Vonios laikas: geriausi eteriniai aliejai voniai

0 17/05/2023 - Pasidaryk pats, SVEIKA GYVENSENA, YL gyvenimo būdas

Kojų pirštų įmerkimas į šiltą vonią gali nuplauti visą kasdienybės naštą, įlašinę keletą lašų „Young Living“ eterinių aliejų galite transformuoti šią prabangią patirtį į tikrą SPA kūnui ir protui. Naudokite šiuos eterinių aliejų patarimus norėdami praturtinti savo vonios laiko ritualą ir norėdami sukurti asmeninę patirtį, kuri leis jums atsipalaiduoti ir atsinaujinti. Atraskite natūralią eterinių aliejų galią ir pakylėkite laiką sau į visai kitą lygį.

Image of filled bathtub with botanicals.

Kokie eteriniai aliejai geriausi voniai?

Kai eina kalba apie tobulus eterinius aliejus jūsų voniai, labai svarbu apsvarstyti tiek kvapą, tiek privalumus. Kai kurie eteriniai aliejai yra puikūs relaksacijai, tuo tarpu kiti suteikia energijos ir pakelia nuotaiką. Be to, kai kurie aliejai pasižymi odą puoselėjančiomis savybėmis, todėl jie tobulai tinka jūsų vonios rutinai. Štai keletas geriausių eterinių aliejų jūsų voniai – patirtis bus nepakartojama.

 • Levandų eterinis aliejus: švelnus šio aliejaus kvapas skatina atsipalaidavimo atmosferą ir tobulai tinka pasilepinti prieš miegą.
 • Rutulinių eukaliptų eterinis aliejus: išsimaudykite vonioje įlašinę eukaliptų eterinio aliejaus po ilgos dienos ar treniruotės – pajauskite gaivinančią ir stimuliuojančią patirtį. Šis eterinis aliejus yra stipresnis nei kiti aliejai, taigi naudokite jo mažiau arba maišykite su kitu aliejumi, tokiu kaip kedrų ar pelargonijų.
 • Tauriųjų didramunių: šis šiltas ir švelnus aromatas sukuria raminančią patirtį, tai tobulai tinka atsipalaiduoti prieš miegą.
 • Kvapiųjų kanangų: tradiciškai žinomas kaip romantiškas aliejus, kvapiųjų kanangų eterinio aliejaus aromatas ramus, atpalaiduojantis ir raminantis. Masažuokite juo galvos odą, kai maudotės norėdami pamaitinti savo plaukus.
 • Smilkalinė bosvelija: vonios laikas yra nuostabi galimybė praktikuoti sąmoningumą. Įlašinkite kelis lašus šio dūminio, gaivinančio kvapo į savo vonią ir pajauskite ryšį su savo vidine ašimi.
 • Rožių eterinis aliejus: pasižymi raminančiu, jausmingu aromatu, kuris toks nuostabus tarsi rožių žydėjimas. Įlašinkite kelis lašus rožių aliejaus į karštą vonią norėdami palepinti odą.
 • Pačiulių eterinis aliejus: šis įspūdingas aliejus turi ryškų ir išskirtinį kvapą – jis gilus, žemiškas, medienos ir šiek tiek saldus. Įlašinkite kelis lašus į šiltą vonią ir mėgaukitės palaiminga patirtimi.

YL patarimas: pradėkite nuo keleto lašų ir skaičių didinkite, jei norisi. Visada galima pridėti daugiau, tačiau išimti nieko nepavyks.

Eteriniai aliejai, kurių nerekomenduojama naudoti vonioje

Prieš jums pradedant naudoti eterinius aliejus vonioje, labai svarbu pažymėti, jog ne visus eterinius aliejus saugu naudoti vonioje. Kai kurie aliejai gali sudirginti odą, ypač „karšti“ aliejai tokie kaip Ceiloninių cinamonų, gvazdikėlių, raudonėlių ir čiobrelių. Siekdami užtikrinti saugumą, vadovaukitės etiketės instrukcijomis ir atlikite lopinėlio testą, užlašindami 1–2 lašus aliejaus ant dilbio ir palaukdami 1–2 valandas, kol pasireikš bet kokia reakcija. Jeigu jaučiate karščio ar deginimo pojūtį arba atsiranda bėrimas, tepkite baziniu aliejumi tokiu kaip „Young Living V-6® Vegetable Oil Complex“ paveiktą vietą ir venkite naudoti aliejų išoriškai.

