Kaip patiems pasigaminti eterinių aliejų mišinius (patarimai naujokams)

0 08/09/2020 - ETERINIAI ALIEJAI, Eterinių aliejų naudojimas, Eterinių aliejų naujokams

Kaip patiems pasigaminti eterinių aliejų mišinius

Daugelis mūsų eterinius aliejus naudoti pradėjome vienu iš šių būdų: naudodami vieno augalo eterinius aliejus (pavyzdžiui, levandų ar pipirmėčių) arba iš karto imdami naudoti populiarius eterinių aliejų mišinius (pavyzdžiui, „Young Living Stress Away®“). Tai yra du puikūs būdai, kaip įgyti daugiau pasitikėjimo savimi ir užsidegimo. Jei vis dėlto esate kaip ir mes, jūsų smalsumas, ko gero, ima viršų ir netrukus pradedate smalsauti, kaip derinti aliejus. Imate regzti idėjas, kaip patiems susikurti savo derinius.

Puiku tai, kad aliejų maišymą galite paversti meno forma, o kūrybiškesni iš jūsų galėsite pasinerti į visai neatrastą naujų idėjų pasaulį.

Jūsų dėmesiui – patarimai, kaip pradėti kurti savo mišinius, ir priminimas apie populiariausius mūsų siūlomus mišinius.

Tad kur pradėti, norint pasigaminti eterinių aliejų mišinį?

Mūsų dažnai klausia, kurie eteriniai aliejai gerai dera tarpusavyje.

Pradėkite nuo aliejaus, kurio aromatas jums patinka. Galbūt mėgstate puikų levandų aromatą? Štai, kur turite pradėti. Naudokite šį aliejų kaip pagrindą kuriant naujus derinius. Tad pradėkime derinti.

Galite pradėti nuo išbandytų duetų, tokių kaip šios klasikinės aliejų poros:

Ir štai vieno „Young Living“ nario pasiūlymas: „Northern Lights Black Spruce“ juodųjų eglių ir „Bergamot“ bergamočių aliejai

Patarimas nr. 1: Derinkite du aliejus iš jums patinkančios grupės: pavyzdžiui, medžių kvapai, citrusiniai ar gėlių aromatai.

Kiek eterinių aliejų galima maišyti?

Pagrindas – nešvaistyti aliejų siekiant sukurti beprotišką aliejų derinį. Ką turėtumėte padaryti, tai drauge pauostyti atidarytus aliejų buteliukus, prieš maišant aliejus. Išsirinkite keletą aliejų, kurie, jūsų manymu, puikiai derėtų, nuimkite dangtelius, laikykite juos vienoje rankoje ir pasiūbuokite po nosimi, kad pajustumėte, kaip jie kvepia kartu.

Patarimas nr. 2: Norėdami atrasti geriausią aliejų maišymo santykį, priartinkite vieną aliejų prie nosies, o kitus nustumkite kiek atgal. Arčiausiai bus tas aliejus, kurio garinimui skirtame mišinyje bus daugiausia lašų. Tų aliejų, kurie yra toliau, mišinyje reikės mažiau lašų.

Jei šis derinys jums patiko, tuomet pirmyn – garinkite jį. Jeigu aromatas dar netenkina, vis kaitaliokite aliejus, kol rasite geriausią mišinį.

Kai kurie eteriniai aliejai skleidžia stipresnius kvapus nei kiti; Bazilikas, juodieji pipirai, muskatas ir cinamonas pasižymi galingu aromatu.

Patarimas nr. 3: Neleiskite, kad stipresni kvapai užgožtų jūsų mišinį, tad tokių aliejų įlašinkite vos lašą ar du.

Kiek aliejaus įlašinti į garinimui skirtus aliejų mišinius

Iš viso garinimui skirtame mišinyje turėtų būti įlašinta 5–10 lašelių. Aliejų lašelių kiekis priklauso nuo keleto veiksnių, pavyzdžiui:

 • Jei šalia yra vaikų ar naminių gyvūnėlių, naudokite mažiau lašų.
 • Stipraus eterinio aliejaus naudokite mažiau lašų (pavyzdžiui, pačiulių, vetiverijų ar kvapiųjų kanangų).
 • Didelėje erdvėje verčiau garinti daugiau aliejų lašelių.
 • Jei pageidaujate stipraus aromato, kuris užpildytų visą erdvę, tuomet įlašinkite daugiau lašelių.
 • Jei siekiate subtilaus aromato, įlašinkite mažiau lašelių.

Patarimas nr. 4: Jei esate išsekę ir pavargę, tuomet savo nuotaikai pagerinti ir jėgoms atgauti galite pasitelkti vieną iš mūsų siūlomų mišinių – ir šiuo mišiniu tepti odą ar jį garinti. Padėkoti galėsite vėliau!

 • „Young Living Purification®“ — malonus aliejų mišinys, kuriuo galite tepti odą. Jo sudėtyje dera kvapiųjų citrinžolių, arbatmedžių, tikrųjų citrinžolių ir kiti aliejai. Puikus mišinys, tinkamas naudoti atėjus bobų vasarai.
 • „Young Living R. C.“  — veiksmingas eglių, kiparisų ir trijų rūšių eukaliptų mišinys. Gaivus aromatas, puikiai tinkamas, siekiant energingiau nusiteikti prieš sporto treniruotę.
 • „Joy“ — prabangiai egzotiškas, nuotaiką pakeliantis mišinys. Juo galite pasitepti odą vietoje įprastinių kvepalų.
 • „Valor“ — išties unikalus mišinys, jis buvo mėgstamiausias „Young Living“ įkūrėjo velionio D. Gary Young.
 • „Young Living Stress Away®“ — švelnus žaliųjų citrinų ir vanilių derinys, tinkamas garinti, jei jaučiatės įsitempę. Be to, sudėtyje yra ir levandų eterinio aliejaus.
 • „Young Living Citrus Fresh®“ — populiarus, išskirtinis eterinių aliejų mišinys, rekomenduojamas bet kokio amžiaus žmonėms. Puikus, gaivus aromatas, nepaliksiantis abejingų. Jog namuose justumėte vasaros nuotaiką ištisus metus.

Norėtume sužinoti, kurie eterinių aliejų mišiniai yra jūsų mėgstamiausi ir kada juos naudojate.

Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

 

 

 

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,