Jak tento Den otců oslavovat tatínky

0 15/06/2020 - DOMOV, ESENCIÁLNÍ OLEJE, Produkty YL, Svátky, Videa, YOUNG LIVING, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL, Životní styl

Tatínkové toho pro své rodiny dělají každý den spoustu, ať se tedy váš tatínek tento Den otců cítí, že je o něj postaráno!

Pokud hledáte nápady na dárky, nebo způsob, jak tento Den otců oslavit tatínka, už dál nehledejte! Tady je 6 různých způsobů, jak mu dát najevo, že si ho vážíte.

Směs esenciálních olejů Shutran

Pokud váš tatínek už léta používá tu samou vodu po holení, dejte mu dárek v podobě nové osobní vůně. Směs Shutran, vyrobena z vybrané směsi esenciálních olejů, má mužnou vůni a je vytvořena tak, aby podpořila pocity sebedůvěry bez syntetické vůně jiných kolínských! Pro hladší oholení a jemnou vůni přidejte krém na holení Shutran Shave Cream.

Domácí jídlo

Někdy k vykouzlení úsměvu na tváři stačí domácí jídlo. Pokud je tím typem muže, který většinou v kuchyni převezme otěže, nebo pokud ho starší děti chtějí překvapit, nezapomeňte do receptů přidat naše oleje Plus a vychutnejte si nezapomenutelné jídlo.

Dejte mu ponožky a esenciální olej Thieves®

Vtipné a barevné ponožky jsou oblíbenější než kdy dříve! Místo kravaty pomozte letos dětem vybrat vtipné položky, které může nosit do kanceláře nebo na rande s maminkou. Dárek doplňte lahvičkou směsi esenciálních olejů Thieves®, kterou si může natřít na chodidla, aby byla celý den svěží.

Vůně pro jeho koutek

Je to dárek opravdu pro každého. Kupte pro tatínka tyto oleje, aby je mohl rozptylovat ve svém koutku. Tato směs esenciálních olejů je dost povznášející na to, abyste si její vůni užili po celém domě, a je dost mužná na to, aby ji tatínek sám rozptyloval!

Vůně pro jeho koutek

3 kapky esenciálního oleje Northern Lights Black Spruce

6 kapek esenciálního oleje Bergamot

Difuzér USB Diffuser pro jeho auto

Pokud tatínkovo auto, nákladní auto nebo dodávka potřebují trochu osvěžení, obdarujte ho přenosným difuzérem USB Diffuser místo příliš silného, syntetického osvěžovače vzduchu. Přidejte k němu lahvičku jeho oblíbeného esenciálního oleje, aby bylo jeho dojíždění o trochu lepší!

Jak tento rok oslavujete vašeho tatínka vy?

Dejte nám vědět v komentářích!

 

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.