Kaip naudoti eterinius aliejus vonioje

Lygiai taip pat svarbu niekada nedėti eterinių aliejų tiesiai į vonios vandenį. Kaip jau žinote, aliejai ir vanduo nesimaišo. Jei eterinio aliejaus lašus įlašinsite į vonios vandenį prieš tai neatskiedę, koncentruotas aliejus laikysis ant vandens paviršiaus ir prilips prie odos bei kitų jautrių vietų. Tai gali sukelti odos sudirginimą ar nudegimą. Bet nenusiminkite; mes esame tam, kad parodytume įvairius būdus, kaip saugiai mėgautis vonia naudojant mėgstamus eterinius aliejus!

Image of hands in bath with flower petals.

Sumaišykite eterinius aliejus su baziniu aliejumi

 1. Pasirinkite, kuriuos eterinius aliejus jūs norėtumėte naudoti ir susikurkite asmeninį vonios mišinį arba naudokite „Young Living“ mišinį tokį kaip „Joy“ arba „One Heart“.
 2. Sumaišykite savo pasirinktus eterinius aliejus su baziniu aliejumi tokiu kaip frakcionuotas kokosų aliejus, simondsijų aliejus ar „V-6® Vegetable Oil Complex“.
 3. Įlašinkite 5–6 lašus eterinio aliejaus į 1 šaukštą bazinio aliejaus priklausomai nuo odos jautrumo ir pageidaujamo kvapo stiprumo. Sumaišykite.
 4. Pripildykite vonią vandens ir užsukite vandenį prieš lašindami aliejų mišinį, siekdami pilno aromatinio poveikio.
 5. Pamaišykite aliejus vandenyje prieš lipdami į vonią, kad mišinys geriau pasiskirstytų.
 6. Mėgaukitės savo prabangia ir asmeniškai jums pritaikyta vonios patirtimi!

Burbuliukų vonia

Nieko nėra geriau nei burbuliukų vonios iš vaikystės. Atkurkite savo mėgstamiausią laisvalaikį naudodami eterinių aliejų mišinius sumaišytus su mūsų „Bath & Shower Gel Base“. Tiesiog į buteliuką įlašinkite 5–15 lašų mėgstamų eterinių aliejų ir suplakite – galėsite mėgautis asmeniniu aromatu ir odą puoselėjančia patirtimi. Išbandykite šiuos mišinius kitą kartą, kai susiruošite pasimėgauti vonia.

„Pasimėgavimas“

Pasimėgaukite raminančiu laiku, kai sugeriate į save ramybe dvelkiančius ir įžeminančius levandų, tauriųjų didramunių ir kedrų aromatus.

 • 5 lašai „Lavender“ levandų eterinio aliejaus
 • 5 lašai „Roman Chamomile“ tauriųjų didramunių eterinio aliejaus
 • 5 lašai „Cedarwood“ kedrų eterinio aliejaus

„Rojus“

Įženkite į rojų romantiško ir ramaus kvapiųjų kanangų, saldžios ir įkvepiančios bergamotės ir gaivaus ir citrusinio greipfruto kvapų dėka.

 • 7 lašai „Ylang Ylang“ kvapiųjų kanangų aliejaus
 • 4 lašai „Bergamot“ bergamočių eterinio aliejaus
 • 4 lašai „Grapefruit“ greipfrutų eterinio aliejaus

„Gėlinė prabanga“

Pasilepinkite prabangia gėlių vonia su viliojančiais ir romantiškais rožių, pelargonijų ir jazminų aromatais.

 • 6 lašai „Rose“ rožių eterinio aliejaus
 • 5 lašai „Geranium“ pelargonijų eterinio aliejaus
 • 4 lašai „Jasmine“ jazminų eterinio aliejaus

Image of women relaxing in bubble bath.

YL patarimas: norite tokios pat SPA patirties be mirkimo vonioje? Įlašinkite tuos pačius mišinius į mūsų bazinį prausiklį ir mėgaukitės prabangia dušo patirtimi!

Kaip išvalyti vonią po aliejinių maudynių

Aliejai jūsų vonioje drėkina odą, tačiau dėl jų vonia pasidaro slidi. Būtinai gerai išvalykite aliejus siekiant išvengti bet kokių nelaimingų atsitikimų ar sužalojimų, kuriuos gali sukelti paslydimas. Išleidę vandenį naudokite valiklį tokį kaip kepimo soda, muilas arba „Thieves® Kitchen & Bath Scrub“ norėdami išvalyti bet kokius aliejų likučius ir paruošti savo vonią kitoms maudynėms.

Image of Thieves Kitchen & Bath Scrub sitting on bath tray with a towel and body brush.

Paspauskite patinka ant šio tinklaraščio įrašo ir parašykite mums, kaip planuojate naudoti eterinius aliejus praturtinti savo vonios rutiną!

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,