4 patarimai ramiam nakties miegui

0 09/05/2023 - Uncategorized @lt

Miegas yra vienas svarbiausių dalykų mūsų gyvenime. Trečdalį savo gyvenimo praleidžiame miegodami ir miego kokybė turi didelę įtaką mūsų bendrai sveikatai ir gerovei. Tačiau reikia pripažinti, kad gerai išsimiegoti naktį gali būti tikras iššūkis. Gera naujiena ta, kad yra daugybė dalykų, kuriuos mes galime padaryti, norėdami pasiruošti tikrai geram miegui. Šiame tinklaraščio įraše mes kalbėsime apie keturis patarimus, kurių dėka galėsite geriau išsimiegoti naktį ir pabusti pailsėję bei žvaliai nusiteikę.

Image of woman sleeping in bed.

1 patarimas: susikurkite patogią miego aplinką

Viskas nuo pradžių: pakalbėkime apie patogios ir ramios miego aplinkos kūrimą. Tame tarpe yra tokie dalykai kaip apšvietimas ir triukšmo lygis. Jeigu norite įsigyti naują garintuvą, apsvarstykite galimybę įsigyti YL „Dewdrop Diffuser“, kuris turi tam tikrus nustatymus, primenančius žvakės liepsnos mirgėjimą.

Tiems, kuriems reikia pagalbos blokuoti nepageidaujamus garsus, išbandykite mūsų „Feather The Owl Ultrasonic Diffuser“ kuriame yra baltojo triukšmo nustatymai. Taip pat turime mūsų „Aria Ultrasonic Diffuser“, kuriame įmontuoti garsiakalbiai, leidžiantys prijungti savo įrenginį ir mėgautis bet kokia muzika ar garsais, padedančiais atsipalaiduoti. Kitos strategijos, kurios padėtų sukurti patogią miego aplinką, yra viską blokuojančios užuolaidos arba miego kaukės, jeigu šviesa neleidžia jums užmigti.

Image of Young Living’s Dewdrop Diffuser.

2 patarimas: susikurkite atpalaiduojančią miego rutiną

Kitas svarbus veiksnys, kuris gali įtakoti jūsų gebėjimą užmigti ir miegoti, yra jūsų miego rutina. Kai pradedate naudoti atpalaiduojančią miego rutiną, jūsų organizmas prie jos pripranta ir siunčia signalą jūsų organizmui, kad laikas miegoti. Skirkite laiko atsipalaiduoti prieš miegą užsiimdami tokiomis veiklomis kaip pagulėjimas vonioje, nesudėtingi jogos pratimai ar skaitymas.

YL „Lavender Calming Bath Bombs“ yra puikiai subalansuoti atsipalaidavimui po ilgos dienos. Šie vonios burbulai pagaminti naudojant grynus eterinius aliejus, įskaitant levandų aliejų, kuris vertinamas dėl savo raminančio aromato. Mirkimas levandomis kvepiančioje vonioje gali padėti paruošti jūsų kūną ir protą ramiam nakties miegui.

Image of woman reading in the bath

3 patarimas: susikurkite ramią aplinką su eteriniais aliejais

Eterinių aliejų naudojimas gali būti puikus būdas atsipalaiduoti prieš miegą. Vienas geriausių būdų pradėti naudoti eterinius aliejus prieš miegą yra savo mišinių rutuliniuose buteliukuose kūrimas, kuriuos patogiai galite laikyti ant savo naktinio staliuko. Tiesiog sumaišykite keletą lašų savo mėgstamiausių aliejų su baziniu aliejumi ir susikursite asmeninius mišinius.

Pabandykite eksperimentuoti su skirtingais aliejais, kol rasite tobulą mišinį sau. Levandų, ramunėlių, kedro ir vetiverijų aliejai žinomi dėl savo raminančių aromatų. Negalite apsipręsti dėl aliejaus? YL „Freedom Sleep Collection“ yra keturi eterinių aliejų mišiniai, skirti padėti jums greičiau nukeliauti į sapnų karalystę. Tiesiog patepkite mišiniu savo riešus ir kaklą prieš miegą – susikursite ramuma dvelkiančią aplinką, kurioje bus gera miegoti.

Image of man applying essential oil to his wrists.

4 patarimas: įtraukite atsipalaidavimo technikas

Galiausiai, įvairių atsipalaidavimo technikų įtraukimas į savo rutiną gali padėti palengvinti rūpesčius, kurie užima jūsų protą, kai bandote užmigti. Gilaus kvėpavimo pratimai, progresyvi raumenų relaksacija ir sąmoningumo meditacija gali būti labai naudingi nuraminant protą ir kūną.

Militaristinis miego metodas yra kita technika, kuri gali būti naudinga padėti protui pailsėti nuo minčių antplūdžio. Ši technika padeda atpalaiduoti kiekvieną raumenų grupę jūsų kūne pradedant nuo pirštų ir iki pat viršugalvio. Labai svarbu atrasti tai, kad geriausiai tinka jums, ir padaryti tai jūsų palaimingos miego rutinos dalimi.

Image of woman meditating on her bed.

Ramaus miego rutinos sudarymas neturi būti bauginanti užduotis. Naudodami šiuos keturis patarimus greitai turėsite geresnį nakties miegą. Prisiminkite, nors eteriniai aliejai yra naudingi, labai svarbu juos naudoti saugiai ir atsakingai. Saldžių sapnų!

Paspauskite patinka ant šio tinklaraščio įrašo ir pasidalinkite savo patarimais, kaip užsitikrinti ramų nakties miegą!

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,