibuje mnohem pozvolnější začátek rána, než projíždění sociálních sítí. Proč to tedy nezkusit? Abyste opravdu maximalizovali tento zážitek, zkuste se obklopit příjemnou směsí esenciálních olejů, jako je Awaken, a připravte si podmínky pro produktivní den.

Esenciální olej Awaken s krystalem a knihami na nočním stolku

Přivítejte pozitivitu díky dechovému cvičení

Začít den hlubokým dýcháním, ať během meditace nebo pozvolné lekce jógy, je fantastickým způsobem, jak přivítat radost, motivaci a pozitivitu, což vám pomůže odpoutat se od problémů, které vás mohou zatěžovat. Soustřeďte vaši mysl, zaměřte vaše emoce a bez obav si protáhněte tělo. Probouzejte jeden kloub po druhém, jak se připravujete na zbytek dne s větším pocitem jasnosti a klidu. Abyste doplnili tento zklidňující zážitek, můžete zkusit nanést kuličkový aplikátor Peace & Calming® Roll-On na zápěstí a pulsní body.

Připravte se na úspěch díky zážitkům jako v lázních

Ať jste milovníkem teplých koupelí, fanouškem luxusních masáží nebo nadšencem do péče o pleť, který se cítí nejlépe po nanesení všech mlék a hydratačních krémů, udělat si ráno čas, abyste se rozmazlili vaším oblíbeným způsobem, může být velice prospěšné pro vaši mysl, tělo i duši. Pro jedinečnou odměnu doporučujeme vyzkoušet domácí napařování obličeje za použití esenciálního oleje levandule (Lavender), heřmánek pravý (German Chamomile)Elemi. Abyste si přečetli více o tom, jak získat svěží, zářivou pleť díky této lázeňské odměně, klikněte zde!

Esenciální olej z levandule, heřmánku pravého a elemi s okvětními lístky, ručníkem, miskou s vodou a solí pro napařování obličeje

Dejte si chutnou snídani

Perfektní ranní režim není úplný bez vynikající snídaně. Příliš často se přistihneme, že uzobáváme nebo zcela vynecháme jídlo, když nám v cestě stojí práce nebo naši nejmenší. S vašimi novými ranními návyky už nikdy znovu nezmeškáte zdravou a chutnou snídani. Pro zasycení, které vám vydrží až do oběda, vyzkoušejte misku Gary’s True Grit Einkorn Granola. Tato granola, která je perfektní teplá i studená, je výbornou směsí ovesných vloček, celozrnných obilnin, ořechů, bobulí a semínek přírodního původu. Granola je přirozeně oslazená brusinkami, kakaovými boby a kokosovým cukrem, které vyrovnávají slunečnicová semínka, mandle, vlašské a pekanové ořechy. Tato snídaně je vytvořena z přírodních, vysoce kvalitních surovin, které si vaše aktivní tělo zaslouží.

Dodržujte pitný režim s malou pomocí olejů Plus od Young Living

Ať jste či nejste ranní ptáče, dodržování pitného režimu a pití dostatečného množství vody během dne je rozhodující pro zdravý režim, díky kterému se budete cítit dobře. Pokud zaostáváte s vaším pitným režimem kvůli nedostatku chuti, zkuste do láhve s vodou přidat kapku vašeho oblíbeného esenciálního oleje Plus. Ať se rozhodnete pro olej Lemon+, Orange+ nebo Tangerine+, tyto lahvičky chutné dobroty okamžitě projasní jakýkoli ranní nápoj!

Pro více tipů na esenciální oleje, které jsou perfektní pro použití během ranního režimu, klikněte zde!

Esenciální olej Lemon+, Orange+ a Tangerine+ s ranním pečivem, ovocem, cereáliemi a džusy

Jak se snažíte zajistit, abyste se řídili zdravým ranním režimem? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com.

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.