Patarimai, kaip su vaikais smagiai praleisti dieną

0 22/06/2020 - NAMAI, Vaikai

Būti tėvais – nėra lengvas darbas. Kasdien nuo ryto iki vakaro tėvai atsakingi už rūpinimąsi savo mažyliais, jų palaikymą, mokymą ir padrąsinimą. Net ir naktimis jūs savo mažuosius sergite, paguodžiate, jeigu susapnavo košmarą, o šiems blogai pasijutus, juos slaugote.

Būti tėvais reiškia darbą visą parą. Tačiau taip pat svarbu, kad nepamirštumėte pasirūpinti savimi. Norime aptarti keletą scenarijų, su kuriais kasdien savo šeimoje, ko gero, susiduriate, bei pateikti rekomendacijas, kaip palengvinti šias situacijas savo vaikams ir, žinoma, sau.

Pusryčiai

„Gary’s True Grit Einkorn Granola“ javainiai – puikus būdas pradėti dieną teisingai. Patikiname, jog šis gardus pusryčių valgis patiks kiekvienam. Šie granola javainiai – saldūs ir traškūs. Sudėtyje – ožerškio uogos, spanguolės, kakavos pupelių branduoliai, kokosų cukrus, saulėgrąžų sėklos, migdolai, graikiniai ir pekanų riešutai. Galite šiuos javainius sumaišyti dubenyje su graikišku jogurtu, apibarstyti jais vaisių kokteilį arba valgyti su pienu. Būdų mėgautis granola javainiais – daugybė! Atkreipkite dėmesį, jog šis produktas nėra tinkamas tiems, kurie yra alergiški riešutams.

Kelyje

Nesvarbu, galbūt išėjote pasivaikščioti su savo mažyliu ar laiką leidžiate namuose – naudinga su savimi turėti „MightyPro“ papildą. Jį vartoti paprasta – kiekviena dozė išskirstyta į atskirą pakuotę, tad galima pasiimti visur, kur einate. Galite įmaišyti į šaltą maistą ar gėrimus.

Be to, siūlome ir „MightyZyme“ – kramtomas maisto papildo tabletes, kurių sudėtyje yra morkų šaknų miltelių ir pipirmėčių, taip pat įvairių uogų skonio medžiagos skoniui sustiprinti.

Tačiau maistingų medžiagų reikia ne tik vaikams! Šaldytuve, rankinėje ar virtuvės spintelėse turėkite užkandžių ir gėrimų – „Slique Bars“NingXia Zyng“, ir „NingXia Red® Singles“ – jog prireikus jaustumėtės energingi.

Papildomi užsiėmimai

Tėvai didžiuojasi, kai jų vaikai įgyvendina savo svajones žaisti futbolą, šokti, išmokti groti muzikos instrumentais… ir ne tik! Bet, žinoma, tėvams nepatinka, kai jie grįžta namo prakaituoti, lipnūs ir nešvarūs. Todėl siūlome patiems pasigaminti nemalonų tvaiką maskuojantį purškalą! Tiesiog sumaišykite: 60 ml hamamelio, 60 ml vandens, 8 lašus „Lavender“ levandų aliejaus, 5 lašus „Peppermint“ pipirmėčių aliejaus, 3 lašus „Cedarwood“ kedrų aliejaus ir 2 lašus „Spearmint“ šaltmėčių aliejaus purškiamame 120 ml butelyje. Purkškite erdves, prireikus papildomos aromatinės atgaivos. Be to, po ilgos dienos galite pasiūlyti jiems atsigaivinti gardžiu gėrimu „NingXia Red®“.

Be to, kalbant apie „NingXia“ linijos produktus – net ir po pietų nepritrūkite energijos patys! Stebėdami, kaip jūsų mažieji žaidžia, žingsniuoja ir šokinėja, nepritrūkite energijos ir atsigaivinkite gerdami „NingXia Zyng“ ar „NingXia NITRO®“ gėrimą. Be to, šie gėrimai padės atgauti jėgas, jei jaučiatės išsekę, o dar nebaigti paskutinės minutės namų ruošos darbai, prieš vaikams grįžtant namo. Kad ir kokius darbus atliekate, „NingXia“ linijos produktai jums padės.

Metas miegui

Po ilgos, produktyvios dienos užtikrinkite, jog vaikai lengviau nusiramintų – masažuokite kojytes ar nugarą, įtrindami grynais eteriniais aliejais, praskiestais baziniu aliejumi. Naudokite pamėgtus, vaikams saugius eterinius aliejus, pavyzdžiui, „Lavender“ levandų eterinį aliejų ir švelniai įtrinkite odą. Kol tai darysite, paklauskite jų, kaip sekėsi jų diena, arba paskaitykite jiems pasaką.

O kokiais sėkmingos dienos patarimais galėtumėte pasidalinti jūs? Papasakokite komentaruose!

 

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,