3 būdai, kaip žiemą naudoti „Thyme“ čiobrelių aliejų

0 28/10/2019 - Atraskite eterinius aliejus, ETERINIAI ALIEJAI, Maisto gamyba, NAMAI

Jei turėtumėte įvardinti keletą savo dažniausiai žiemą naudojamų eterinių aliejų, ar paminėtumėte čiobrelius? Ar naudojate čiobrelių eterinį aliejų, siekdami palaikyti gerą savijautą žiemos sezono metu?

Ar žinojote, jog čiobrelis nuo seno naudojamas kaip vaistinis augalas? Dar senovės egiptiečiai naudojo čiobrelius balzamuodami kūnus, o senovės graikai čiobrelius naudojo voniose ir degino kaip smilkalus šventyklose. Viduramžiais švieži čiobrelių lapai būdavo dovanojami riteriams ir kariams, jog suteiktų drąsos.

„Young Living“ čiobrelių eterinis aliejus pasižymi aštriu, šiltu, žoliniu aromatu, kuris yra ir veiksmingas, ir skvarbus.
Kviečiame susipažinti su 3 greitais būdais, kaip panaudoti „Thyme“ čiobrelių eterinį aliejų kasdienėje rutinoje:

 1. Čiobreliai „Young Living“ produktuose

Čiobrelių eterinio aliejaus galite rasti daugelyje „Young Living“ gerą savijautą palaikyti padedančių produktų, įskaitant „Inner Defense“ arba „Longevity“.
Čiobreliai taip pat yra pagrindinis eterinis aliejus, įtrauktas į masažo metodo „Raindrop Technique“ rinkinį, tai puikus masažo aliejus. Čiobrelio eterinio aliejaus stimuliuojančios savybės yra tai, ko reikia jūsų sveikatingumo rutinai, įtraukę šį aliejų pajusti gyvybingumo pliūpsnį.

 1. Maisto gamyba su „Thyme+“

„Thyme+“ eterinį pravartu turėti kiekvienoje virtuvėje. Pabandykite suporuoti šį aliejų su „Lemon+“ citrinų aliejumi – gausite gardų, pikantišką kepsnių marinatą. Šie du skoniai puikiai dera! Siūlome išbandyti žemiau pateiktą receptą ir šį marinatą naudoti kepant orkaitėje vištieną, tofu ar daržoves:

 • 1 valg. š. citrinų sulčių
 • 1 mažas svogūnas
 • 1 česnako skiltelė
 • 4 lašai „Lemon+“ citrinų aliejaus
 • 2 lašai „Thyme+“ čiobrelių aliejaus
 • 2 lašai „Black Pepper+“ juodųjų pipirų aliejaus
 • 4 valg. š. alyvuogių aliejaus
 • 1 valg. š. medaus
 • 1 arb. š. garstyčių (pasirinktinai)
 • Druska ir pipirai pagal skonį
 1. Čiobrelių aliejaus garinimas

Norite paskleisti nepriekaištingą aromatą, kuris tiktų sukurti atmosferą susibūrus su draugais ar šiltai įsitaisius su gera knyga?
Sukurkite jaukią, malonią atmosferą, garindami lanksčiųjų citrinžolių, kvapiųjų citrinžolių, pipirmėčių ir čiobrelių aliejus.
Šis saldus ir žemiškas garinimo mišinys – malonus ir gaivus!


Ar jau esate išbandę čiobrelių aliejus „Thyme“ ar „Thyme+“? Galbūt žinote kitų naudojimo būdų?

Pasidalinkite komentaruose apačioje!

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,