Gardžiai kvepiantys aliejų deriniai garinimui

0 09/12/2019 - Eterinis Aliejus, Gera savijauta, Į PRADŽIĄ, Infografikai, Kaip naudoti EA?, Uncategorized @lt

Gardžiai kvepiantys namai sukuria ypatingą nuotaiką, ypač švenčių metu. Kadangi linksmybių kupinos dienos su šeima jau visai netoli, ilgi darbelių sąrašai gali tapti tikru iššūkiu, ypač, jei dar į sąrašą siekiate įtraukti šventinių skanėstų gamybą. Sprendimas: apgaukite savo pojūčius gardžiais eterinių aliejų mišiniais, kurie pripildys jūsų namus šiltais ir maloniais kvapais, tad rodysis, jog ištisas valandas praleidote virtuvėje.

Šie aliejų mišiniai atitinka 10 lašų, tačiau galite keisti ir į garintuvą jų lašinti daugiau ar mažiau, pagal poreikį.


Aliejų derinys garinimui: „Cukrinės lazdelės“

Ieškote maloniai saldaus aromato? Lygiai taip pat, kaip jūsų mažylius džiugina pasirodęs raudonu kostiumu pasipuošęs senelis, šis cukrinių lazdelių aromato aliejų mišinys taip pat maloniai ir šventiškai nuteiks jūsų mažuosius. Norėdami sukurti saldų aromatą su lengvai aštriais potoniais, išbandykite šį aliejų derinį garinimui.

Aliejų derinys garinimui: „Moliūgų pyragas“

Pyrago kvapas gali išties būti dieviškas, tačiau norint jį pagaminti, gali užtrukti nemažai laiko. Sumaišykite šiuos tris eterinius aliejus, kad įtikintumėte draugus ir šeimos narius, kad ištisą dieną praleidote gamindami moliūgų pyragą.

Aliejų derinys garinimui: „Obuolių pyragas“

Obuolių pyragas – tradicinis skanėstas, kuris akimirksniu užpildo jūsų namus kviečiančiu cinamono ir rūgščiu obuolių aromatų deriniu. Jaukiai praleiskite laiką su artimaisiais, garindami šiuos šiltai, maloniai nuteikiančius eterinius aliejus. Šis aliejų derinys – puikus šaltų žiemos vakarų palydovas.

 • 4 lašai „Cinnamon Bark“ ceiloninio cinamono eterinio aliejaus
 • 2 lašai „Lemongrass“ citrinžolių eterinio aliejaus
 • 2 lašai „Grapefruit“ greipfrutų eterinio aliejaus
 • 2 lašai „Bergamot“ bergamočių eterinio aliejaus

Aliejų derinys garinimui: „Apelsininiai ledai“

Pavargote nuo niūrių, apsiniaukusių dienų? Norite pajusti saulėtą nuotaiką? Pasirinkite aromatą, kuris primins apelsininius ledus – namuose išsyk pasijusite gaiviau. Esame tikri, kad malonus šių eterinių aliejų kvapas praskaidrins net ir niūras dienas.

Aliejų derinys garinimui: „Cinamoninės bandelės“

Pradėkite dieną mėgaudamiesi miegamajame šviežių, it ką tik iškeptų cinamono bandelių kvapu. Pamirškite kepimo vargus ir kalorijas – tačiau lepinkitės gardžiu aromatu.

Tiesiog įlašinkite į garintuvą šiuos 10 lašų, kad ryte būtų maloniau atsibusti.

 • 5 lašai „Stress Away“ eterinių aliejų mišinio
 • 2 lašai „Citrus Fresh“ eterinių aliejų mišinio
 • 2 lašai „Cinnamon Bark“ ceiloninio cinamono eterinio aliejaus
 • 1 lašas „Cardamom“ kardamonų eterinio aliejaus

Aliejų derinys garinimui: „Šokoladinis apelsinas“

Ko gero, vienas labiausiai Kalėdų rytą primenančių aromatų, yra apelsinai ir šokoladas… tačiau nelaukite gruodžio 25-osios ir magišką nuotaiką susikurkite kada panorėję. Garinkite šiuos neatsispiriamus keturis eterinius aliejus ir leiskitės į tuos šiltus vaikystės prisiminimus.

 • 4 lašai „Orange“ apelsinų eterinio aliejaus
 • 3 lašai „Peace & Calming“ eterinių aliejų mišinio
 • 3 lašai „Copaiba“ kopalių eterinio aliejaus
 • 1 lašas „Cinnamon Bark“ ceiloninio cinamono eterinio aliejaus

Aliejų derinys garinimui: „Cinamoniniai sausainiai“

Ar mėgstate cukrų, prieskonius ir viską, kas gražu? Nustebinkite savo svečius šiuo saldžiu ir aštriu eterinių aliejų deriniu, skleidžiančiu šviežiai iškeptų sausainių kvapą. Populiarūs Amerikoje, šie „cukriniai sausainiai“ yra tikra sviestinio saldumo ir cinamono gėrybė.

 • 5 lašai „Stress Away“ eterinių aliejų mišinio
 • 3 lašai „Cinnamon Bark“ ceiloninio cinamono eterinio aliejaus
 • 2 lašai „Nutmeg“ muskatų eterinio aliejaus

Štai ir esate pasiruošę vos per kelias sekundes užpildyti namus maloniais, gardžiais kvapais.

Norėdami sužinoti daugiau patarimų, kaip iš turimų eterinių aliejų išgauti švelniausius kvapus, išbandykite mūsų „pasidaryk pats“ kvepalų receptą.


O kokius gardžius aliejų derinius esate išbandę jūs?

Pasidalinkite komentaruose!

This post is also available in: anglų kalba vokiečių kalba cekų kalba olandų kalba suomių kalba švedų kalba rumunų kalba rusų kalba Ispanų kalba prancūzų kalba Italų kalba lenkų kalba

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,