Rozmazlete svého pejska: Naplánujte mu perfektní den!

0 17/04/2023 - Domácí mazlíčci, ESENCIÁLNÍ OLEJE, Objevte esenciální oleje

Věděli jste, že ve Spojeném království je duben měsícem domácích mazlíčků? Jako majitelé psů se chceme ujistit, že se naši chlupatí kamarádi cítí milováni a oceněni především v jejich speciálním měsíci. Nejlepší způsob, jak toho docílit, je naplánovat perfektní den jen pro ně! Udělat si čas a naplánovat speciální den pro vašeho psa může posílit vaše pouto a poskytne mu tolik potřebnou zábavu a uvolnění. V tomto článku se podíváme na několik různých způsobů, jak pro něj udělat tento den nezapomenutelným, včetně rozmazlení pomocí relaxační masáže s použitím směsí esenciálních olejů vhodných pro zvířata. Oslavme tento měsíc tak, že našim psům věnujeme lásku a pozornost, kterou si zaslouží!

Obrázek ženy mazlící svého psa.

 

1. Vezměte svého psa na dobrodružství do nového parku

Prozkoumávání nových míst může být vzrušujícím způsobem, jak se váš pes trochu proběhne, a poskytne mu nové prostory a pachy. Zkuste se podívat na internet nebo se zeptejte ostatních majitelů psů na doporučení, abyste objevili nový park v okolí. Až do parku dorazíte, projděte se v něm se svým pejskem a nechte ho čuchat a prozkoumávat jeho tempem. Můžete mu házet aport, proběhnout se, nebo dokonce vyzkoušet nové povely. Váš pes si zamiluje nové prostředí a vy možná objevíte nové oblíbené místo pro budoucí procházky!

Obrázek psa běhajícího v terénu.

 

2. Rozmazlete svého psa novou hračkou

Psi si rádi hrají s hračkami. Nová hračka může poskytnout tolik potřebné vzrušení a duševní stimulaci. Poohlédněte se po hračkách, které odpovídají zájmům a stylu hry vašeho psa. Například, pokud váš pes rád aportuje, kupte mu nový míček. Pokud rád žvýká, podívejte se po odolné žvýkací hračce, která odolá jeho silným čelistem. Můžete se dokonce společně vydat na zábavné nákupy do obchodu s chovatelskými potřebami a nechat ho vybrat si hračku. Díky nové hračce se bude váš pes skvěle bavit!

Obrázek psa, který aportuje.

 

3. Dopřejte svému chlupatému kamarádovi oblíbený pamlsek

Pamlsky jsou skvělým způsobem, jak psovi prokázat lásku a péči. Ať je to speciální sušenka pro psy nebo žvýkací tyčinka s masem, na výběr je toho spousta. Oblíbené pamlsky vašeho psa můžete dokonce vyrobit doma za použití jednoduchých ingrediencí, jako je arašídové máslo, ovesné vločky a batáty. Vašeho psa potěší chutný pamlsek a vy budete rádi, že víte, co přesně jí. Dejte se do toho a dopřejte svému pejskovi chutnou odměnu – zaslouží si ji!

Obrázek psa, který si užívá odměnu.

 

4. Rozmazlete svého psa masáží

Perfektní den vašeho psa zakončete relaxační masáží s použitím směsí esenciálních olejů vhodných pro zvířata. Ve společnosti Young Living nabízíme celou řadu produktů Animal Scents®, které jsou s láskou vytvořené s pomyšlením na domácí mazlíčky, abyste mohli rozmazlit svého pejska bez obav ze škodlivých chemikálií. Sáhněte po směsi Pet Care, která je zklidňující kombinací oleje z kadidlovníku, levandule a mandarinky. Pomůže vašeho pejska ukotvit po dni plném zábavy. Pokud váš pejsek potřebuje osvěžit po běhání venku, užijte si směs Pet Fresh, která je hřejivou, kořeněnou kombinací obohacenou olejem z myrhy. Než tyto báječné směsi představíte svému domácímu mazlíčkovi, ujistěte se, že uděláte průzkum, jak nejlépe používat tyto produkty, abyste svému věrnému kamarádovi zajistili bezpečnost a spokojenost!

Obrázek majitele masírujícího psa s použitím Animal Scents®.

 

Označte tento článek jako „to se mi líbí“ a dejte nám vědět, jak rádi rozmazlujete svého pejska!

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.