Puikios dienos paslaptis pagal Gary

2 12/05/2020 - Sąmoningumas, SVEIKA GYVENSENA, YL gyvenimo būdas, YOUNG LIVING

Ar kada nubudote, jausdamiesi nesustabdomi ir pasiruošę priimti bet kokius iššūkius? Galbūt jūs pažįstate ką nors, kas vos nubudęs spinduliuoja šią energiją ir pasitikėjimą savimi? Nesvarbu, ar save vadinate vieversiu, ar pelėda, sutiksite, kad pirmosios dienos akimirkos sukuria nuotaiką visai likusiai dienai.

Eterinių aliejų naudojimas iš ryto gali išryškinti jūsų ketinimus ir sustiprinti pasitikėjimo savimi jausmą, kad galėtumėte užtikrintai pradėti dieną. Tam tikrų aliejų maišymas ir derinimas skirtingais būdais gali padėti ugdyti tinkamą nusiteikimą, kad lengviau išsikeltumėte ir pasiektumėte tikslus.

Štai kodėl „Young Living“ įkūrėjas D. Gary Young sudarė įkvepiančią eterinių aliejų naudojimo rutiną, kurią pavadino „Puikios dienos paslaptis pagal Gary“. Gary žinomas dėl savo vizijos ir gebėjimo pasiekti viziją, nepaisant kliūčių. Jam joks tikslas neatrodė per didelis ar neįmanomas. „Puikios dienos paslaptis pagal Gary“ – tai 4 pozityviai nuteikiantys eteriniai aliejai. Juos naudojant kartu, jie tampa galingu būdu kiekvieną dieną pradėti nuo tikslo ir įtikėjimo savo jėgomis (jau nekalbant apie puikų aromatą).

Susikuriami kasdieniai ritualai ir laikas, praleidžiamas tobulinant vidinį „aš“, ugdo atsparumą ir optimizmą, kurių mums reikia norint įgyvendinti didžiausias svajones ir geriausiai išnaudoti kiekvieną dieną!

PUIKIOS DIENOS PASLAPTIS PAGAL GARY: ŽINGSNIS PO ŽINGSNIO*

Pirmas žingsnis: „Valor“

Užlašinkite 1 lašą aliejų mišinio „Valor ant kairės rankos riešo. Uždėkite kairįjį riešą virš dešiniojo riešo vidinės pusės, kad abiejų riešų vidinės pusės liestųsi ir akimirkai taip palaikykite. Sutelkite mintis ties harmonija, laikydami riešus suglaustus drauge. Galingas „Valor“ ingredientų derinys suteikia stiprinančių ir gaivinančių savybių, palaiko drąsos ir pasitikėjimo savimi jausmus.

Antras žingsnis: „Highest Potential“

Užlašinkite 1 lašą „Highest Potential“ aliejų mišinio virš bambos – siekdami pozityviau nusiteikti ir nuraminti mintis.

Pasinaudoję pakiliai nuteikiančia, įkvepiančia mėlynųjų kiparisų ir kitų grynų eterinių aliejų aromatine galia, galėsite lengviau pajusti ir tobulinti savo vidinį „aš“.

Trečias žingsnis: „Joy“

Užlašinkite 1 lašelį aliejų mišinio „Joy“ virš širdies – jog įsileistumėte džiaugsmą į mintis ir kūną. Susikurkite džiaugsmingą aromatinį potyrį su šiuo pakiliu grynų eterinių aliejų, tokių kaip rožių jazminų, mandarinų, bergamočių (ir kitų) mišiniu.

Ketvirtas žingsnis: „White Angelica“

Užlašinkite 1 lašelį aliejų mišinio „White Angelica“ ant delnų ir patrinkite vieną į kitą. Lengvai perbraukite rankomis virš galvos, veido, pečių ir kūno, kad pakeltumėte nuotaiką ir apsaugotumėte savąją energiją. „White Angelica“ mišinį sudaro 10 eterinių aliejų, kurie išgaunami iš po visą pasaulį paplitusių egzotinių augalų, kurių derlius renkamas su meile. Šis mišinys įkvepia pozityvią nuotaiką, saugumo jausmą ir optimizmą.

Kliūtys ir iššūkiai yra neišvengiami, kai siekiate savo svajonių, tačiau svarbu atsiminti, kad jūs turite galią kurti didžiulius pokyčius savuose gyvenimuose. Ir visi šie pokyčiai prasideda nuo pozityvios rytinės rutinos susikūrimo, kad kiekvieną dieną pradėtumėte nusiteikę pakiliai!

* Pastaba: „Puikios dienos paslaptis pagal Gary“ rekomendacijos gali būti pritaikomos individualiai pagal asmeninį poreikį.

Ar jūs o gal kažkas, ką pažįstate, esate išbandę šiuos eterinius aliejus, kuriuos rekomendavo Gary? Pasidalinkite savo patirtimi ir rezultatais komentaruose!

 

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,